Сексуален проблем

  • 5 796
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 062
Не си говорят, Уингче, липсва интимност на първично ниво.
Сигурна съм, че авторката се чувства брутално зле, защото една жена, ако не е желана, просто тлее и започва да се съмнява в себе си.

Пък той, не мисля, че е идеално лош, даже много добър може да е, даже изобщо да не разбира, че има проблем.

# 16
  • Мнения: 18 295
Тая тема нещо ми се струва измислена.
Авторката не може да отговори дали имат разногласия с мъжа си, явно още не го е измислила.

# 17
  • Мнения: 15
Не ми отговори имате ли разни конфликти и разногласия или всичко е по мед и масло между вас? Подозирам, че нещо има, защото знам за точно такъв случай.

Ще отговоря, разбира се.В началото на връзката, преди 7г, се карахме по отношение на готвене и чистене.Той ми правеше забележки, че не съм чистила много, след което това се поправи.Също го било дразнило, че като съм се прибирала от работа, ако съм имала проблем там, съм го натоварвала него( за него проблемите на работа, остават на работа, без излишно мрънкане вкъщи).Той е перфекционист по принцип, но не за себе си, а за другите покрай него.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 062
Тая тема нещо ми се струва измислена.
Авторката не може да отговори дали имат разногласия с мъжа си, явно още не го е измислила.
Едното не е проводник задължително на другото.
Щото знам хора, за които скандала е добро утро, секса е за лека нощ.

И не, на жените им пречи скандала, на мъжкия мерак - никак

# 19
  • Мнения: 15
Не ми отговори имате ли разни конфликти и разногласия или всичко е по мед и масло между вас? Подозирам, че нещо има, защото знам за точно такъв случай.
Ама си и ти, тук съм, ще отговоря.Просто върша и други неща в момента и не съм на телефона постоянно.

# 20
  • Мнения: 15
Това е мъжа ти, какво си се заописвала какви лосиони, какви фризьори? Търсиш да се самообвиниш в нещо. Хващаш го и директно го питаш. Какъв е проблема, защо не правим секс??? Не ме обичаш, не ме харесваш, любовница имаш?? Тука може 300 неща да ти кажем, все тая.
Майка ти говори глупости. Примири се ти със съквартирант, щото видиш ли гледа децата и е мил. Ами то и тези дето правят много секс също си гледат децата и помагат вкъщи.
Да, наистина се самообвинявам постоянно..

# 21
  • Мнения: 18 295
О, някои неща изкопават пропаст между хората. Както казах, знам такъв случай.
Не и скандали за битови неща, разбира се.
Ами... явно връзката в случая е на битово ниво. Няма много емоция в нея. Готвене, чистене, детето, (малко) секс и толкова. Това ги събира, друго не споменава да има.

# 22
  • Мнения: 15
О, някои неща изкопават пропаст между хората. Както казах, знам такъв случай.
Не и скандали за битови неща, разбира се.
Ами... явно връзката в случая е на битово ниво. Няма много емоция в нея. Готвене, чистене, детето, (малко) секс и толкова. Това ги събира, друго не споменава да има.
Да, изглежда, че на него му е ок така, не се оплаква иначе

# 23
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Този мъж вероятно има любовница.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 062
Ми, толкоз му трябва на човека.
На Нина обаче не.

Авторке, вземи съживи го, раздрусай го, извикай му - вехна, не виждаш ли?! Най- хубавата жена имаш, какво ти става?!

# 25
  • Мнения: 15
Ми, толкоз му трябва на човека.
На Нина обаче не.



Авторке, вземи съживи го, раздрусай го, извикай му - вехна, не виждаш ли?! Най- хубавата жена имаш, какво ти става?!
Чак най-хубава, не мисля.Даже обратно, постоянно се съмнявам в себе си.Никога не съм се мислила за красавица, може би съм средна работа, знам ли

# 26
  • София
  • Мнения: 35 062
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?

# 27
  • Мнения: 2 881
Преди имал ли е повече желание ?
От колко време сте заедно ?

# 28
  • Мнения: 7 245
Това фиксиране във външния вид не е нормално. Колко си поддържана, как те заглеждат другите, а мъжът ти не те желае. Подробно се описа колко си привлекателна. Ами сигурно неговите потребности са по- слаби от твоите. Или не си му интересна интелектуално, скучна си му, няма какво да ти каже. Може би държанието ти вкъщи не е нормално, спонтанно, дружелюбно. Може би му оказваш натиск или не се интересуваш от него, а само от собственото си задоволяване. Много причини може да има.

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Авторката така се описа, като да си търси любовник.

Всъщност мисля, че ако някой си поиска, няма да му откажеш.
Ами я това му кажи на твоя мъж - имам нужда от секс, ще си хвана любовник...

Общи условия

Активация на акаунт