Отговори
# 165
  • при моите любими
  • Мнения: 2 565
Кога ще правим списъка от анкетата? Чакам да видя дали има в нашето училище.

# 166
  • София
  • Мнения: 3 534
Up! Широко дискутирана беше темата къде попадат децата на Министрите. А за детето на конкретния министър, още повече.
А това, че детето нямало да се справи - изобщо не е вярно. Аз не зная да има дете, което да не е завършило училище. Всяко завършва там, където е влязло. Е за министерските деца сигурно има опция да ги изпарашутят и другаде. (благодаря за думичката на детенце на съфорумка)

В нашето вече бивше училище учат децата на 2 министри и са си съвсем старателни и учещи деца. До семейство и среда е, не е до кой какво работи. Както каза едната майка - днес съм министър, утре не съм, но майка ще съм винаги.
Ставаше дума за приема на едно конкретно дете, което  било “попаднало там, където му е мястото” преди доста години.

Разбира се, че и децата на министри учат в училища. И е нормално да са старателни и добри ученици. Вярвам, че вече нерегламентираният прием поне в нашето бивше училище е много, много силно ограничен. Аз поне не зная за такива случаи през последните вече четири години.

# 167
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
Кога ще правим списъка от анкетата? Чакам да видя дали има в нашето училище.
Това може да се случи със стартирането на следващата тема.
Понеже потребителите изявили желание сте много може още от сега всеки желаещ да се включи да ми изпрати  на лично съобщение училището на детето, паралелката и града, а може и пола, за да мога спокойно да ги подредя предварително, че това си е доста работа.

Последна редакция: пт, 19 авг 2022, 15:46 от ninanb

# 168
  • Мнения: 100
Дадоха ли ви бележка от училището ,че детето е записано в 8 клас ,за помощта от 300 лв?В нашето училище се обаждах и казаха след 15 септември.

# 169
  • Мнения: 12
Ние се върнахме от море...
Синковецът реши да опитаме за 4-то...
Септември ще рискуваме...

То като гледам по някои училища бала на 4-то е доста по-нисък от на 3-то.
Като казваха някои дами, че трябват железни нерви за 4-то не вярвах, но май наистина си е така. Успех на детето. Нали имаше една приказка. Смелите печелят Simple Smile

# 170
  • София
  • Мнения: 6 240
И с паралелка няма ли да стане прекалено дълъг и тежък списъка? В някои училища всяка паралелка е с различен профил, други са с еднакъв профил, но с различна буква, различни учители.
За мен тази информация е излишна, колкото по-просто, толкова по-разбираемо.

# 171
  • Мнения: 796
Дадоха ли ви бележка от училището ,че детето е записано в 8 клас ,за помощта от 300 лв?В нашето училище се обаждах и казаха след 15 септември.
Не. Мисля, че до края на октомври се подава молба.

# 172
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
И с паралелка няма ли да стане прекалено дълъг и тежък списъка? В някои училища всяка паралелка е с различен профил, други са с еднакъв профил, но с различна буква, различни учители.
За мен тази информация е излишна, колкото по-просто, толкова по-разбираемо.
Така в скрит текст, който се интересува да си го търси:
Скрит текст:
* ЛОВЕЧ *
ПЕГ „Екзарх Йосиф I“
krasi78 - момче – АЕ/НЕ

* СОФИЯ *
НПМГ
Светлица - момиче – География
ra2 - момиче – Химия/Биология

# 173
  • София
  • Мнения: 6 240
Така в скрит текст, който се интересува да си го търси:
ОК
Само предложение - вместо на всеки ред да пишеш в цвят момиче/момче, може да оцветиш в съответния цвят ника на майката.

# 174
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
Така в скрит текст, който се интересува да си го търси:
ОК
Само предложение - вместо на всеки ред да пишеш в цвят момиче/момче, може да оцветиш в съответния цвят ника на майката.
проба
Скрит текст:
НПМГ
Светлица – География
ra2 – Химия/Биология

ПЕГ „Екзарх Йосиф I“
 krasi78 – АЕ/НЕ
Май и на мен така ми харесва повече, но все пак се нуждая от информацията Wink

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 3 661
Нинка, както и да го направиш все ще е добре. А провинцията участва ли?

# 176
  • София
  • Мнения: 3 058
Нинка, както и да го направиш все ще е добре. А провинцията участва ли?

Всички могат да участват. 🙂

# 177
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
Нинка, както и да го направиш все ще е добре. А провинцията участва ли?
Естествено Grinning за сега имам Варна, Пловдив и Ловеч

ПП: Ехооо чакам някой да коментира нещо, за да разказвам за гръцкия наборник-лагерник. Да не е в същия пост.

Последна редакция: пт, 19 авг 2022, 21:04 от ninanb

# 178
  • София
  • Мнения: 3 534
Предпочитам да пише и града.
Също трябва да потърсим нови администратори за фейсбук групата, че ми писна да трия Simple Smile
Давай за Гърция сега.

# 179
  • Мнения: 9 877
За сефте разбирам, че има фейсбук група:)

Общи условия

Активация на акаунт