На пазар във Варна - тема 70

  • 30 205
  • 725
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 587
Не знам, аз съм почти всеки ден на крайбрежната и наистина няма коли след колчетата и е спокойно.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 14 547
От къде мога да купя прясно, шилешко месо?

# 437
  • Мнения: 304
Момичета според вас къде мога да пусна обява, за да продадем грозде. Искам, не искам трябва да помогна на майка ми за това грозде. Но в някакви групи като ОЛХ дали ако го пусна, тук във Варна искам да го продадем. Или според вас ще мога ли да намеря от някъде номера на купувачи. ❤️

И искрено и сърдечно да благодаря на девойката, която ми препоръча laser lounge студиото за лазерна епилация. И на дамата, която подарих процедура, се хареса, и аз съм супер доволна. Няма да коментирам повече, за да не е прекалено и да не е като реклама.

# 438
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Шилешко месо виждам понякога на Колхозният пазар.Утре ще ходя и мога да проверя.
 Къде има добри телчета за съдове?Такива,които не ръждясват след 5 минути.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 1 761
Момичета според вас къде мога да пусна обява, за да продадем грозде. Искам, не искам трябва да помогна на майка ми за това грозде. Но в някакви групи като ОЛХ дали ако го пусна, тук във Варна искам да го продадем. Или според вас ще мога ли да намеря от някъде номера на купувачи. ❤

И искрено и сърдечно да благодаря на девойката, която ми препоръча laser lounge студиото за лазерна епилация. И на дамата, която подарих процедура, се хареса, и аз съм супер доволна. Няма да коментирам повече, за да не е прекалено и да не е като реклама.
Имам колежка на която детето ѝ яде целогодишно грозде, оная вечер си говорихме за това. Та мисля, че би имала интерес да купи домашно грозде някакво количество от вас. Ако искате ми оставете тел. на лично да ѝ го предам да ви се обади.

# 440
  • Мнения: 3 879
Момичета според вас къде мога да пусна обява, за да продадем грозде. Искам, не искам трябва да помогна на майка ми за това грозде. Но в някакви групи като ОЛХ дали ако го пусна, тук във Варна искам да го продадем. Или според вас ще мога ли да намеря от някъде номера на купувачи. ❤️

Пробвайте в Свободен хранителен кооператив ..https://www.facebook.com/groups/858555704481640
Аз доста неща купувам от там, точно от хора, на които им е останало домашно

# 441
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Скоро се обсъждаха куфари с фокус върху здравината. Аз моля за информация от къде да купя по- евтин. Среден размер ми трябва и ако може под 100 лв.
Куфар купих от Аветисян, среден размер,към 80 лв беше. Бразилска марка, произведена в Китай. Изглеждаше много прилично. Разглеждах в Метро, над 130 лв бяха средните и бяха много малко видове. Имаше някакви италиански в Джъмбо, китайско производство. След касите са в Джъмбо под 100 лв са. В Айсберга на Пирин също има някакви китайчета под 100 лв.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте. Къде мога да купя вакумиращи торби за дрехи?

# 443
  • Мнения: 3 386
Помагайте!
Къде мога да поръчам онлайн или да посетя магазин и да купя ПЛЮШЕНИ панталони, евентуално мога да взема и горница като комплект ?
Всичко в интернет е безумно скъпо , над 50 лв , което за мен не е реално да давам толкова пари за дреха, която ще нося вкъщи! Още повече, че един такъв панталон взех от Пепко за 15 лв , напълно прилична цена, а не някакви 50-60 лв за обикновен панталон!!!!
В Пепко са се изчерпали дамските плюшки и сега се ядосвам, че не взех 5-6 бройки, а изпаднах в положение да издирвам, за да купя още...

Помощ!
Току що минах през Пепко на колхозен пазар  под Била и имаше плюшени долници розови, кафяви и черни

Благодаря. Ще мина тези дни !

Здравейте. Къде мога да купя вакумиращи торби за дрехи?

Джъмбо. Най - различни размери имат и модели.

# 444
  • Мнения: 8 763
Kaufland на brio препоръчвам

# 445
  • Мнения: 1 148
Здравейте. Къде мога да купя вакумиращи торби за дрехи?
В Булмаг тази седмица:

# 446
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Проверих за шилешко месо на Колхозния и то бе около 11-12 лева за килограм.

# 447
  • Мнения: 13 819
Търся ортопед травматолог. Става въпрос за ММ, коляно, след снимка артрозни изменения. Трябва ямр, лекарствено лечение рехабилитация... На първо четене се сетих за Калин Михов, но първия му свободен час във Вн е декември.
Моля за препоръки.

# 448
  • varna
  • Мнения: 466
Д-р Максим Загоров, работеха заедно  с доц.Михов. Преглежда в Хелиос.

# 449
  • Мнения: 732
Къде има бои за мебели, тебеширени бои също?

Общи условия

Активация на акаунт