На пазар във Варна - тема 70

  • 30 289
  • 725
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 721
В събота ходихме покрай морето, колите отново влизат и паркират. Знаете ли какво става?

# 421
  • Мнения: 3 413
Помагайте!
Къде мога да поръчам онлайн или да посетя магазин и да купя ПЛЮШЕНИ панталони, евентуално мога да взема и горница като комплект ?
Всичко в интернет е безумно скъпо , над 50 лв , което за мен не е реално да давам толкова пари за дреха, която ще нося вкъщи! Още повече, че един такъв панталон взех от Пепко за 15 лв , напълно прилична цена, а не някакви 50-60 лв за обикновен панталон!!!!
В Пепко са се изчерпали дамските плюшки и сега се ядосвам, че не взех 5-6 бройки, а изпаднах в положение да издирвам, за да купя още...

Помощ!

# 422
  • Мнения: 11 416
В Лидл пускат на приемлива цена домашни комплекти. И аз искам нов и ще им следя брошурите.

# 423
  • Мнения: 945
Привет, Butterfly -  В Джъмбо във Варна дали няма да има? 
Онлайн - в HM обичайно винаги има - и всякакви панталони със широки крачоли за домашна употреба - друг е въпросът, че сега не им знам цените - намаленията минаха - мернах  20 % за лоялни клиенти - ама откога и докога,  не обърнах внимание,  че ровя ли, пак ще закача нещо.
НМ в реала и онлайн обичайно предлагат различни неща и цени.


Цитат на: Butterfly:3 link=topic=1473880.msg45377274#msg45377274 date=16 64736006
Помагайте!
Къде мога да поръчам онлайн или да посетя магазин и да купя ПЛЮШЕНИ панталони, евентуално мога да взема и горница като комплект ?
Всичко в интернет е безумно скъпо , над 50 лв , което за мен не е реално да давам толкова пари за дреха, която ще нося вкъщи! Още повече, че един такъв панталон взех от Пепко за 15 лв , напълно прилична цена, а не някакви 50-60 лв за обикновен панталон!!!!
В Пепко са се изчерпали дамските плюшки и сега се ядосвам, че не взех 5-6 бройки, а изпаднах в положение да издирвам, за да купя още...

Помощ!

# 424
  • Мнения: 10 910
Sinsay, там също може да има, на сайта има по-голям избор.

# 425
  • Мнения: 1 931
Скоро се обсъждаха куфари с фокус върху здравината. Аз моля за информация от къде да купя по- евтин. Среден размер ми трябва и ако може под 100 лв.

# 426
  • Мнения: 2 079
Вчера мернах в метро куфари, но признавам че не загледах цената.
В Елитис на ЖП гара също съм виждала.

Моите едно време ги купувах от джъмбо.

Последна редакция: пн, 03 окт 2022, 13:16 от nadito0o

# 427
  • Варна
  • Мнения: 860
Куфари 60-70лв,подлеза до Катедралата.От плюшените долници,имаше в Пепко Кауфланд Трошево,маслено зелени.

# 428
  • Мнения: 193
Опитвам се да регистрирам нова виза карта на обб във Варна Паркинг приложението и ми дава проблем с 3д идентификация. Някой с подобен проблем?
От банката трябва да ви направят динамична и статична парола. Веднъж като я въведете, повече няма да имате проблем с разплащането при съответния онлайн търговец. Води се dsd защита, мисля.

# 429
  • Мнения: 734
На място в банката или по телефона?

# 430
  • Мнения: 1 370
На място в банката или по телефона?
По-добре на място.

# 431
  • Варна
  • Мнения: 14 550
В събота ходихме покрай морето, колите отново влизат и паркират. Знаете ли какво става?
В нарушение са и трябва да ги глобят.Заповедта на Коцев още не е отменена.

# 432
  • Мнения: 2 597
В събота ходихме покрай морето, колите отново влизат и паркират. Знаете ли какво става?
В нарушение са и трябва да ги глобят.Заповедта на Коцев още не е отменена.

Влиза се до тук, преди няколко дена имаше влезли и след конусите, но всички си получиха честитките.

# 433
  • Мнения: 13 872
ние бяхме на пешеходна разходка в събота от край до край покрай морето, между 2 и 5  малко под три часа бяхме и имаше много засилено движение на коли и много спрели такива. Полицейските коли си патрулираха спокойно наляво надясно и не съм видяла са спрат никого, както и някой да слага фишове. Не беше много приятно, но и не беше както преди чак да има поток. С ММ коментирахме че явно ще ни е като за последно. Имаше сложени табели с обръщение към господата политици че те били виновни че заведенията били спрели да работят ( неарботещите такива, щото имаше и работещи). Звучеше смешно, на ти куклите, дай ми парцалките. Сякаш са спрели движението там не заради нас, а за да им съсипят бизнеса.

# 434
  • Мнения: 1 931
Помагайте!
Къде мога да поръчам онлайн или да посетя магазин и да купя ПЛЮШЕНИ панталони, евентуално мога да взема и горница като комплект ?
Всичко в интернет е безумно скъпо , над 50 лв , което за мен не е реално да давам толкова пари за дреха, която ще нося вкъщи! Още повече, че един такъв панталон взех от Пепко за 15 лв , напълно прилична цена, а не някакви 50-60 лв за обикновен панталон!!!!
В Пепко са се изчерпали дамските плюшки и сега се ядосвам, че не взех 5-6 бройки, а изпаднах в положение да издирвам, за да купя още...

Помощ!
Току що минах през Пепко на колхозен пазар  под Била и имаше плюшени долници розови, кафяви и черни

Общи условия

Активация на акаунт