WIZZAIR - 42

  • 42 033
  • 775
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 74
Здравейте.
Имам WIZZ-еърска кредитна карта на ДСК. Съответно имам и членство в Wizz Discount Club. Картата изтича чак през 2026-а година. Отдавна не бях влизал в профила си в WizzAir. Днес го направих и случайно видях, че членството ми в Wizz Discount Club изтича на 30.10.2022 г. Има ли от какво да се притеснявам, че след тази дата ще ми прекратят членството или заради това, че кредитната карта изтича чак през 2026-а, членството ще се поднови автоматично след 30.10.2022-а?

# 286
  • Мнения: 1 597
На 24.09 летяхме София Валенсия. Нямаше никой с маска в самолета.

# 287
  • София
  • Мнения: 19 115
Ще се поднови членството. Поне така ми обясниха в ДСК.

# 288
  • Мнения: 74
Ще се поднови членството. Поне така ми обясниха в ДСК.
Благодаря!

# 289
  • Мнения: 1 597
Някой знае ли след колко време усвоените точки от картата на ДСК Уиз ер се визуализират в профила? Мина една седмица и още не ги виждам.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 226
При мен досега е било в същия ден или на следващия, повече от това не съм чакала.

# 291
  • Мнения: 23 865
видях, че членството ми в Wizz Discount Club изтича на 30.10.2022 г. Има ли от какво да се притеснявам, че след тази дата ще ми прекратят членството или заради това, че кредитната карта изтича чак през 2026-а, членството ще се поднови автоматично след 30.10.2022?
Автоматично се подновява, споко. Вече 5 години съм с тази карта и нямам никакъв проблем
Някой знае ли след колко време усвоените точки от картата на ДСК Уиз ер се визуализират в профила? Мина една седмица и още не ги виждам.
При мен се прехвърлят понякога още в същия ден, след няколко часа. При уикендите има изчакване.
А щом е минала една седмица, значи не сте си ги прехвърлили от ДСК Дайрект (профила "Бонус програми") в Уизеър акаунта. Изрично трябва да посочите колко точки искате да се прехвърлят и да потвърдите после.
Скрит текст:
Аз имам към 30 хиляди точки, преди малко прехвърлих  10 хиляди, което си е 100 лв (10 хиляди стотинки).
В момента , в който ги прехвърлите, започва да тече срок от 1 година, в които да ги ползвате.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 14:10 от diziler

# 292
  • Мнения: 1 597
Успях да прехвърля 350 точки, а предишните 300 от миналата седмица са се изгубили някъде по трасето.
В история на дск акаунт ми дава че са прехвърлени, но реално има прехвърляне само на тези от 29.09, а от 23.09 ги няма.
Не че съм за 3 лв, но все пак...

# 293
  • Мнения: 7 394
явно понякога стават засечки
ако имаш достатъчно нерви да се разправяш, сигурно ще си ги получиш накрая

# 294
  • Мнения: 2 141
Не съм пътувала с Уиз от зимата на 2019г., като съответно оттогава не съм прехвърляла и точки. Ясно е, че съм загубила част от натрупаните. Сега виждам, че имам не малко в профила на ДСК. Не виждам обаче, кога за тях изтича 2г.период. Къде и как мога да проверя?

# 295
  • Мнения: 7 639
Здравейте, обикновено ползвам Райан и не се чувствам сигурна с предстоящото пътуване с Уиз.
накратко:
Имам билети, закупени в Wizz Discount Club. В потребностите за резервацията пише :
1 × Безплатен ръчен багаж (40x30x20 cm) и WIZZ Priority.
Ще пътувам с дамска чанта и малък куфар на борда 55 x 40 x 23 cm. Все още е рано за безплатно чекиране и не знам трябва ли да заявя и заплатя този куфар или ми е включен в билета? Не искам да ме изненадат на летището с някоя такса.
Благодаря!

# 296
  • София
  • Мнения: 275
Здравейте, обикновено ползвам Райан и не се чувствам сигурна с предстоящото пътуване с Уиз.
накратко:
Имам билети, закупени в Wizz Discount Club. В потребностите за резервацията пише :
1 × Безплатен ръчен багаж (40x30x20 cm) и WIZZ Priority.
Ще пътувам с дамска чанта и малък куфар на борда 55 x 40 x 23 cm. Все още е рано за безплатно чекиране и не знам трябва ли да заявя и заплатя този куфар или ми е включен в билета? Не искам да ме изненадат на летището с някоя такса.
Благодаря!
Щом има Priority е включен , ако отговаря на размерите и е до 10 кг не трябва да има допълнителни такси на летището.
Аз с едно питане отделно- промених местата на полета,съответно са различни от тези,които са ми пратени в мейла при чекирането. Мога ли да мина на терминала с бордните карти от приложението само без да ги принтирам? 2ма възрастни и хлапе.

# 297
  • Мнения: 7 394
ако генерираш нови бордни карти и летището приема електронни карти (ако не приема - пише) - можеш и да не ги принтираш, естествено.

# 298
  • Мнения: 7 639
Благодаря, предположих, че е така, но не бях сигурна.
Да видим като дойде моментът с онлайн чекирането какво ще изпише

# 299
  • София
  • Мнения: 275
ако генерираш нови бордни карти и летището приема електронни карти (ако не приема - пише) - можеш и да не ги принтираш, естествено.
На Софийското не би трябвало да имам проблем,а за това в Аликанте не съм видяла все още.

Общи условия

Активация на акаунт