Уби ми желанието за секс , чувствам се в безизходица

  • 11 314
  • 210
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 35 104
Отдавна казах, че няма какво да го учи на четмо и писмо̀, ама влюбена мимоза била - нека чака съспенса. Ако дойде…

Набор 1986-та: тридесет и пет години що се не образова?

# 181
  • Мнения: 456
В леглото се говорят мръсотии, не се дават инструкции. Думи като "говедо" и "мръсници" присъстват под всяка завивка. Ако слухтящата пред спалнята тъща чува: "пиленце", "миличко", "слънчице", то вероятността да се сдобие с внуци е малка.
Е, за това ви говоря, че езикът има важно значение, но вие го приемате в буквалния смисъл.

Последна редакция: ср, 24 авг 2022, 20:28 от Alexandro.sf

# 182
  • Мнения: 1 582
В леглото се говорят мръсотии, не се дават инструкции. Думи като "говедо" и "мръсници" присъстват под всяка завивка.

Сашо, съвсем сериозно се чудя с какви жени си спал.

Аз не пледирам да говоря само от личен опит, ама за секс говоря и с други жени😂

# 183
  • София
  • Мнения: 35 104
С въображаеми.

# 184
  • Мнения: 1 106
В леглото се говорят мръсотии, не се дават инструкции. Думи като "говедо" и "мръсници" присъстват под всяка завивка. Ако слухтящата пред спалнята тъща чува: "пиленце", "миличко", "слънчице", то вероятността да се сдобие с внуци е малка.
Е, за това ви говоря, че езикът има важно значение, но вие го приемате в буквалния смисъл.
От тоя пост разбрах, че под моята завивка явно нещо не е в ред, щото такива думи не присъстват... 😂
И, че тези, които не говорят по време на секс, няма да имат поколение... 😂

# 185
  • Мнения: 5 383
Авторката май изчезна. Ако чете, интересно ми е - пробва ли нещо от дадените съвети, и дали нещо се промени?

# 186
  • Мнения: 6 143
Не знам мен в леглото не са ме наричали говедо, само извън него. Иначе в леглото- машина, секс. маниак, полов атлет и др. да не ги споменавам всичките

# 187
  • София
  • Мнения: 13 155
Саше, ние в леглото никога не сме си говорили мръсотии, а имаме 5 деца.
Не знам ако си говорехме такива по твоята логика.
Simple Smile

# 188
  • Мнения: X
Ем, Фивър, който не прави секс, едно голо говорене за секс му остава.

# 189
  • Мнения: 2 749
Никога не съм говорила мръсотии в леглото. Явно моите деца не са от мен.

# 190
  • София
  • Мнения: 35 104
Никога не съм говорила мръсотии в леглото. Явно моите деца не са от мен.
Още по- лошо е, че и от мъжа ти не са Joy

# 191
  • Мнения: 2 149
Не знам мен в леглото не са ме наричали говедо, само извън него.
Мен са ме наричали прасе. На сутринта. Това брои ли се ?

# 192
  • Мнения: 6 143
Нека колегата да се произнесе, явно той ги разбира тия работи.
Да добавя, брои ли се и преди леглото да те наричат- простак, нахалник, мръсник, слон, танк и друга верижна техника, и накрая да си легнат с тебе?

# 193
  • Мнения: 2 149
Да добавя, брои ли се и преди леглото да те наричат- простак, нахалник, мръсник, слон, танк и друга верижна техника, и накрая да си легнат с тебе?
Танк е добре. Значи имаш голямо оръдие.
Представям си секс - тя те нарича багер, ти и викаш фадрома. Като свършите идва комшията и асфалтира.
Бойко ще открие обекта в края на седмицата.

# 194
  • Мнения: 6 143
А не, комшията няма да асфалтира, че ще му счупя валяка.

Общи условия

Активация на акаунт