Back To School с ShopSector.com 👟 Как избирате маратонки за децата си?

  • 6 922
  • 248
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 327
Нямам предпочитани марки, важно е качеството, удобството. Бюджет- в рамките на нормалното, а не просто-скъпи...

# 226
  • Варна
  • Мнения: 522
Харесвам определени марки,но и са ме разочаровали определени модели.
Качеството е от огромно значение,
А за бюджет нямам определен, но правя смяна при нужда.

# 227
  • Мнения: 683
И аз и съпругът ми харесва точно определени марки и от същите взимаме и на дъщеричката ни.
За мен е много важно качеството и това е нещо, което не пренебрегвам, защото именно сега нейното краче расте и има нужда от хубави маратонки, за да се избегне изкривяване и т.н
Нямам точно определен бюджет, взимам това, което ми харесва, важното е на Дара да са и удобни и да има поне 3 чифта за да ги сменява.

# 228
  • Мнения: 4 607
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки?
Не робувам толкова на марки, важно е детето да харесва модела. Отделно аз следя за качеството на материалите, ергономичност и т.н.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?
За мен те са водещи при избора на обувки, не само детски, но и за възрастни.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?
Не, не определяме предварително бюджет, но все пак гледаме цената да отговаря на качеството. Не смятам, че е практично на този етап, когато децата все още растат с доста бързи темпове, да се инвестира в прекалено скъпи обувки, които другата година вече няма да може да носи, защото ще са му малки.

# 229
  • Мнения: 1 622
1. Не особено
2. Да, важно е.
3. Да, като цяло имам бюджет.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки? - Важна е, но не е това първото, което гледам.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки? - Това е първото, което има значение.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година? - Не.

# 231
  • Мнения: 671
Марката не е много важно.
Най важното нещо е качеството и изработката на детските маратонки.
За сега нямам планиран бюджет.

Последна редакция: нд, 04 сеп 2022, 18:43 от Senkas

# 232
  • София
  • Мнения: 314
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки?

Важна е до толкова, че някои марки си вървят с качеството. Нямам някоя любима марка и да  купувам  от нея, но за сметка на това има такава, от която не бих купила втори път и никаква промоция, дизайн или реклама не би не накарала да си дам парите за нея.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?

Много! Майките на малките футболисти със сигурност разбират по отношение на качеството. За моя син няма значение дали пред него е топка или камък, просто трябва да се ритне Grinning Здрави материали и здрави шевове трябват за неговите обувки Grinning

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?

Имам. В идеалния случай минавам с 3 чифта обувки на сезон (крака на детето ми за момента расте много бързо и не изкарва цяла година на един номер), но бюджета варира.

# 233
  • Мнения: 24
[

1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки? Не е важна марката.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки? Много е нажно качеството на материалите и изработката на детските маратонки.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година? Винаги тръгвам на пазар с планирана определена сума пари.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 620
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки?
По принцип не е, но сме набелязали няколко марки, които пасват на крака и все тях заглеждаме

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?
Не е толкова важно, колкото ако избирам за себе си. Защото детето ги скапва за един сезон, а аз ги нося доста повече.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?
Не, нямам за щастие. Но гледам да не купувам по повече от един чифт за сезон. Няма смисъл - забравя да ги сменя Simple Smile

# 235
  • Мнения: 2 013
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки?
Държа на марки, от които имам лични наблюдения.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?
Изключително важно е.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?
Нямам, купува се при необходимост.

# 236
  • Мнения: 167
1. За мен марката не е важна.
2. Качеството на материалите и изработката са много важни, както и за удобството при спортуване, така и за времето, след което ще се наложи да купим нови.
3. Бюджета ни не е голям, но като се наложи купуваме.

# 237
  • Мнения: 229
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки? Не е важна, по-важно е да стават и да са здрави.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?
Изключително важно е.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?
Да, но съм склонен на комптомис ако качеството е много добро.

# 238
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 808
Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки?
 Важна е, защото имам няколко, които си поръчвам онлайн, без да се притеснявам ще бъде ли ОК.
2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?
 Много е важно!

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?
Не

# 239
  • Мнения: 893
1.   Доколко е важна марката, когато избирате детски маратонки?
-  Няма да лъжа, важна ми е да, предпочитам утвърдени марки.

2.   Доколко е важно качеството на материалите и изработката на детските маратонки?
- Първостепенна важност.

3.   Имате ли предварително планиран бюджет или определен брой детски спортни обувки, които да купите през учебната година?
- Имам да. С безумното поскъпване на всичко последно време, купувам винаги намалени артикули на цени от около 50-60 лв/бр. за детски маратонки, и до 100-110 лв. за детска зимна обувка.

Общи условия

Активация на акаунт