КАРТИ ТАРО - ТЕМА 28

  • 22 381
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 427
Какво бихте казали за тази подредба? Дамата пита какво чувства господина за нея след като не поддържат връзка вече - приключили са комуникация (по стечение на обстоятелствата от страна на дамата). Подредбата може да се чете в много комбинации и като цяло може доста да се извлече като инфо за самите взаимоотношения.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Момичета,
проблем с апартамент!
Ето какъв е случая:
Мъжът не е уведомен за деня на сделката за прехвърляне на апартамент и така неговото жилище се прехвърля на брат му на фирмата.
Брат му иска определена сума за да му предпише апартамента, която е непосилна за семейството но се съгласяват, за да си върнат апартамента.
Въпросът ми беше
Ще успеят ли да се изплатят на брата и да продадат после апартамента.



Тук изхода не ми изглежда благоприятен…
 Разчитам ги като провалени планове и разочарование. Справедливостта тук дали не говори за съдилища и разправии?

На въпрос какво да направят изтеглих тези карти:

# 77
  • Мнения: 1 671
Трябва да имат пари, за да успеят да се справят с тази ситуация, на моменти ще се чувстват безпомощни и самотни в борбата си.
Обикаляне по адвокати, институции, документи, да имат здрави нерви, това е мн. изтощителен процес
Някой от роднините може да им съдейства най неочаквано .
Първият ти ред карти е доста тегав.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Да… много тегав ред съгласна съм!
Но пък втория не дава ли надежда за по-положително развитие на ситуацията?
Трансформация, добри новини във връзка с преговорите и финансовото положение, реализиране на цели? Или не съвсем?

# 79
  • Мнения: 4 803

Мъжът не е уведомен за деня на сделката за прехвърляне на апартамент и така неговото жилище се прехвърля на брат му на фирмата.


Скрит текст:


Тук изхода не ми изглежда благоприятен…
 Разчитам ги като провалени планове и разочарование. Справедливостта тук дали не говори за съдилища и разправии?

На въпрос какво да направят изтеглих тези карти:

Тук или има грешна информация или просто има измислена история. Как ще прехвърли някой моят апартамент, без аз да знам и без да присъствам при нотариус и съответно без моят подпис?!
В картите въобще няма нищо нито за пари нито за плащания. Като цяло показват, че каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го направи. Няма как някой друг да носи отговорност за собствените ни постъпки и действия колкото и да ни се иска, но също така показват, че има обстоятелства и причини, които не завесят от нас самите и ние не сме всесилни за да можем да диктуваме живота!
В картите има много предистория, нека питащата да се обърне назад, там е отговорът.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 13:57 от a.nik

# 80
  • Мнения: 33
Може ли за мен К ще ме покани ли на среща?

# 81
  • Мнения: 1 545
Защо се теглят по 1000 карти за тривиални въпроси,не мога да разбера...На 6-7 карти и пояснителни да се слагат.

И то взе,че стана ясно.
Обясни ни,ако обичаш ,коя позиция за какво е,не може да се хвърля купчина карти и да питаш - какво мислите?
Иначе и без позиции - с толкова чаши не бих се надявала на действие. Вода и Огън...абсурдна комбинация на бои най-малкото . Човекът просто се забавлява,нищо сериозно ,ако му прещрака ,ще си направи кефа
 и толкова.

# 82
  • Мнения: 22
Здравейте, теглих 3 карти на въпрос : Ще успее ли тя в чужбина ?

1. Кралица пентакли
2. Шестица жезли
3. Асо пентакли

Аз го разбирам като шанс за действие, материална и финансова стабилност. Но бих искал да чуя още мнения Simple Smile не съм от много напредналите..

# 83
  • Мнения: 1 501
Здравейте,

“Как ще се развият отношенията ни в следващите  3 месеца ?”

Излизат Паж Пентакли+ Тройка чаши+ Асо чаши и поясняваща 2 мечове

Отношенията са съвсем пресни и преобладават в писмена комуникация.

# 84
  • Мнения: 2 633
Ще се празнува нещо, може би някакво парти. Някой си прекрива емоциите и е изправен пред избор.
Здравейте,

“Как ще се развият отношенията ни в следващите  3 месеца ?”

Излизат Паж Пентакли+ Тройка чаши+ Асо чаши и поясняваща 2 мечове

Отношенията са съвсем пресни и преобладават в писмена комуникация.

# 85
  • Мнения: 1 501
Ще се празнува нещо, може би някакво парти. Някой си прекрива емоциите и е изправен пред избор.
Здравейте,

“Как ще се развият отношенията ни в следващите  3 месеца ?”

Излизат Паж Пентакли+ Тройка чаши+ Асо чаши и поясняваща 2 мечове

Отношенията са съвсем пресни и преобладават в писмена комуникация.

Може ли повече Simple Smile)) двамата няма как да отидат заедно на парти в следващите три месеца Simple Smile друго нещо какво може да е ?
И този Паж Пентакли чий го дири там

# 86
  • Мнения: 2 633
М добре ще опитам пак, щом казвате че е на чат само тези отношения го показват 3 чаши, може някой от тях да има друга връзка или е намесен 3ти човек в тия отношения. Пред избор е дали да продължи комуникацията, има чувства заради асото чаши, прелива чашата.
Тоя паж пентакли ми е трудно аз го разчитам като човека е Ентусиазиран , има желанието да осъществи стабилна връзка, но все още е твърде незрял в отношението си постъпва по детински.

# 87
  • Мнения: 8 960
За мен тройка чаши е споделяне на емоции и приятно прекарано време заедно, взаимно наслаждаване на компанията. И асо чаши потвърждава тази емоционалност и романтичен интерес.
Ако пажът не представя човека - млад, практичен, ориентиран към реални резултати, може да говори за ново начало и връзка, която има потенциал да се материализира и развие и физически, ако се заявят усилия в тази посока, а не само фантазиране.

# 88
  • Мнения: 1 501
За мен тройка чаши е споделяне на емоции и приятно прекарано време заедно, взаимно наслаждаване на компанията. И асо чаши потвърждава тази емоционалност и романтичен интерес.
Ако пажът не представя човека - млад, практичен, ориентиран към реални резултати, може да говори за ново начало и връзка, която има потенциал да се материализира и развие и физически, ако се заявят усилия в тази посока, а не само фантазиране.
А изключвате ли 3 човек ? Тоест това, че е тройка чаши може ли да е триъгълник както 3 мечове ? Би било тъжно на тези хубави карти Simple Smile))

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 082
Здравейте, момичета, очаквам конкретен отговор в рамките на седмица от една институция, свързано е с документи, но не само, става въпрос за за дете . Картите са 8 пентакли, 2 мечове и слънцето в този ред. Дали ще има + становище и ще стане както го искам, изключително важно ми е. Слънцето в края изглежда обнадеждаващо?

Дпоред мен , да. Била си в задънена улица. Но институцията ще ти съдейства в твоя полза.
[/quote]
Да дам инфо, нещата се случиха както исках, крайната цел беше постигната, като имах 2 варианта, но все пак това, което исках стана.

Общи условия

Активация на акаунт