МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 53

  • 28 497
  • 402
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 445
Здравейте, на каква цена се предлага в Сефора хайлайтър палитрата на Диор- backstage glow face ? По принцип имам достатъчно хайлайтъри, но.. Сега на намаленията може би ще си струва да се пробва.
Позволявам си да ви цитирам, за да не направите грешката с палитрата на Диор като мен. Изобщо не е толкова пигментирана и добра, колкото я представят, не си струва толкова пари дори и за 4 цвята. Хайлайтрите на Сефора (от тяхната колекция) са в пъти по-добри и на достъпна цена, други, които си струват са на Too Faced, Fenty Beauty.

# 361
  • Мнения: 102
Благодаря Ви момичета 🤗, може би ще е добре да я видя на живо и тогава да преценя.
Любими са ми на Bobbi brown- Pink glow, на Мак- soft and gentle и color base-Pearl за ежедневието. Признавам, че нямам нужда от друг, но визията на продукта ме грабна.

# 362
  • Мнения: 445
Също за мен най-добрите хайлатъри са тези на Rare Beauty, успях да се сдобия с Exhilirate и Mesmerise-уникални са, отлична пигментация и трайност, проблемът е, че се намират трудно и почти навсякъде са изчерпани.

# 363
  • Мнения: 31 315
О не, те имат страхотен проблем. Под определен ъгъл изглеждат, като кални буквално сиви петна по бузите. Когато го купих бях в екстаз и добре, че Стефи ме предупреди, че иначе щях да се изложа във важен момент.

Палитрите на Диор Бекстейдж са страхотни за мен, въпреки, че не вадят очи с пигментираност.

# 364
  • Мнения: 13 082
Палитрата на Backstage е едно от най-добрите попадение в последните години. А аз имам адски много хайлайтри. За мен си струва абсолютно.

# 365
  • Мнения: 716
и за мен хайлаййтърите на Диор Бекстейдж са невероятно добри.

ако търсите наистина силен и интензивен пигмент - хайлайтърите на джефри стар са чудесен избор.

# 366
  • Мнения: 4 060
Сефора днес за пореден път доказаха колко е ниско потребителското им обслужване!!!
Преди седмица публикуваха в Инстаграм комплект на Rare Beauty и аз отидох веднага на следващия ден да си го закупя, тъй като е точно това което исках. Едно ултра любезно момиче ми обясни че ги имат, но нямат право да ги излагат до вторник, при което ми предложи да ми запише името и телефона, да ми запази един комплект и да ми се обади. При което никой не ми звъни. Отивам днес да попитам какво става и една  консултантка се хили и вика "О, ама ние ги продадохме още преди да ги изложим".....
Ахааа, значи за едни може да продавате. А за други ги баламосвате!!! Евала!!!

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 15:41 от Lale_Lili

# 367
  • София
  • Мнения: 583
Дами, имате ли представа, дали има намаление в M·A·C? Дъщеря ми си е харесала някои неща и ако има намаление, ще си причиня тъпканицата в Моловете, ако не ще изчакам. Simple Smile

# 368
  • Мнения: 3 058
В Нотино с код black има 20% намаление на Мак. Но и аз се интересувам за магазините какво ще предложат. По спомен май към 30% пускаха предишни години.

# 369
  • Мнения: 7 674
-30% в Мак .

# 370
  • София
  • Мнения: 583
Супер, благодаря! От кога е активно намалението?

# 371
# 372
  • София
  • Мнения: 1 210
...на множество продукти - това пише в съобщението, което ме навежда на мисълта, че не е на всичко.

# 373
  • София
  • Мнения: 3 875
Уикенда бях в Италия и в МАС имаше 35% на всичко, може би Вива Глам беше изключено и най-нови. В Кико намалението беше плащаш 3 продукта и получаваш 3 безплатно, т.е 50%.Като момичешка мама, мен много ми хареса намалението. Масово се комбинираха дами, девойки, тийнейджъри.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Здравейте, моят Mac Fix + е почти на дъното си. От години ползвам различните варианти, сега ми се прищя нещо различно. Бихте ли препоръчали добър фиксатор, който да не е матиращ?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт