На пазар във Варна - тема 70

  • 30 324
  • 725
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 11 464
Благодаря за отговорите.

alethea, приятелката ми за която се интересувах иска да ги види на живо и да ги усети, преди да купува дори и мостри. Благодаря все пак.

# 406
  • Мнения: 995
Здравейте. Искам да сменя интериорната врата на банята с нещо ПВЦ или нещо устойчиво на влага.
Може ли да препоръчате фирма за врати за баня?
Мога да дам телефона на човека, който ни прави и монтира дограмата, много сме доволни. Сега понеже сме в ремонт и за банята ще поръчаме на него / добър монтаж прави/, но има време докато стигнем до там. Simple Smile

# 407
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Има едни доста екзотични парфюми в едно магазинче за лампи на ул. Каймакчалан, не ги знам дубайски ли са, но приличат.
Нашата врата за баня е от Стефко стил, отвътре е бяла с пвц покритие, към коридора е с дървесен цвят, стандартна интериорна врата. Към 4-5 годишна е, не се е раздула. Аз поне не възприемам вътре в апартамента врати като за тераса.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Нашата врата за баня е от Стефко стил, отвътре е бяла с пвц покритие, към коридора е с дървесен цвят, стандартна интериорна врата. Към 4-5 годишна е, не се е раздула. Аз поне не възприемам вътре в апартамента врати като за тераса.
Благодаря. Днес се сетих, че колега прави основен ремонт в момента и ми беше казал, че всичко е с проверени майстори, че го питах за врати. И той ми каза Стефко стил и си е поръчал врата като твоята. Каза да им разгледам фейсбук страницата, че там качвали по - актуални неща или да ида на място, че и аз вече ме знам какво искам. Не ми е спешно. Проблема е че в момента сме с интериорна, но и с 2 кучета, съответно се понаду за 3 години. ПВЦ не харесвам и аз, но заради кучетата…. Ми трябва нещо устойчиво или стъклена врата.

Ако имате препоръка и за стъклени врати за баня.

# 409
  • Мнения: 1 882
Здравейте, къде мога да си направя медальонче със снимка?

# 410
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Здравейте, къде мога да си направя медальонче със снимка?
В мол Варна съм виждала на щанда стещу Райфайзен.

# 411
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Къде да си поръчам диоптрични очила? Никога не съм носила очила, дори слънчеви, нищичко не разбирам, нямам идея какво ми подхожда (сигурно нищо), не знам какви са цените, нищо не знам. Къде има нормални цени и търпеливо отношение? Имам рецепта, просто някой трябва да ми удари едно рамо с избор на рамка и да не ми съдере кожата.

# 412
  • Мнения: 11 464
Оптика Ювеле. Оптика Радушеви. Оптика Юниглас. Това са оптики които съм посетила и съм била доволна за цена и качество.
Ювеле е срещу общината. Юниглас и те, аз съм посещавала основния им офис на ул Драгоман. Последно тях използвах за диоптрични очила. Имат различни промоции към момента вижте в сайта. Пакети за диоптрични очила (стъкла и рамка) с цени - 35 лв. 55 лв. и нагоре.
Другите Леонардо, Оптиклас и тн за мен бяха високи цени за това което исках.

# 413
  • Варна
  • Мнения: 10 806
И от мен глас за Ювеле и Радушеви.

# 414
  • Мнения: 1 882
За очила аз вече купувам само скъпи неща, както и за зъбите. В дългосрочен план са ми много важни, затова Леонардо или Гранд оптикс. Обикновено лято се пада, като отида и винаги имат някаква промоция. Например, слънчевите ми очила Ray Ban бяха 320 лв., а по принцип са 460 лв.

# 415
  • Мнения: 742
Опитвам се да регистрирам нова виза карта на обб във Варна Паркинг приложението и ми дава проблем с 3д идентификация. Някой с подобен проблем?

# 416
  • Мнения: 8 775
Къде е центъра или около Колхозен мога да намеря утре такъв комплект?

Миналата седмица бях в Пепко и Шихо, но нямаше.


Големите магазини /Аико, хоумакс, ИКЕА/ не са ми опция

# 417
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Мога ли в реален магазин да закупя записваща звук USB флашка? Само онлайн ми излизат предложения.

# 418
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Случайно да сте наясно колко струва закупуването на гръмоотвод за сграда? Че нашия го гепиха, домоуправителя още нищо не е задействал…. Та днес така ми мина една информация през ушите, че е около 2000 лв.

# 419
  • Варна
  • Мнения: 36 783
Случайно да сте наясно колко струва закупуването на гръмоотвод за сграда? Че нашия го гепиха, домоуправителя още нищо не е задействал…. Та днес така ми мина една информация през ушите, че е около 2000 лв.

Да, някъде там е сумата. Ние слагахме преди малко повече от година.

Общи условия

Активация на акаунт