Уби ми желанието за секс , чувствам се в безизходица

  • 11 310
  • 210
  •   1
Отговори
# 195
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бетоновоз е секси.

# 196
  • Мнения: 3 726
Благодарение на последните коментари ми се уби желанието за секс, чувствам се в безизходица.

# 197
  • Мнения: 4 953
Благодарение на последните коментари ми се уби желанието за секс, чувствам се в безизходица.
С толкова техника..Чакам да резнат лентичката Simple Smile

# 198
  • София
  • Мнения: 12 649
Когато се чувствате в безизходица, не забравяйте, че всеки изход може да бъде и вход към нови преживявания Wink

# 199
  • Мнения: 6 138
Когато се чувствате в безизходица, не забравяйте, че всеки изход може да бъде и вход към нови преживявания Wink

Секса като стане банален, разнообразието е на една буква разстояние Simple Smile

# 200
  • Мнения: 2 149
Как пък един път не попаднах на нормални хора.
Все се набутвам в кофти компании.

# 201
  • Мнения: 25 612
Когато се чувствате в безизходица, не забравяйте, че всеки изход може да бъде и вход към нови преживявания Wink

Мъжете знаят защо...

# 202
  • София
  • Мнения: 35 101
Как пък един път не попаднах на нормални хора.
Все се набутвам в кофти компании.
Така ли? От какви 🤓

# 203
  • Мнения: 562
Как пък един път не попаднах на нормални хора.
Все се набутвам в кофти компании.

Човек, аз на моята и викам сламопреса. На нея и харесва. И на мен ми харесва, аз въобще много обичам селскостопанска техника. Ти ако си в строителния бизнес пробвай с бетонобъркачка.

# 204
  • Мнения: 2 149
Цитат

...ако си в строителния бизнес пробвай с бетонобъркачка.
Да бе, и да спре с диетата.
И аз да мина на диета.

Последна редакция: сб, 27 авг 2022, 00:38 от Абуто

# 205
  • София
  • Мнения: 2 092
Нели, мило момиче, като те чета, все едно аз пиша думите ти. Имах съвсем същото изживяване някога в далечната ми младост. Точно същият схванат в секса пръч, със завидните иначе 17 см. И като казвам схванат, имам предвид точно това. Той си имаше теория, че в секса трябва да се "пипа" само с пишката, защото всичко друго било само за некадърниците да задоволят една жена. Естествено, нищо и половина не правеше. Аз обаче се изхитрих сама да си стимулирам клитора, докато той ме клатеше. Направи го и ти, гарантирам ти турбо оргазъм! Веднъж ако опиташ, ще се пристрастиш. За отбелязване е, че пишка 18 см далеч не е често срещано явление по тези географски ширини, тъкмо напротив. Обикновено едно 80 % от мъжовете се движат в границите от 8 - 12 см. Значи, ако се разделиш с твоичкия, има после да скачаш от пишка на пишка в търсене на нещо по-достойно. А и да намериш, не е гаранция, че ще си допаднете като характери. Аз с моичкия се разделих навремето, но то беше заради отровната му ревност, но и до днес съжалявам за разкошните усещания, които осигуряваше неговият размер.
Хайде, пожелавам ти успех и много кефско сексене.

Абуто, ти успя ли да си върнеш жинъта бе, нали пищеше в някоя от темите, че балдъзата ти била направила сечен номер.

# 206
  • Мнения: 2 149
Абуто, ти успя ли да си върнеш жинъта бе, нали пищеше в някоя от темите, че балдъзата ти била направила сечен номер.
Уууупс...
Бъркаш ме с някой колега, освен ако са ми хакнали акаунта и да са писали заради мен.
Жената не е мърдала никъде последните 28 години. Или поне не знам. За съжаление и балдъза нямам.
За съвета ти към авторката как се действа - поздравления. Много откровенно описание - рядко жени има да говорят по тая тема "прево куме, та в очи". Като жена рибарка или ловджийка.

# 207
  • Мнения: 6 138
Мда, кофти е без балдъза. Все пак балдъзата е най-добрия приятел на човека. И аз моята все и мрънкам, че няма сестра.

# 208
  • Мнения: 2 149
Мда, кофти е без балдъза. Все пак балдъзата е най-добрия приятел на човека. И аз моята все и мрънкам, че няма сестра.
Ако имаш балдъза и твоята жена се пада  нечия бълдъза.

# 209
  • Мнения: 3 726
Детелистната, кажи ми, че се шегуваш!
 8-12!!!
 А стига бе!
В три-четири държави не съм намирала таквоз чудо!

Общи условия

Активация на акаунт