Отговори
# 735
  • Мнения: 120
При мен излязоха някакви бактерии в урината, но нямам никакви симптоми. Мисля че съм завършила пробата та мисля да дам пак.

# 736
  • Мнения: 257
Мили мами направо ми се свива сърцето най-искренно го заявявам…. като чета много от вас които имат проблем с храненето и гаденето….ако имаше начин по телепатия да се разменя с някоя от вас и да ви олекне щеше да е добре.Явно всеки организъм различно понася промените….Аз от ден първи като забременях нищо нямах нито гадене нито липса на апетит даже обратното поради тази причина съм и 28 кг отгоре до момента.Може би ако имах вашия проблем нямаше сега да съм “бидон” с отекли крака….дано когато вече родите да ви олекне и да отминат болките че това си е изтощаващо със сигурност….

Боратино и аз съм така. Само ми се яде , цяла бременност нямам проблеми с хапването, даже напротив. Ям много  и по често. Само се надявам това ядене да не ми се отрази здравословно:( Нямам воля да се ограничавам, гладъд за сладко е ужасен.

Гледам да се запазщ напоследък със здравословни неща да хапвам като ми се прияде нещо сладко, ама покрай здравословното нагъвам и   сладко в индустриални количества:))

# 737

Общи условия

Активация на акаунт