КАРТИ ТАРО - ТЕМА 28

  • 22 030
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 413
Здравейте, на въпроса какво ми предстои в любовен план изтеглих Кралица мечове, Паж чаши(обърната) и 9 жезли(обърната), отделно изпаднаха Глупакът и Крал мечове при разбъркването. Как бихте изтълкували? Колодата е на Артър Уейт. Благодаря!

# 736
  • Мнения: 2 657
Момичета, вие как процедирате с “изпадналите карти” от тестето? Вземате ли ги впредвид? Или само аз с моите кашкавалени пръсти при разбъркването все успявам да изпусна някоя карта…🙈

# 737
  • Мнения: 960
Ако изпаднат до две карти накуп, чета ги. Все още не мога да преценя кое е по-удачно - да ги прочета и върна в тестето или да ги включа в подредбата.

Ако изпаднат повече карти, не ги поглеждам дори.

Момичета, вие как процедирате с “изпадналите карти” от тестето? Вземате ли ги впредвид? Или само аз с моите кашкавалени пръсти при разбъркването все успявам да изпусна някоя карта…🙈

# 738
  • Мнения: 1 455
Ако изпадне една и се обърне я оставям или на интуиция, ама много често просто не ме слушат ръцете и си ги връщам обратно.

# 739
  • Мнения: 2 629
Ако сама се обърне я оставям. А паднат ли повече от 2 ги връщам.

# 740
  • Мнения: 8 877
Ако изпадне 1 карта, я имам предвид, но не я включвам в подредбата. Ако изпаднат повече, ги връщам в колодата и продължавам.

Много се радвам, че темата се раздвижи, много е приятно с дискусиите. Включвам се и аз с една подредба и ще се радвам да чуя интерпретации.

Контекст: Имам хоби, което практикувам в свободното време. Свързано е с помощ/грижа към други хора, които имат нужда. И отделно ми носи допълнителни доходи. Реших, че може би е време да му обърна повече внимание и да го развивам.

Въпрос: Как ще се развие начинанието в следващите месеци?

Карти: 3 броя, 1-ва позиция Моят въпрос, 2-ра позиция - Отговор, 3-та позиция Резултат.

Шестица пентакли - Кралица чаши - Магът

# 741
  • Мнения: 2 122
Момичета, заповядайте в новата тема! Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=1535508.new#new

# 742
  • Мнения: 2 629
Likeasmoke точно за това е излязла кралица чаши, тя е мила помага на другите. С ръцете ли е свързано това хоби, шиене на гоблени? Със сигурност ще ти носи допълнителни доходи заради 6 пентакли. Ще се развиваш успешно и му обърни внимание. 😊

# 743
  • Мнения: 8 877
Likeasmoke точно за това е излязла кралица чаши, тя е мила помага на другите. С ръцете ли е свързано това хоби, шиене на гоблени? Със сигурност ще ти носи допълнителни доходи заради 6 пентакли. Ще се развиваш успешно и му обърни внимание. 😊
Да, с ръце е свързано Simple Smile
Благодаря. И аз мисля, че ще е успешно - ще дам обратна връзка след няколко месеца, любопитно ми е да наблюдавам ситуацията.

# 744
  • Мнения: 1 455
Ако изпадне 1 карта, я имам предвид, но не я включвам в подредбата. Ако изпаднат повече, ги връщам в колодата и продължавам.

Много се радвам, че темата се раздвижи, много е приятно с дискусиите. Включвам се и аз с една подредба и ще се радвам да чуя интерпретации.

Контекст: Имам хоби, което практикувам в свободното време. Свързано е с помощ/грижа към други хора, които имат нужда. И отделно ми носи допълнителни доходи. Реших, че може би е време да му обърна повече внимание и да го развивам.

Въпрос: Как ще се развие начинанието в следващите месеци?

Карти: 3 броя, 1-ва позиция Моят въпрос, 2-ра позиция - Отговор, 3-та позиция Резултат.

Шестица пентакли - Кралица чаши - Магът



Може ли да ги снимаш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт