Бременност и антидепресанти

  • 632
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте! Пия АД и разбрах, че съм бременна. Бих искала да се консултирам с добър психиатър, който се занимава с бременни. Може ли да споделите, ако някой се е сблъсквал с подобно нещо и да препоръчате такъв специалист от който сте доволни?
За София става въпрос.

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз съм доволна от д-р Петя Димитрова ако търсите за София. Плавно спиране и няма да се плашите. Много бързо минава всичко. Аз бях на Ципралекс близо 2 години и като разбрах, че съм бременна започнах спиране. Има един дисконфорт от отнемането няколко дни, но ще се разсейвате с нещо друго. Успех!

# 2
  • Мнения: 11
Здравейте! Аз съм доволна от д-р Петя Димитрова ако търсите за София. Плавно спиране и няма да се плашите. Много бързо минава всичко. Аз бях на Ципралекс близо 2 години и като разбрах, че съм бременна започнах спиране. Има един дисконфорт от отнемането няколко дни, но ще се разсейвате с нещо друго. Успех!

Благодаря ви! Аз също пия Ципралекс от 2 години. Може ли кординати на д-р Петя Димитрова, в коя болница или клиника работи?

# 3
  • Мнения: 3 597
Здравей , аз бях на Тритико. Моите лекари / в Пловдив/ бяха на мнение ,че не е проблем да го приемам през цялата бременност . И го пих от 11 г.с. до 7 + месец . За щастие всичко е наред с бебето .

# 4
  • Мнения: 11
Здравей , аз бях на Тритико. Моите лекари / в Пловдив/ бяха на мнение ,че не е проблем да го приемам през цялата бременност . И го пих от 11 г.с. до 7 + месец . За щастие всичко е наред с бебето .


Благодаря за споделения опит! Радвам се, че всичко е наред!

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Да ви попитам на някоя от антидепресантите дали й се е гадило през целия ден докато повишавате дозата по схема.От няколко дни ми е много зле световъртежи,гадене,кофти вкус на храна.Притеснявах се и да не съм бременна.Правих си бърз тест и уж ми е отрицателен.Имам 3 дни до цикъла.Спи ми се непрекъснато.Дали да не повторя теста след няколко дни?

# 6
  • Мнения: 3 597
Вижте страничните ефекти в листовката . И вече при закъснение може да повторите теста .

Общи условия

Активация на акаунт