Уби ми желанието за секс , чувствам се в безизходица

  • 11 311
  • 210
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 123
Голям залък лапни, голяма дума не казвай!

Последна редакция: сб, 20 авг 2022, 23:31 от Hihihihi

# 166
  • София
  • Мнения: 11
 Ако ти му казваш какво желаеш да направи в секса и той не иска.... Положението е адиос амигос.

# 167
  • Мнения: X
Ахахахаха! Фалосът в секса бил второстепенен. Мдада. Точно така е - в мокрите сънища на девствени дъртунгели.

# 168
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ако ти му казваш какво желаеш да направи в секса и той не иска.... Положението е адиос амигос

Положението за мен е адиос щом въобще трябва да му се казва и показва...

Чудя се: аз никога не съм казвала какво искам, получавала съм го без да се налага да казвам и показвам, защото партньорът ми след реакциите и разбира какво точно сега ми харесва.
Къде ги намирате тези дето им трябват упътвания?!

Сещам се, един път ще посещаваме пещера. Пред мен една двойка, 25-30-год., изглеждаха добре. Мъжът пред мен и плаща за вход и пита: “А имате ли упътване за ползване на пещерата?”
Аз започвам да се хиля и се опитвам да не е много силно....
Обаче касиерката го погледна сериозно и каза: “Каските са в дясно...”
При което аз взех да цвиля.
Вдясно по цялата стена стелажи с каски....
Онзи през цялото време в пещерата се оглеждаше какво ще му падне на главата...

# 169
  • Мнения: 12 780
Девойко мари убава, я дай малко предистория. Ти с друг имала ли си удовлетворяващ секс? Дет се вика, да ти избият балансите от чукане?
Я си намери майстор и не се занимавай с леваци.
Каква безизходица, изходът е ясен - през вратата.

# 170
  • Мнения: 4 953
Абе що съвети и фантазии..
А в случая нещата са прости..
Мъж, който чака да бъде обслужен..Не докосва, аха да, рядко..Подгряват го и кара с двеста по магистралата. Самоубиец бре;)
Ама това с 80 да се нслади на гледки, да забави..Удоволствието от пътуването..
 Няма поправия, авторке!
Едно е някой да те докосва и да не те усеща, че да го насочиш..
Съвсем друго е твоЯТ, който се вълнува от теб, колкото ТИ да му задоволиш нуждите.



# 171
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, нова съм тук и не знам дори това е правилната тема, но съм в безизходица. Нуждая се от съвет и няма с кой да споделя.
Миналата седмица 1-2 дни преди уволацията ми правихме с..с с приятелят ми и той ме заряза. Лошото е че правихме два пъти а той не беше се мил след първия път. Рано ли е да има някакви симптоми ? Защото постоянно ми се гади , нямам апетит и съм като кълбо нерви.
Не съм запозната с тези неща и като ме остави съм много уплашена, не знам дали да му кажа ако има нещо. Объркана съм , всичко ми минава през ума.

# 172
  • София
  • Мнения: 12 649
Да, рано е. Шансът да е станало по този начин го има, но е малък. А откъде си сигурна кога ти е овулацията? Ако това в ника ти е годината на раждане, а и попринцип щом правиш секс, особено необезопасен, значи е изключително несериозно да не си запозната с тези неща. Образовай се, че освен за тези неща, и грамотността яко куца.

# 173
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Здравейте момичета, нова съм тук и не знам дори това е правилната тема, но съм в безизходица. Нуждая се от съвет и няма с кой да споделя.
Миналата седмица 1-2 дни преди уволацията ми правихме с..с с приятелят ми и той ме заряза. Лошото е че правихме два пъти а той не беше се мил след първия път. Рано ли е да има някакви симптоми ? Защото постоянно ми се гади , нямам апетит и съм като кълбо нерви.
Не съм запозната с тези неща и като ме остави съм много уплашена, не знам дали да му кажа ако има нещо. Объркана съм , всичко ми минава през ума.


Рано е за такива симптоми, да. Няма смисъл да му казваш каквото и да е засега.
Изчакай МЦ и ако започне да закъснява, си направи тест за бременност с първа сутрешна урина. По-добре - няколко теста, в няколко последователни дни, за да си сигурна.

За мен, необезопасен секс се прави с някого, на когото имаш доверие и с когото си склонна да имаш дете.
Риск винаги съществува, както от забременяване (прочети малко за сексуалните отношения и забременяването; миенето няма как да те предпази), така и от полово предавани болести.

# 174
  • София
  • Мнения: 4 301
Пише се Овулация и си припомни правилата за използване на пунктуационни знаци.
Иначе няма как да знаеш кога ще настъпи овулцаията.  Има очаквана дата, но дали наистина ще е тогава  един Бог знае. На всичкото отгоре и тогава да е, пак може да няма бебе. И да, прекалено рано е, изчакай да ти закъснее цикълът и тогава се притеснявай.
Но преди всичко не прави необезопасен секс, ако не си готова за последиците. А бременността е нищо, в сравнение с нещата, които може да ти лепне, а изходът от някои е даже фатален...

Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 17:03 от Светулчица

# 175
  • Мнения: 4 953
Доста ти е рано за гадене и симптоми..
Но ако 2-3 дни след очаквана дата не се случва ..тест ! Ако е положителен малко късно да го мислиш..ако не е..вземи си поука! С добро го казвам!

# 176
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Чудя се: аз никога не съм казвала какво искам, получавала съм го без да се налага да казвам и показвам, защото партньорът ми след реакциите и разбира какво точно сега ми харесва.
Къде ги намирате тези дето им трябват упътвания?!


А? Ако посредата ти се прииска на задна или до като те лиже да ти вкара два пръста, не му ли казваш?!
Аз до сега не съм била с гадател явно....

# 177
  • Мнения: 3 687

Чудя се: аз никога не съм казвала какво искам, получавала съм го без да се налага да казвам и показвам, защото партньорът ми след реакциите и разбира какво точно сега ми харесва.
Къде ги намирате тези дето им трябват упътвания?!


А? Ако посредата ти се прииска на задна или до като те лиже да ти вкара два пръста, не му ли казваш?!
Аз до сега не съм била с гадател явно....

 Има жени, които оставят всичко в ръцета на мъжа. както искат и колкото могат.

# 178
  • Мнения: 6 564
Абе някои като си го могат, си го могат и нямат нужда от напътствия. Това е идеалния вариант. Ама явно авторката е изтеглила късата клечка

# 179
  • Мнения: 25 615
Словесни насоки приемам за естествени при нов партньор.
Когато става въпрос за дългогодишен такъв, няма нужда от инструкции. Все едно да учиш професионален музикант на гамите...
Или можеш да свириш, или не. И не, нямам предвид свирки, а това, че жената Е музикален инструмент, на който, колкото и да си музикален, все пак трябва да се научиш да свириш.

Общи условия

Активация на акаунт