Сексуален проблем

  • 5 807
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 599
Ти си на 33, а той на колко е?

# 31
  • Мнения: 6 148
Замириса ми на мъжка Дева. Иска да му е чисто човека, не да се правиш на красива.
Обсъждаш интимния си живот с кой ли не, само с него не, защо?

# 32
  • Мнения: 15
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?
Там е и другия проблем, постоянно се чудя какво не ми е в ред

# 33
  • София
  • Мнения: 35 088
Всичко ти е наред, той те е вкарал в размисли и сърасти - колко струвам.
Що му клякаш на всичко - как чистиш, как готвиш, сигурно как гледаш детето.

Ма, свали напрежението малко, сложи си спирачки и пускай по някоя реплика - много мога, толкова искааааам Relaxed

# 34
# 35
  • Мнения: 15
Имам чувството, че в някои семейства не си говорят?
Ако преди не е бил такъв, как не си го заклещила в разговор да си каже проблемите?  Не му става от теб или от жени въобще?
Щото ако е само от теб (не защото нещо ти има, а че те вижда само като майка, а не жена) пиши го загубена кауза.
Постоянно се оправдава че е бил уморен, или че детето не спи, или че той не се е бил наспал, или че му е било късно за секс вечерта примерно, ако искам.Винаги, ама винаги оправдания. Ако вечерта е уморен, на сутринта като се наспи става и пак нищо, и аз вече започнах да се чувствам жалко да му се моля

# 36
  • Мнения: 15
Не си говорят, Уингче, липсва интимност на първично ниво.
Сигурна съм, че авторката се чувства брутално зле, защото една жена, ако не е желана, просто тлее и започва да се съмнява в себе си.

Пък той, не мисля, че е идеално лош, даже много добър може да е, даже изобщо да не разбира, че има проблем.
Да, наистина се чувствам зле, меко казано. Даже и вече не ми се говори с него, честно.

# 37
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 851
Аз не мога да повярвам, че е възможно, човек, който е бил сексуален, да кажем в някаква нормална степен, да стане изведнъж асексуален...
Млад мъж на 40 години да се оправдава, че е уморен, че му е късно, че детето.... Това са точно оправдания. Той просто не харесва да прави секс. Любовница няма, 100%.

# 38
  • Мнения: 6 764
От няколкото неща, които написа за него, че ти казва, че ти е мръсна косата, забележки за чистене, едно такова тъничко нареждане как не си достатъчно нещо си, твоята фиксация във външбия вид... Прилича ми, че твоя човек от много време те обработва като вероятно компенсира свои липси, вменявайки вина у теб. Получава му се. Реално той е пълен аут, а ти търсиш вината не в него, а в себе си.
Пращай детето при баба и директно в очи го питай секс кога и защо не? Кой прави секс 2 пъти месечно? Ако се мъчи да прожектира вина у теб, бе се давай и настоявай докато си каже истината, това е.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 088
Нина не целя да я обидя по никакъв начин, смятам е съвсем готина мацка и майка, като нас, но:

Пичът я е дресирал добре, не, че е лош, но е леко властен и ѝ е вменил редица качества, които според него трябва да е жената - да върти парцала, да гледа детето, да е в услуга нему и да “не гледа много филми”.
И тя е взела, че му се е вързала.

Сега, някои ще кажат, че промяна не може да има, но аз смятам, че може.
Просто, тя трябва да отпусне юздите на перфекционизма, да спре да си търси кусури и да започне да бъде жена и майка, която не е угодна по всяко време, но е спокойна и щастлива.
Ще среща отпор, но трябва да го парира с усмивка и спокойно, не със сълзи и драми.

# 40
  • Мнения: 4 949
Никога не би ми хрумнало да обсъждам с майка ми проблемите в брака си..още повече на тема секс.

Иначе е кофти..да полагаш усилия и да не ти отвръщат.
Да опитваш, опитваш, но колко?!
Приемаш фактите и търсиш друго решение!

# 41
  • Мнения: 554
Игнор от страна на мъжа е много подтискащо, може да те доведе до състояние сама да си говориш....  Често пъти е съвсем умишлен и граничи/е психически тормоз(!) Въпрос на време е да появи друг мъж до теб. Това което мога да дам като съвет: ти си ценна жена и майка, не се оставяй да те смазват психически. Като си невидима за някой, за друг ще си звезда.

# 42
  • Мнения: 21 440
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?
Там е и другия проблем, постоянно се чудя какво не ми е в ред

Е защо? По-скоро трябва да се чудиш на него какво не му е в ред. Затова го попитай, може да е всичко - от някакво заболяване,  до любовница. Не разбирам защо си говорила за проблема с кого ли не, само не и с този, който може да ти даде отговор защо не му се прави секс.

# 43
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 851
Е, говорили са го, не четете. Защото било късно, защото бил уморен, защото детето не спи...


А дали мастурбира? Защото съвсем пък без секс ... Не е нормално сякаш.

# 44
  • Мнения: 16
А дали си му интересна в секса? Количеството секс не определя качеството му.

Аз също не смятам, че външния ти вид е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт