Номинации за най-голяма муня (тема 4)

  • 88 135
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 301
Много съм редовна в миенето на колата отвън...на тези автомивки на самообслужване. Гледам поне по веднъж на седмица да я изпръскам. Обаче последно време в тези жеги...оставям по - малко някой прозорец, забравям и успявам и вътре да поизмия 😁 Тръгвам от паркинга за автомивката и си викам ще проверя стъклата...пристигам и я започвам....та като видя запотено стъкло или пяна по тапицерията, тогава се усещам...моето вече граничи с малоумщина.

# 16
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 931
Сетих се за една моя приятелка муня. Преди няколко години излизаше с едно момче на среща и било много романтично, валяло дъжд и се скрили под една стряха, последвали целувки, милувки и момчето решило да ѝ зададе въпроса - "добре де, ние какво ще сме утре?" (в смисъл, приятели, гаджета...) и тя нашата помислила малко и се изцепила - "амииии... Утре ще сме... Понеделник" 🤨😆😆😆😆
Още се смея като се сетя как ми го разказваше 😆😆😆

# 17
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 542
Много се смях на дядовите терлици. 😄

Продължение на предната тема : Снощи научих английската версия на идянайси. Казва се ильевън.

# 18
  • Мнения: 10 447
Това ми напомня на моите студентски години. На някакъв купон ме сваля момче с романтични наклонности. Водим разговор. По едно време ме пита обичам ли поезия. Аз казвам, че много обичам (пълна лъжа). След това ме пита кой ми е любимият поет. Умря от смях, когато изтърсих: "Вапцаров". Така де, извън задължителното за училище, друго стихотворение не съм чела.

# 19
  • Мнения: 2 707
Една от любимите ми теми 🌷
Научих се от тук да съм редовно нащрек какви ги върша в магазина и да се оглеждам старателно в огледалото преди да изляза 😄

# 20
  • Мнения: 3 195
   Аз пък научих да не се помайвам много в пробните на магазини към края на работното време Simple Smile Веднъж така заключих свекъра в мазата. Добре, че има мобилни телефони, бързо го "спасих". Иначе, в мазата има един стар диван, има и вино и ракия, но мезе няма.

# 21
  • Мнения: 5 024
Майка ми така заключила баща ми на балкона една зима и си легнала. Тропал той към 20 минути, докато я събуди и да му отвори. И не за друго е станала, а за да му се скара какво се е разчукал късно вечерта.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 26 582
Аз бях “забравила” Мм на перваза ,докато чисти спуснатите ролетни щори 🤣 споделяла съм го тук...беше бесен 🤬

# 23
  • Мнения: 10 447
И аз бих била бясна на мястото на мъжа ти, особено, ако сте на по-висок етаж.
Мен баща ми така ме заключи на улицата. Една вечер отивам да си паркирам колата на паркинга и съм взела не ключовете от къщи, а други ключове от чантата ми. Прибирам се, беше вече към 22 часа зимата. Звъня - баща ми не чува на затворена врата и усилен телевизор, той поначало си недочуваше. Тропам с пръчка по прозореца - никакъв ефект, хвърлям камъчета - същото. Не съм си взела и телефона. Накрая успях да изкарам съседката по нощница да ми отключи входната врата на блока. За разлика от външният звънец, звънецът на вратата е силен и след доста звънене накрая баща ми отвори.

# 24
  • Мнения: 11 573
Едни гости на хотела се оказаха преди години заключени на Царевец. Така и не съм обръщала внимание не може ли отстрани да се прескочи, или е пропаст отдолу.
Иначе в блока съм първи горен ляв звънец на домофона и редовно звънят разни муни, муньовци, деца, когато чипът не работи, а нямат ключ за входната врата. Че и под терасата ми викат.

# 25
  • София
  • Мнения: 16 213
Нас успя да ни затвори отвън на верандата котарака. За да не излиза с нас, сме вързали бравата с една лента, която опъваме от външната страна. Ами 5-килограмовото съкровище скочи на бравата, дръжката тръгна надолу и ние, двукраките се оказахме отвън, а котарака - вътре. Добре, че малкия ми син си беше в стаята и с викане успяхме да го убедим да слезе долу да ни отключи. Вече не правим опити да надхитрим котарака, слагаме му каишка и с нас на двора…

Последна редакция: пн, 15 авг 2022, 16:55 от Sharky*

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 26 582
Внимавайте и не стискайте бутилката олио, когато отваряте вътрешната преградка/под капачката/ !!!
Току що бях обляна в лице,ръце и т.н. 🤢
Сама си го причиних 🥺
Сега ме чака чистене на под,шкаф и мен самата 🤯

# 27
  • Мнения: 2 109
Внимавайте и не стискайте бутилката олио, когато отваряте вътрешната преградка/под капачката/ !!!
Току що бях обляна в лице,ръце и т.н. 🤢
Сама си го причиних 🥺
Сега ме чака чистене на под,шкаф и мен самата 🤯
Това ми е като фикс идея да не го направя. Струва ми се кошмарно и винаги съм мноого внимателна. Между другото пакет сол ще попие добре мазнината. Сипвай смело по разлятото.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 26 582
То повечето по мен се изля 🤣
Ама така е като избирах да е пълна догоре бутилката 🤨
Мм трябва да ми е благодарен,з-то на него щеше да се случи...ще пържи риба и аз реших да приготвя всичко необходимо,за да не ме привиква за всяко нещо...

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
Оф и мъжа ми е така като готви. Дай това, дай онова. И като ме няма започва да цапа всичко. Редвно дръжките на вратичките и хладилника са омазани с нещо. Казвам му да си приготви всичко предварително, той все забравил по нещо. Да не говорим, че по плота и печката има повече подправки от манджата. Не знам как сипва, но половината е отвън. След него е погром. Веднъж за направата на една салата беше напълнил мивката със съдове, а пода лепнеше.

Общи условия

Активация на акаунт