МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 53

  • 28 880
  • 406
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31 332
Глосовете на Фенти също са много добри.
О дааа, връх са!❤

# 61
  • Мнения: 872
На мен пък любимо ми е в момента това на Шарлът Тилбъри в едноименния Pillow talk. Глосовете на Ести също са страхотни.

# 62
  • Мнения: 31 332
О, глосовете на ЕЛ ми лепят, освен това се вмирисват за месеци и са за боклука.

# 63
  • Мнения: X
Здравейте! Прекрасна тема!

Вчера минах за 5 минути в Сефора (за толкова ме пуснаха 😄 ) и не можах почти нищо да разгледам.

Трябва ми фдт, искам нещо наистина хубаво и качествено. Изхвърлила съм почти всичките си фон дьо тени.

С мазна кожа съм, широки пори, розов подтон. И да не седи като маска. Искам естествена визия. Има ли такъв еднорог?

# 64
  • Мнения: 31 332
Бюджет?

# 65
  • Мнения: 872
Аз имам един страхотен кафеникав на две години (отворен) и абсолютно нищо му няма.

# 66
  • Мнения: X
Извинявам се, пропуснах. Да кажем до 80 лв.

# 67
  • Мнения: 445
Може да опиташ на Make up Forever-UltraHd undetectable, аз съм с комбинирана кожа и при мен покрива перфектно. Друг мой любимец с добро покритие е на Too Faced-Born this way, също и на EL-Double wear, при мен DW стои сочно и е с естествена покривност, без да стои като маска.

# 68
  • Мнения: 13 083
MAC Studio Fix. Има достатъчно цветове в неутрален и студен подтон. Покривен е, с подходяща база ще прикрие порите.

# 69
  • Мнения: 370
Makeup Forever Reboot стои като кожа. В Парфимо и Мейкъп е около 55-60лв

# 70
  • Бостън
  • Мнения: 13 610
Трябва ми фдт, искам нещо наистина хубаво и качествено.
С мазна кожа съм, широки пори, розов подтон. И да не седи като маска. Искам естествена визия. Има ли такъв еднорог?

Има. Cle de Peau RADIANT FLUID FOUNDATION MATTE SPF 20


УПС! Извинявам се, не съм видяла бюджета! Тогава удрям едно рамо на MAC Studio Fix - чудесен продукт, вкл. за смесване с други. ИЛИ новият НАРС - NARS Light Reflecting Advanced Skincare Foundation. Разбира се, за порите и за мазната кожа - подходяща база.

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 15:12 от Agent Provocateur

# 71
  • Мнения: X
Много ви благодаря, уикенда тръгвам на лов! 🌸

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Извинете, че нахлувам така в (и малко извън) темата Sweat Smile
Спечелих някаква игра на инстаграм профила на Сефора и не успявам да се свържа с тях по посочения начин (в случая dm, нито в инстаграм, нито във фейсбук). Дали имате някаква представа как мога да ги открия или да се примиря, че това е просто за маркетинг и engagement на аудиторията им в ig :/..

# 73
  • Мнения: 31 332
Защо не можете да се свържете? Пишете им на лично с адрес за изпращане на наградата.

# 74
  • Мнения: 15
Търся си хубав фон дьо тен за суха кожа. В момента мажа сс lumene Tan. Но не се усеща като фон дьо тен. Има един с пипета на МАС за суха кожа. Има ли доволни от него?

Общи условия

Активация на акаунт