Какво мислите за жълтата серия на Elseve anti-casse?

  • 2 820
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Много съм доволна от жълтата серия, редувам я понякога и с червената. Останалите не ми допадат толкова.

# 16
  • Мнения: 2 897
Ето,за пореден път се убеждавам,че си зависи от косата Simple Smile

# 17
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Явно наистина зависи от косата. Аз ползвах по едно време маската им  за коса. В началото сякаш имаше ефект, но в последствие нещо почна много да ме издразва. Не съм сигурна, че косъмът ми се подхрани, но косата ми стана по-суха и спластена. После си взех маслинената маска за коса на Авон и сякаш съм по-доволна.

# 18
  • Мнения: 1 934
Майка ми я ползваше-не беше очарована.Пробвах от любопитство,не съм възхитена Naughty
Розовата и червената серия са далеч по-добри Peace
I az taka.

# 19
  • Мнения: 1 063
Ползвала съм маската и шампоана, а иначе имам цяла опаковка от балсама, който купувам втори път (но отдавна не съм го ползвала). Доволна съм. Действат по предназначение, косата ми става мека и с обем.  Аз не харесах розовата серия, която ми сплескваше косата и я правеше ни права, ни чуплива...(а иначе ми е чуплива). Но сестра ми е страшно доволна от розовата - тя е с права коса и също се боядисва.
Майка ми ползва червената серия и я харесва.

# 20
  • Мнения: 372
На мен също ми харесва жълтата серия, а розовата - никак Naughty

# 21
  • Мнения: 530
За да не пускам нова тема искам да ви попитам за лилавата серия на елсев за обем, хубава ли е. Дава ли наистина обем.

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 193
Изобщо не съм доволна от тази серия.Ползвам червената-далеч по-добра е.

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Budi vnimatelna s tezi 6ampoani,za6toto ima dosta falshivi ot tqh,az li4no v na4aloto bqh mnogo dovolna za6tot sum s ogromna dulga i mnogo gusta kosa i polzvah 6ampoana i maskata sled 1 mesec oba4e hvanah starhoten purhut i glavata mi napravo se obeli. Neznam dali sum si "prenasitila" kosta ili sum ocelila falshiv,ama be6e mn gadno. Sega polzvam Fructis

Общи условия

Активация на акаунт