Сексуален проблем

  • 5 805
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 552
Не ми харесва описанието на авторката за мъжа й в частта с перфекционизма за другите, със забележките как била чистела, с това за мръсната коса... това ми звучи много лошо като отношение от него към теб, даже ми граничи на психически тормоз, или ако не е чак тормоз, то си е здрава манипулация и промиване на мозъка, за да се чувстваш недостойна, некачествена и тн. да ти срине самочувствието. Отказа му за секс е част от тази манипулация. Това смятам, че трябва да го промениш, но ще е сложно, защото като те чета, май мача е свирен вече. Аз на мъж с такова отношение към мен, секс няма да има ако ще да е последния останал мъж. Та, промени си първо собствените възприятия за себе си, после отношението ти към него и после като се обърне палачинката, той ще те моли за секс. Ама се съмнявам да можеш да обърнеш играта, която явно играете.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 635
Авторке, зависима ли си от този човек финансово? Би ли била склонна да се разделиш с него? Това са важни въпроси за да си изясниш опциите.

Въпросът бих го поставила ребром. Бих му казала, че видно има проблем, или да казва какъв е, защото не може повече така. Но е напълно възможно да те нападне неоснователно, та бъди готова за това. Оттам насетне, ако няма развитие и желание за промяна, си правиш сметката как да продължиш или да не продължиш. Можеш и да му кажеш, че ако не промени и нещата, ще си намериш любовник, но трябва да си готова, че това може да доведе до край на отношенията.

За мен честно казано работата е обречена и не бих търпяла. Той видно има проблем и не желае да работи по него, а се опитва да изкара теб виновна или да се опрадава с неща, които нямат нищо общо.

# 47
  • Мнения: 7 408
За съжаление много мъже се опитват да вменяват вина на партньорката си,а всъщност проблема е в самите тях, но не искат да си го признаят. Нито си грозна, нито глупава, та да позволяваш такова отношение.
Говори, натисни и като не се променят нещата, на сила хубост не става.

# 48
  • Мнения: 921
Според мен нещо се е пропукало във вашите отношения. Струва ми се, че е разочарован от теб поради някаква причина и се спрял да те обича и желае. Мъж който, обича иска секс и близост с жената до него. И външния вид в такъв случай няма никакво значение. Седнете и поговорете с него.

# 49
  • Мнения: 6 552
За съжаление много мъже се опитват да вменяват вина на партньорката си,а всъщност проблема е в самите тях, но не искат да си го признаят. Нито си грозна, нито глупава, та да позволяваш такова отношение.
Говори, натисни и като не се променят нещата, на сила хубост не става.
То затова зависи от жената как ще реагира и как ще тушира подобни манипулации още в началото на връзката или там съжителството или брака, каквото е. Още в началото, още първия път ако чуе "тука това не си го почистила хубаво" /давам само за пример/ и вече топката е в нейното поле. Дали ще се свие или ще му връчи парцала на него като може по-хубаво.
Там ти е проблемът, авторке, че си се свила и се опитваш да му угаждаш на претенциите. Не ти е изобщо сексуален проблемът. В теб е. В поведението и отношението. Бъди независима, самодостатъчна, имай самочувствие и си върши нещата както искаш и ти е кеф. Претенции може да имаме към себе си. Гласи се, носи си новите дрехи и си свиркай. Даже вкъщи /като го няма детето или спи/ облечи нещо предизвикателно и си почивай. Като поиска секс, веднъж в месеца или там когато, откажи, вземи си вибратора и действай сама, ама така, че да разбере. Като пита, кажи, че вибратора няма претенции и те харесва каквато си и затова те предразполага повече и ти е по-хубаво с него, пък и всеки път стигаш до края, пък с него не се знае и затова не ти се поти за едното нищо.

# 50
  • София
  • Мнения: 35 088
На инат е най- лесно, пък развода ептен… Confused

# 51
  • Мнения: 18 298
Според мен нещо се е пропукало във вашите отношения. Струва ми се, че е разочарован от теб поради някаква причина и се спрял да те обича и желае. Мъж който, обича иска секс и близост с жената до него. И външния вид в такъв случай няма никакво значение. Седнете и поговорете с него.
Това имах предвид и аз.

# 52
  • Мнения: 6 552
На инат е най- лесно, пък развода ептен… Confused

Ми може пък точно липсата на инат да е проблемът на авторката. Аз като имам инат бол, що нямам такива проблеми Confused пък и за какво ти е един мъж, ако не те прави щастлива,само те товари с претенции Confused развода понякога е по-добрата опция, ако другата е да си нещастна.

# 53
  • София
  • Мнения: 35 088
Аз като имам инат си е мой, не го прилагам като рестриктивна мярка към останалите, че да ги моделирам да са ми угодни.
Същото, каквото прави той с нея.

И чао.

Щом пита тук, значи има чувства и търси начин за справяне. Пък на верев нищо не става в тоя живот, дългосрочно хептен.

# 54
  • Мнения: 39 286
Или нещо се премълчава или това са изчерпани отношения. Няма общо с белите зъби, нито със стройното тяло. Днес е не съм се наспал, утре ще е нещо друго.

# 55
  • София
  • Мнения: 38 476
Вероятно простата нещо...
За съжаление, не мога да дам положитена прогноза, изхождайки от моя жизнен опит.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
А колко скрити гейове с години си ползват безметежно някакво си семейство и жена за параван...

# 57
  • София
  • Мнения: 38 476
За скрит гей не знам, но мъжете около 40 не са точно млади, възможно е да има някакъв скрит проблем. Също характерно за мъжете е, че го крият до последно и не ходят на доктор. Също така, някои от тях са склонни на много долни манипулации, именно за да прикрият този сексуален проблем.
А! Когато го правите, бързо ли свършва?

# 58
  • Мнения: 39 286
Каква простата на 40? Мъж на толкова трябва да плющи жена си постоянно.

# 59
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Да му се обяснява, че ще си хване любовник е великата глупост. Подобна заплаха няма да е в нейна полза.

Когато отношенията не са ми по вкуса, се капсулирам. Ако временното ми отчуждение не му пречи, не виждам промяна и животът си върви, мога да предприема други мерки.

Отношенията ви не са нормални. Престани да му се усукваш. Прекрасна си, прояви малко самоуважение.

Последна редакция: сб, 06 авг 2022, 09:24 от Вяра

Общи условия

Активация на акаунт