Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 39

  • 59 775
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Минавам само да кажа, че Диор Capture Totale Super Potent Serum Foundation идва на по-малко от 100 лв в Притишоп в момента, с 40 % намаление. Както и всичко от секция "Грим". Код secretsale

# 76
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 747
Минавам само да кажа, че Диор Capture Totale Super Potent Serum Foundation идва на по-малко от 100 лв в Притишоп в момента, с 40 % намаление. Както и всичко от секция "Грим". Код secretsale
Много благодаря за информацията. Някой може ли да даде съвет за цветовете, че гледам, че на всички пише неутрал и само номерата са 2,3,4,5...

# 77
  • Мнения: 1 646
И аз забърсах импулсивно Givenchy Matissime Velvet, дано да ми хареса. 🙄

# 78
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета, които направихте поръчки от Прити шоп, проверихте ли си срока на годност на продуктите? Аз поръчах три продукта на Диор и един Ланком. Единият ФДТ на Диор по проверка на код излиза произведен 2017 година. Възможно ли е да са ми пратили стар продукт? Става въпрос за Forever Undercover.

# 79
  • Мнения: 31 417
Да, възможно е.

# 80
  • Мнения: 1 646
Аз още не съм си получила нещата, но и на мен ми мина през ума при това голямо намаление.

# 81
  • Мнения: 4 270
Намерих доста интересна информация в темите назад, но имам един въпрос. И да сте го коментирали, не намерих информация, затова предварително се извинявам, ако е обсъждано.
Използвам от години ФДТ на ЕЛ ДУ, но в последно време кожата ми стана доста суха и ще търся вариант да го сменя. Питането ми е какво правите, за да не се цапат яките на сака, връхни дрехи, шалове, когато слагате ФДТ на шията? Това ми е голяма драма през студените месеци.

# 82
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 747
Тази седмица тествах няколко пъти новия   Teint idol glow Lancome. Малко съм раздвоена, защото се оказа, че много зависи какво е времето навън. В топлото не ми е ок, за разлика от оригиналната версия. Иначе има добра покривност, дава наистина глоу завършек, не ми се впива в порите и бръчките и нямам нужда от голямо хидратиране под него. Серум, слънцезащита и фдт са ми абсолютно достатъчни. Не оксидира на моята кожа Обаче такъв ужасен трансфер скоро не ми се беше случвал. Ужас просто. Дори пудра за фиксиране не помага. За мен това е голям минус и ще пропусна покупката.
Днес смятам да пробвам Dior-a споменат по-горе, че не смея да поръчам насляпо. Гледах суочове, клипчета, но не успях да се ориентирам

# 83
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Питането ми е какво правите, за да не се цапат яките на сака, връхни дрехи, шалове, когато слагате ФДТ на шията? Това ми е голяма драма през студените месеци.
Преливам много тънко под челюстта и запечатвам с пудра, но реално ФДТ на шията не слагам, защото при смесена ми кожа винаги има трансфер на дрехите. И ползвам много шалове, защото е много по-лесно да изпера шал, отколкото сако или палто. Якетата често чистя с мокри кърпички, но за вълна това не е опция.

# 84
  • Мнения: 4 270
Питането ми е какво правите, за да не се цапат яките на сака, връхни дрехи, шалове, когато слагате ФДТ на шията? Това ми е голяма драма през студените месеци.
Преливам много тънко под челюстта и запечатвам с пудра, но реално ФДТ на шията не слагам, защото при смесена ми кожа винаги има трансфер на дрехите. И ползвам много шалове, защото е много по-лесно да изпера шал, отколкото сако или палто. Якетата често чистя с мокри кърпички, но за вълна това не е опция.
Благодаря. Ще се опитам да направя нещо, и аз преливам под челюстта, но не ползвам пудра. И аз използвам шалове, но за бяла риза няма спасение.

# 85
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Не, няма! Бяла риза се облича веднъж, пази се със шал и се молиш богу горещо в края на работния ден да не е очеваден трансфера.

# 86
  • Мнения: 4 270
Не, няма! Бяла риза се облича веднъж, пази се със шал и се молиш богу горещо в края на работния ден да не е очеваден трансфера.
Факт Simple Smile А фиксираща пудра безцветна или с цвят използваш? Тъкмо съм отворила сайта на нотино да поръчам.

# 87
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Безцветна!! С цвят става още по-проблемно прането!

Друг трик е към трансфериращи ФДТ да се добавя капка-две ДУ или друг максимално матов и дълготраен ФДТ. Помага, но чудеса не чакай!

Ако се ползва крем за шията трансферът е сигурен, затова крем там вечер и то богато, но след душ максимум тонер! Фиксиращ спрей върху ФДТ и пудрата също е добра идея - действа като лак за коса, но пак гаранция не дава 100%.

Ето така най-честно нося шал с бяла риза:












Скрит текст:
Така също, но не пази Simple Smile



Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 19:01 от Agent Provocateur

# 88
  • Мнения: 4 270
Безцветна!! С цвят става още по-проблемно прането!

Друг трик е към трансфериращи ФДТ да се добавя капка-две ДУ или друг максимално матов и дълготраен ФДТ. Помага, но чудеса не чакай!

Ако се ползва крем за шията трансферът е сигурен, затова крем там вечер и то богато, но след душ максимум тонер! Фиксиращ спрей върху ФДТ и пудрата също е добра идея - действа като лак за коса, но пак гаранция не дава 100%.
Благодаря за съветите и идеите. Досега използвам само ДУ, но ограничавам светлите дрехи като цяло. Сега ме подсещаш, че имам фиксиращ спрей, който получих като подарък с голяма поръчка козметика и не е лош. Поръчвам безцветна пудра.

# 89
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 747
Идеята за шал с белите ризи е супер. Обаче не знам дали ще мога да го изтърпя, защото на работата ми е доста топло и има вероятност да ме хванат лудите. Но ще пробвам със сигурност, защото като визия много ми хареса Simple Smile

Днес си взех пробички на 2n и 3n на Диор. Утре ще ги пробвам на лицето. От пробата на ръка засега клоня към 3n.

Момичета, ще съм благодарна, ако някоя може да направи сравнение между тези два фдт - на : GUERLAIN L'ESSENTIEL HIGH PERFECTION FOUNDATION 24H WEAR - SPF 15 ФОН ДЬО ТЕН ФЛУИД https://douglas.bg/guerlain-l-essentiel-high-perfection-foundati … spf-15-conf-57388
и
GUERLAIN L'ESSENTIEL NATURAL GLOW FOUNDATION 16H WEAR - SPF 20 ФОН ДЬО ТЕН ФЛУИД
https://douglas.bg/guerlain-l-essentiel-natural-glow-foundation- … spf-20-conf-49232
Кожата ми е суха.

Общи условия

Активация на акаунт