Страх от авторитети

  • 1 463
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
Аз също го плаша макар че никак не ми се изка,но се налага понякога.Може да е странно но му казвам че има една лоша баба която ще му се скара ако не слуша.И действа безотказно.

# 16
  • София
  • Мнения: 245
Категорично съм забранила  Naughty на всички да я плашат с разни чудовища, животни, лекари с инжекции и разни такива, защото това са излишни страхове, с които не бих искала детето ми да живее в и без това напрегнатото ежедневие.

Неприятно ми е да си го призная, но го плаша с полицията..... Embarassed

Не бих я плашила и с полицаи - не желая тя да се страхува от тях, а напратив - да им има доверие (нали все пак те пазят добрите хора от лошите хора  Wink)

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не бих я плашила и с полицаи - не желая тя да се страхува от тях, а напратив - да им има доверие (нали все пак те пазят добрите хора от лошите хора  Wink)

Да, бе, пазят  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 245
Не бих я плашила и с полицаи - не желая тя да се страхува от тях, а напратив - да им има доверие (нали все пак те пазят добрите хора от лошите хора  Wink)

Да, бе, пазят  Rolling Eyes

По принцип си права.
Но както написах и по-горе - не желая тя да се страхува от тях, а напратив - да им има доверие (все пак се надявам нещата у нас някога да се оправят, а и не можем да си кривим душата и да ги сложим всички (полицаи) под един знаменател)

Общи условия

Активация на акаунт