Сексуален проблем

  • 5 821
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
За скрит гей не знам, но мъжете около 40 не са точно млади, възможно е да има някакъв скрит проблем.
Възможни са много неща, може дори и психически да го е "кастрирала" жената, може и друга да има - все хипотези...Тука си говорим просто. А наскоро точно една позната, която работи в хотел и с почасово отдаване, много учудена ми разказваше колко мъже водят други мъже, дори сутрин преди работа или в обедната почивка, за едно набързо...Статистиката е стряскаща.

# 61
  • Мнения: 179
Аз имам мнение и ще си го кажа, макар да не се познаваме... Една жена като е красива,  поддържана и в твоя случай как си забелязала как те гледат мъжете, как те свалят, как искат да са с теб, ами я се замисли мъжа ти ако е с теб и ти пред тези мъже, не мислиш ли че може да си проненяш държанието, от там мъжа ти дс почва да се погнусява от теб? Ако той е смотан дс те ревнува и да ти прави нс пук, като те обижда, като не ти дава секс, а вижда че ти го искаш... Много си се задълбочила в секса и си променяш държанието може би... И другото което мисля е че има много мъже, които си късат гъза от работа и да някои мъже се прибират на кучета вкъщи за да може жената да ходи на процедури, щото тя искала, а детето да може да има всичко...
И двамата имате вина, всеки ще ти каже своето мнение, но ти сама трябва да си помислиш какво искаш от този човек, и сама да разбереш от него какъв е проблема му с теб...

# 62
  • Мнения: 1 169
Чак пък да се погнуси?!

Плюс това, навярно и авторката работи. Не останах с впечатлението, че е съпруга на Илон Мъск.

# 63
  • Мнения: 21 479
Добре, а ако детето наистина е будно, или се буди лесно може пък това да го възпрепятства, така да се каже. И на морето, ако са били в една стая. Въобще наличието на малки деца наоколо е доста страстоубийствено. По-лошото е, че и когато правят секс мъжът много не се вдъхновява.

# 64
  • Мнения: 315
Възможно ли е мъжът да има някакви проблеми, за които не иска да споделя? Например, в работата, финансови, с роднини/приятели?
Иначе, това много ми прилича на нещо, през което аз съм минала. Бившия ми така се отдръпна, в последствие се оказа, че вече няма чувства и желание да е с мен, и съответно и топки, за да ми каже направо.

# 65
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?
Там е и другия проблем, постоянно се чудя какво не ми е в ред
Продължавай да се чудиш.Успех.

# 66
  • Мнения: 6 608
Добре, а ако детето наистина е будно, или се буди лесно може пък това да го възпрепятства, така да се каже. И на морето, ако са били в една стая. Въобще наличието на малки деца наоколо е доста страстоубийствено. По-лошото е, че и когато правят секс мъжът много не се вдъхновява.

Ами аз не знам хора, които отиват семейно на море и да не са в една стая с подрастващо. Ама да ти кажа, понеже миналата седмица бяхме на море, не пречи ако има желание. И изобщо детето не пречи и вкъщи, пак ако има желание. Да, ок, съобразяваш се и нали само като спи, да, губи се малко спонтанността, но все пак е по-добре от никак, пък и може по други начини да се разнообразява и от там да дойде изненадата. Ама на авторката не й е проблемът секса, пак да кажа.

# 67
  • Мнения: 56
Или просто си му омръзнала,или си има любовница,или и двете.Спомена,че му проверяваш телефона и няма нищо,но има разни скрити чатове и изобщо много начини да не го хванеш.Положила си достатъчно усилия да промениш ситуацията и без резултат.От тук нататък трябва да решиш дали би продължила с този човек по този начин,или да се опиташ да си потърсиш щастието другаде.Ако тръпкату му към теб е изгаснала,каквото и да правиш,няма да я върнеш.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Не се кахъри чак толкоз. Моят е същия. Свикнах след 10 години брак. Хващаш си любовник ама без да се влюбваш и си ти.

# 69
  • Мнения: 1 121
А някакви общи интереси имате ли? Правите ли нещо заедно? Имате ли теми за разговор?
Познавам няколко разпаднали се двойки, при които ми се струва, че ситуацията има сходни допирни точки, с това, което описваш...но да съм сигурна преди да се изкажа

# 70
  • Мнения: 1 274
С догатки и мълчание не става!Комуникация му е майката..Вие сте омъжени би трябвало спокойно да разговаряте за това...Все още се чудя как има жени/мъже,които не могат да отворят тема за секс.При положение,че единия от двойката е недоволен от нещо,но продължава да си мълчи и да чака другия да хвърля боб !!?

Иначе всеки един човек има период в,който не му се прави нищо..Дали е стрес,умора,напрежение...Аз и мъжа ми сме имали такива дни.Дори и децата да заспят рано,искаш просто да си отпочинеш,да се занимаваш с нещо за,което си нямал време през деня или просто да седиш и да гледаш в една точка без нищо друго.Сядате и говорите,друго не виждам...

# 71
  • Мнения: 861
Друг му е обекта на желанието, не си ти. Само, че няма смелост да си го признае и като всеки средностатистически мъж, се е пуснал по течението. Едва ли ще ти признае, дори да го питаш директно, но можеш да си сигурна, че всичко между вас е приключило. Явно не е от тези, които без проблем тъкат и на два стана. Не мисля, че трябва да търпиш дълго това положение, според мен той те чака ти да вземеш решението да се разделите. А ти си млада и хубава и е грехота така да прекарваш най-хубавите си години нежелана и пренебрегвана, да не говорим, че това ти докарва и психически проблем. Натисни го по-сериозно и категорично да си признае.

# 72
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
1.Любовница,и.
2.Здравословен проблем.

# 73
  • Мнения: 1 121
А възможно ли е мъжът да е имал някакъв временен спад, пък съпругата вместо да говори и да се опита да разбере е изперкала, започнала е да обикаля по салони, денонощно нещо се гласи и чопли?
Не отговори авторката какво правят заедно - дали всеки със своето си, а тя главно с външния си вид.

# 74
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Човекът явно не е от най-разговорливите и отдаващите се на емоционалности. Нито пък има желание половинката му да го натоварва със своите. Нито иска да й се обяснява. Вероятно е от мъжете, които искат да не ги закачат. За какво да си говорят като тя дори елементарно не може да се прибере и да сподели, да я изслуша, да й даде съвет, кураж, мъжко рамо....?! Може и да са станали 2 отделни свята под един покрив с единствена допирателна - детето.

Ще отговоря, разбира се.В началото на връзката, преди 7г, се карахме по отношение на готвене и чистене.Той ми правеше забележки, че не съм чистила много, след което това се поправи.Също го било дразнило, че като съм се прибирала от работа, ако съм имала проблем там, съм го натоварвала него( за него проблемите на работа, остават на работа, без излишно мрънкане вкъщи).Той е перфекционист по принцип, но не за себе си, а за другите покрай него.

Общи условия

Активация на акаунт