Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Към 1000 лв с отстъпките от магазина  Hug понеже всичко купувахме ново за бебето!(не включвам нещата, които се наложи да купувам за мен след раждането - Гармастан, Бивацин и т.н)

Успех и безпроблемно раждане!  bouquet

# 16
  • Мнения: 227
Зная,че колкото сме мами толкова и мнения ще има,но аз лично смятам,че до шести месец не ти трябват много дрешки,бебовците растът твърде бързо и почти не се цапат,ако изключим повръщането,бих те посъветвала,ако нямаш микровълнова печка да помислиш по въпроса-много по-практична и удобна вещ е от многото излишни и скъпи аксесуари за бебета,ако можеш да си позволиш всичко-чудесно,но ако бюджета ти е ограничен мисли практично.Желая много късмет и усмивки.   newsm62

# 17
  • в стаята
  • Мнения: 469
Легло+скрин 350лв
матрак 70лв
стерилизатор 40лв
помпа за кърма 70лв
ваничка 20лв
за дрешки 100лв
хазвии и спални комплекти 50
пелени 50
Мисля, че има още доста неща но в момента това се сещам.
Леко раждане Hug

# 18
  • Мнения: 5 026
дрешки за около 100лв; креватче+матрак за около 250 ,стойки,корито,количка са ни подарък

# 19
  • Мнения: 313
За дрешки, аксесоари, козметика и спално бельо отидоха близо 250 лв. Креватчето и матрачето са общо за 220 лв. Общо излиза към 500 лв., като включим и спомагателните материали за болницата. Количката купих на старо, затова не я слагам в сметките. Наистина сумите могат да са различни в зависимост от възможностите и предпочитанията на родителите. Ще отбележа, че дрешките купувах от склад на едро, а за козметиката ме посъветваха като начало да взема по-евтини неща и ако детето свикне с тях да не си хвърлям парите за скъпи продукти. Аз също сама поемам всички разходи и нямам излишни пари. Желая ти лека бременност и едно здраво детенце!   bouquet

# 20
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами аз не купих нищо предварително когато се роди Марти татко му отиде със списъка на магазина.за шишета биберони козметика чаршавчета дрешки(не взехме много дрешки по 2-3 бройки после докато се извървят всички роднини шкафчето се напълни)лигавници комплект за изписване и всичко там необходимо е дал към 200лв.кошара-люлка на bertoni 340лв но става голямо легло(160см) върви с обиколник и чаршафи с олекотен юрган(малко по-скъпа е но съм доволна и дълго време може да се ползва) коритцето със стойка-50лв.това като за начало после играчки столчета за хранене шезлонг(също на bertoni много съм доволна)и каквито се сетиш глезотийки.дано съм била полезна Laughing Laughing

# 21
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
След като ме изпосаха от болницата на шестия ден/бях секцио/ мъжът ми беше купил всичко-около 1200лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт