Лежащи мами - 49

  • 48 065
  • 1 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Честито!
Искрено се възхищавам на жени, които успяват да доносят децата си след толкова премеждия!
Пожелавам ви много есенни разходки, с които да компенсираш лежането!
Момичета, дойде и моят момент да се отчета.
Успях да износя моето второ чудо до 38+6г.с.
След сериозно отлепяне в началото на сакчето, после серклаж в 16г.с - скъсена шийка и безброй контракции, общо 7 месеца на легло. Бъдете силни и търпеливи! Пожелавам на всички лека бременност и доносени деца! 🙏🙏🙏

# 16
  • Мнения: 33
Здравейте момичета
Моля някой от вас да ми даде някакъв савет за обезкосмяването с серклаж.
Опасно ли е бръсненето?

Благодаря ви предварително

# 17
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 310
Здравейте момичета
Моля някой от вас да ми даде някакъв савет за обезкосмяването с серклаж.
Опасно ли е бръсненето?

Благодаря ви предварително

Защо да е опасно или да се избягва, не виждам никаква логическа причина и това да се притесняваш?
Както ти е удобно и комфортно, по никакъв начин няма отношение към серклажа, бъди спокойна!

# 18
  • Мнения: 33
Добър вечер момичета!
Как сте?

# 19
  • Мнения: 33
Здравейте
Искам да питам дали мога да пия но-шпа и парацетамол или не е хубаво да ги смесвам.
Защото пия но-шпа всеки ден но май се разболявам и мисля да пия и 1 парацетамол.

Благодаря ви

# 20
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 310
Здравейте
Искам да питам дали мога да пия но-шпа и парацетамол или не е хубаво да ги смесвам.
Защото пия но-шпа всеки ден но май се разболявам и мисля да пия и 1 парацетамол.

Благодаря ви

Няма никакъв проблем,не се притеснявай,аз първото тримесечие имах зверско главоболие и съм ги пила точно така,даже по 3 пъти на ден,друг е въпроса,че нямаше ефект

# 21
  • Мнения: 33
Здравейте лежащи мами как сте?
Надявам се да сте добре!

Скоро съм на преглед и много ме е страх от това какво ще ми кажат надявам се всичко да е ОК…
Чувствам се толкова депресирана от това лежане и само чета някакви неща за серклажа.

Моля се да изкарам до някой безопасна седмица за бебчо но се чувствам просто сасипана времето ми минава само в тревожни мисли как всеки момент може да се случи нещо лошо..

# 22
  • Мнения: 252
Здравейте лежащи мами как сте?
Надявам се да сте добре!

Скоро съм на преглед и много ме е страх от това какво ще ми кажат надявам се всичко да е ОК…
Чувствам се толкова депресирана от това лежане и само чета някакви неща за серклажа.

Моля се да изкарам до някой безопасна седмица за бебчо но се чувствам просто сасипана времето ми минава само в тревожни мисли как всеки момент може да се случи нещо лошо..
И аз се чувствам така, много ме е страх и много се притеснявам. Тези дни имам и доста контракции и втвърдяване на корема. Вече съм 28 седмица, но ми се иска и се моля да изкарам още...

# 23
  • Мнения: 33
Аз също имам тези проблеми а пия хапчета, по цял ден имам контракции… не са болезнени но ги имам просто не знам до къде ще я докарам

# 24
  • Мнения: 818
Дръжте се момичета 🤗 Сигурна съм, че всички ще добутаме до някоя хубава седмица 😎 Аз съм още в 25та. Усещам по 3-4 втвърдявания на ден, предимно си почивам вкъщи и аз умирам от скука и само се чудя как да се избавя от негативни мисли. Но се опитвам да мисля позитивно, поставянето на песар определено ме поуспокои, утре съм на преглед и ще видим какво е положението 🙏

# 25
  • Мнения: 33
Надявам се всичко да е наред при теб!
Да попитам каква е разликата между песар и серклаж?
Благодаря!

# 26
  • Мнения: 818
Серклажа е зашиване на шийката, а песара е нещо като силиконов пръстен, който я прищипва.

Надявам се всичко да е наред при теб!
Да попитам каква е разликата между песар и серклаж?
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 33
Благодаря ти
А до коя седмица може да се прави?

# 28
  • Мнения: 818
Не съм много сигурна, 25/26 та може би, но знам че и трябва да има определен размер на шийката за да се приложи. Най-добре да попитате лекар 😊

Благодаря ти
А до коя седмица може да се прави?

# 29
  • Мнения: 33
Благодаря много!
Аз съм с серклаж и най вероятно всичко е наред но аз съм голяма паника и нещо малко да усетя си мисля че нещо лошо ще се случи.

Общи условия

Активация на акаунт