Писма до дядо Коледа - 4.12. - 10.12.

  • 5 384
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Днес черпя,имам именичка. Wink
                         

# 16
  • София
  • Мнения: 2 356
Да ти е честита именничката Крраси   bouquet От здраве да не се оттърве. Коя от двете, какъв имен ден е днес?

И Марти бързо да оздравява  Hug И аз мисля, че е от мъглата. Тия дни като ходих до яслата пеша вечер имах чуството, че се задушавам, ама много мръсен въздух  Tired Сега и аз кашлям на поразия.

# 17
  • Мнения: 3 743
Краси, честита ти именничка  bouquet!
Да е жива и здрава и много щастлива!!!

# 18
  • Мнения: 4 585
    Ето го оригинала. Снимката не е актуална. Така изглеждам в мислите си. Навярно така ще изглеждам след 10-20г
   Денат, следващия път ела при мен. Имам дълга пинцета. Носи и двайсетачката. Ще си купим кило шайби от сом без кости и бяло вино. Ще си прекараме добре.
    Не ми е криво за изтритото. Може би така е трябвало да бъде.
   

# 19
  • Мнения: 4 451
Скъпи Дядо Коледа,
Помня те от моето детство. С колко трепет и надежда съм те чакала... Обичах своята детска Коледа. У дома ухаеше на елхови клонки, прясно изпечена питка от мама и тамян. Обожавах и тръпчивия аромат на мандарини. Само тогава ги имаше в изобилие Simple Smile
А ти мен помниш ли ме? Аз съм момичето с големите блестящи като звезди очи и закачливата усмивка. Вече съм жена и имам две принцески у дома. Но очите ми са тъжни с помръкнал блясък, смехът ми вече не е звънък, закачлив... Но пак те чакам с нетърпение и много надежда. Най-голямото ми желание е моята Мария да оздравее напълно, да ми каже колко много ме обича и детството и да е незабравимо като моето. Дай ми сили и кураж да и помогна. Малката ми беба да е здраво и слънчево дете. Пожелавам здраве за мен и тате, за да се радваме на децата си. И ако срещнеш щъркела по пътя си, изпрати го отново у дома. Искаме и братче (е, и на сестриче ще се радваме).
 Предай на татко, където и да се намира той сега, колко много, много го обичам и, че ужасно много ми липсва и винаги ще ме боли... И дано ми прости, че не успях  да му го кажа приживе. Май Бог трябва да ми прости...
Благодаря ти, дядо Коледа, от сърце за надеждата, която даряваш...

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Честито на именничката! bouquet
Волф, аз откъде да знам че е тайна?! А и честно казано спах като пън, снощи до 1ч приспивах Наталия, а сутринта от 6 до 7ч я приспивах отново и повече не мачках чаршафи. Съвестта ми е чиста smile3534
mari_anka, много мило пожелание към дядо Коледа Heart Eyes
С Мая се чух вчера, всичко е минало добре, но Гого е и с Варицела. Отпътуваха си за София.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 16:38 от ljuboznatelna

# 21
  • Мнения: 4 585
 Joy По едно време ми мина нещо такова през ума и писах "Внимание,противник подслушивает!" Joy

# 22
  • Мнения: 3 537
Коя от двете, какъв имен ден е днес?

Анелия .Днес е Света Анна. WinkСтанислава имаше на 5 декември-Свети Сава,но тя не си го празнува.

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Joy По едно време ми мина нещо такова през ума и писах "Внимание,противник подслушивает!" Joy
Явно наум си го написал Wink

# 24
  • Мнения: 4 585
Възможно е. Вече не мога да разчитам на паметта си. Ако сметнем, че е важно, Клисуров и Friend ще я опреснят.

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Възможно е. Вече не мога да разчитам на паметта си. Ако сметнем, че е важно, Клисуров и Friend ще я опреснят.

Е, добре, може да съм го пропуснала това Simple Smile
Ето една снимка от Коледния купон в Пловдив:

Аз съм с дънковата пола, с бялата блуза е Rosoneri, с розовата блуза е една мама, която редовно чете тук, но не пише. Останалите са от клуба на майките с деца с ГРР и аутизъм. Присъстваха от тези които познавате още Veni-b и mama mariana, но мъжът ми е пропуснал да ги хване. В темата за срещата се надявам и други да пуснат снимки.

# 26
  • Мнения: 485
Това е линк към един много сладък руски сайт:
http://www.zveryshki.ru/

А Волф какво сте го заяли  Wink нали знаете, че вълкът кожата си мени, как да ви изпрати снимка  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 504
Хайде, ще пусна й аз тук една снимка в общ план от коледното ни парти в Пловдив /в дъното е Любознателна/, а аз снимам. Wink

# 28
  • Мнения: 4 585
  Невинен съм, то се вижда - прасетата са виновни - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148863.0

# 29
  • Мнения: 3 537
  Невинен съм, то се вижда - прасетата са виновни - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148863.0
Да не чакаме подаръци тази година,а? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт