Астрология - 22 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 26 099
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 152
a.l.e.n.a, благодаря за публикацията, приятно ми беше да я прочета. Flowers Hibiscus
При мен точния съвпад на Венера с наталната Венера ще е на 26- ти.
Целият месец октомври ми е много, ама много напрегнат, изключително стресиращ.
От един пореден случайно попаднал анализ за предстоящия коридор на затъмненията, ми стана ясно, че отново ще са ми необходими много търпение, устойчивост, сили и борба.
Уран ми е върху Луната, Раху подсилва цялата енергия. Отделно, от доста време  Сатурн ми квадратира Луната.

# 91
  • При децата ми
  • Мнения: 6 193
Не си само ти в кошмара.
Направих група, там ще си пиша нещата.

Групата във фейсбук ли е?

Питам, защото ми хакнаха профила преди седмица.

# 92
  • Мнения: 3 307
На мен ми "хакнаха" сайта. Laughing
Да, направих публична група за по-удобен дискусионен формат и по-демократично управление.

# 93
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Да, ето я: https://www.facebook.com/groups/784013902706460

a.l.e.n.a, благодаря за публикацията, приятно ми беше да я прочета. Flowers Hibiscus
При мен точния съвпад на Венера с наталната Венера ще е на 26- ти.
Целият месец октомври ми е много, ама много напрегнат, изключително стресиращ.
От един пореден случайно попаднал анализ за предстоящия коридор на затъмненията, ми стана ясно, че отново ще са ми необходими много търпение, устойчивост, сили и борба.
Уран ми е върху Луната, Раху подсилва цялата енергия. Отделно, от доста време  Сатурн ми квадратира Луната.

Само да кажа, ако не е станало ясно, че публикациите не са мои, аз само ги споделих - от групата по-горе са Simple Smile

Тези затъмнения и аз ги чакам, като на заколение. Едното май ще засегне и България, т.е. няма да минем метър...

# 94
  • Мнения: 3 307
Слънчевото затъмнение на 25 октомври /то е частично/ ще е видимо в България. Лунното затъмнение е пълно, но няма да може да се наблюдава при нас. Още отсега си плюя в пазвата – и двете ми засягат партньорската ос, нещата тръгнаха на зле още от майското лунно затъмнение, като гръм от ясно небе беше.. Но дотук бях с компромисите...

# 95
  • Мнения: 3 882
И аз съм в групата. Ох, недейте с лошо пак бе, няма ли глътка въздух вече Sad
При мен от септември още тръгна кофти серия, под силен стрес съм, пак проблеми.
Погледнах Слънце/Венера съвпада, при мен е на К3, не е в близост до други планети, да видим какво що.
Снишила съм се много сега, а отвътре така ми кипи и искам да говоря ама знам, че нищо няма да постигна, защото няма да бъда разбрана. Дано дойдат и по-добри времена

# 96
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
При мен първото е на К8, в крадрат с нат. Сатурн. А второто в опозиция на Венера и в квадрат с Луната, върху нодалната ос. Сатурн и Уран + светилата ми правят голям квадрат с лични планети. А два дни по-късно ще съм лектор на една конференция. Дано не е голяма излагация ...

# 97
  • Мнения: 1 302
На 24 октомври 2014 г., е имало слънчево затъмнение в първият градус на Скорпион плюс горен съвпад на Слънце и Венера. Идентична ситуация по зодиакален знак и приблизителен градус, в който се случва затъмнението. И в комбинация с горен съвпад, като част от синодичния цикъл на Венера.

Последна редакция: нд, 23 окт 2022, 11:06 от starinthenightsky

# 98
  • Мнения: 3 307
Хм, точно тогава взех решение за напускане на работа (при най-свестния ми работодател дотук), за да отида да се "развивам" от началото на следващия месец в друга, много голяма фирма. Новата фирма се оказа последният ми работодател, от 2015та насам оцелявам само на свободна практика. Дали решението е било правилно? Малката фирма беше пред закриване, несполучлив старт-ъп проект, голямата – много проблемна и интригантско свърталище.

# 99
  • SF
  • Мнения: 21 564
Да не сме работили в една и съща фирма??
Нашата фалира през лятото на следващата година.
Но описваш много сходна ситуация на моята.
Не си спомням картата ти. Аз съм с асц Везни, а ти?

# 100
  • Мнения: 9 152
При мен няма идентичност на събитията от 2014 г и в момента.
Всъщност, този момент сега е развитие на започнатото от пролетта на 2022г. Но в момента е своеобразен концентрат, в който имам не само много ангажименти, предизвикателства и задачи, но и за съжаление, неприятности и проблеми, които бързо изчерпват силите ми. И се разболях! Flushed
Погледнах групата във фейса. Благодаря!
Не ми се иска да си правя профил във фейса.. така че само ще ви чета. Heartpulse
Снощи гледах порeдна серия на Neil deGrasse Tyson и отново бях пленена от величието на космическия живот- галактики, звезди, планети, енергии. Има още толкова неизучени, неусвоени знания. Написани обаче във вселенските  скрижали, оставили отпечатък и в нашите сърца. Само ни трябва нещо важно, да се събудим, за да ги прочетем...
Предстоят големи открития , новият телескоп webb ще ни свърже с минало, настояще и бъдеще..
Четох неотдавна за квантовия нет, квантовата комуникация  и квантовите компютри. Ах, тези кванти, така ме очароват!
Човечеството за пореден път ще се преобрази.

# 101
  • Мнения: 3 307
Есме, във Варна съм. Асц Скорпион. Simple Smile

# 102
  • SF
  • Мнения: 21 564
Да, да, знам, че не сме работили в една фирма. Шегувах се.
Просто в същия период, малко по-разтеглен във времето, същите обстоятелства. И през лятото на следващата година дойде и развръзката. Аз останах доволна от това, че фирмата приключи.

# 103
  • Мнения: 3 307
И при мен така се получи, че напуснах заради уж по-хубава и перспективна работа, в голяма фирма, а се оказа изключително конфликтно, токсично място и голям змиярник. Успях да издържа 7 месеца там и бях съкратена. Но не съжалявам, така поне успях да се развия като астролог. Иначе все щях да го практикувам само като хоби, десетилетия наред. А колко хора след 1-2 години обучение веднага се обявяват за профи консултанти.

# 104
  • Мнения: 8 783
Здравейте,

Записвам се в темата с няколко въпроса и се надявам да намеря отговор тук.

Тъй като вече влязохме в Скорпион, а другия месец имам рожден ден, бих искала да си направя хороскоп за предстоящите месеци, както и отговор на някои въпроси, които ме вълнуват.
Вярно ли е това, че човек трябва да посреща рождения си ден на различно място от раждането, а за препоръчване е дори и друга държава>?
На рождения ми ден сега ще се пада точно така и ми стана интересно дали това може да даде отражение и за новата ми астрална Година.

Следвам една дама, която е астроложка и тя е споделила следното
Скрит текст:
,, На всеки нов рожден ден, асцендентът ни се променя и определя годината. Това зависи от Слънцето и местоположението ви в момента на раждане. Слънцето застава в същите градуси като при раждане. Изготвя се хороскоп, с които се цели да се избегнат лоши влияние(да се намалят, не може да се избегнат тотално). И понеже Земята се върти той също се променя.' Всички планети сменят знак, затова сме различни в различните години от живота си. '
Това вярно ли е?
Аз съм с асцендент Лъв и си мислех, че това е до края на живота ми, а сега малко ме изненада написаното.
Това е моята карта.
Скрит текст:
Къде мога да потърся съвет, към кого да се обърна за акуратна прогноза?

Общи условия

Активация на акаунт