Уби ми желанието за секс , чувствам се в безизходица

  • 11 341
  • 210
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 591
Е, как без възбуда 18 см да не усети?😳😳😳

Положението тогава не е за гинеколог, а направо за невролог - мозъчен хирург.

# 91
  • Мнения: 1 847
"Според медицинските данни средните размери на влагалището във възбудено състояние са 7-13 сантиметра.

Ширината на вагината позволява в него да влязат 2-3 пръста. Обикновено при високите жени влагалището е по-дълбоко. Но според медицинската статистика се срещат и невисоки жени с вагина с размери 12-14 сантиметра.

Също така се срещат и представителки на нежния с висок ръст – над 170 сантиметра, с дълбочина само 6-7 сантиметра. Всички тези параметри - дълбочина и ширина на вагината, се определят генетично и са индивидуална характеристика, която не зависи от количеството на партньорите и сексуалната активност на жената.По време на възбуда женските полови органи се изместват нагоре, при това ширината на 2/3 от влагалището може да се увеличи с до 5 сантиметра. А 1/3 от горната част на вагината става по-тясна поради големият приток на кръв.

Така по време на възбуда влагалището става по-еластично и гъвкаво. Благодарение на тези му физиологични свойства въведеният полов член плътно се обхваща от тъканите на влагалището.

При това дебелината на пениса не е критична. Това се дължи на факта, че влагалището е способно да се адаптира на всякаква дебелина на половия член. Ето явление е известно като влагалищна акомодация.

Това означава, че редовният секс с един и същ партньор прави формата на влагалището подходящо за половия член на този мъж."

би трябвало да усеща, че все нещо влиза....

# 92
  • Мнения: 85
Влиза то, убил ми желанието и възбудата че вече чак се оправдавам защо да не правим секс ,иначе си влиза той :д
Вече обясних в невъзбудено състояние съм на 2я ни път , тва че съм незадоволени не значи че като съм бясна, пренабрегната и разочарована и тн... Още ще ми се иска да правим... :Д

# 93
  • Мнения: 2 204
....като повтаряме долу съм широка и нищо не усещам , и хич не му прави впечатление , казах му за това поне спря да прави тази глупост с 2 пъти секс
Мен ми се зави свят. Какви са тея разширения, изпускат гарнитури ли, какво става. Осемнайсе сантима и никакво усещане - все едно имаме секс след раждане.

# 94
  • Мнения: 1 591
Абе, то и след раждане пак се усеща…
Авторката направо пресо̀ли манджата😄

# 95
  • Мнения: 85
....като повтаряме долу съм широка и нищо не усещам , и хич не му прави впечатление , казах му за това поне спря да прави тази глупост с 2 пъти секс
Мен ми се зави свят. Какви са тея разширения, изпускат гарнитури ли, какво става. Осемнайсе сантима и никакво усещане - все едно имаме секс след раждане.

Ами очевидни го отхвърлям и секса ми става нежелателен , а когато няма чувства е влязло излязло и нищо не се усеща поне при мен. Пък и + че няма възбуда допълнително.  Себе си се чувствам по широка просто или на него не му е толкова корав на 2ри път ама за 26г не ми се вярва .  Да не говорим че на 2я път без да ме докосва само се целуваме 2 3 Мин и иска орална и да почваме ... Е съжалявам ама тогава вече се чудя какво правя с него , остана и да ми е до секс , та за това се радвам че поне секса спряхме да повтаряме защото си беше голям ад с такъв егоист .

# 96
  • Мнения: 5 406
Авторке, мислила ли си да пробваш с някой друг? Дали пък няма да ти се върне желанието?

# 97
  • Мнения: 85
Авторке, мислила ли си да пробваш с някой друг? Дали пък няма да ти се върне желанието?

Ами вече споменах че се опитах да се разделим , само секса куца .

# 98
  • Мнения: 1 847
А защо не му предложиш да редувате 1 път правите секс както той иска, следващия път/ден или когато дойде както ти искаш....

# 99
  • Мнения: 5 406
Е, ти май само разказа той как е кръшнал по време на раздялата. Ти направи ли нещо през това време?

# 100
  • Мнения: 6 169
И на мен. Имам чувството, че верно с някаква тийн си пишем тук дето и хал хабер си няма от секс.

# 101
  • Мнения: 6 688
Аз го разбирам като, че не усеща да й е хубаво, а не, че изобщо нищо не усеща.
Пък раждането кво го намесихте. Повечето сега се ражда секцио и няма никакво значение за после.
А ти казала/показала ли си, че искаш и ти някаква предварителна настройка? Аз все си мисля, че понеже сте много млади и нямате опит, той може просто да не се сеща какво да прави.

# 102
  • Мнения: 85
Нели, а ти казвала ли си му в прав текст: "Искам да ми направиш орална"?

Кога да му я искам тази орална , по време на паузата за почивка ли, та то време за мен не остава, голям маратон пада, като почне от своите нужди та чак до свършването.. леле искал е и по 10 мин орална с паузи като при секс и после оп готов на 2та мин че чак си викам , защо не си пуснах филм ами тука се занимавам с глупости 🤣. Кога време за мен като е свършил и вече легнал да спи ли?
Та аз трябва да му се наложа и да кажа няма да стане първо мен това и това , е тогава няма да ми е спокойно нито хубаво понеже ще съм го изкомандила , почнах ли да звуча вече като комплексарска или е нормално ? 😁 Дори предната му приятелка била много с пръста и се налагала , и вика не търпя такива жени.

# 103
  • Мнения: 6 688
Неориентирана си и нямаш опит, чак комплексарка, не, но млада и наивна,да. Ама няма лошо, ще пораснеш и помъдрееш, да се надяваме...
И да, естествено, че няма да му правиш първо ти, а първо той, след като сам не се усеща. И не е задължително всеки път да му правиш. И всъщност е по-добре накрая, след като ти си свършила вече.

# 104
  • София
  • Мнения: 35 187
Искаш, да. Първо аз, после аз, утре ти.
Така.

Общи условия

Активация на акаунт