Дванайсетокласници - последен първи учебен ден - Тема 1

  • 45 326
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 7 088
Абе стига сте броили, бре! И аз като Мандаринка само знам, че брояча се върти. Миналата седмица си говорим с приятелка и аз искрено изненадана от себе си казвам, че детето ако замине в холандско, ще е завършил бакалавъра, когато аз съм на 45. Доволна бях, че все още ще съм млада. Тя мига, мига, накрая вика : Абе, ти не си ли '78, нещо не ми излизат сметките... 😂
Сега се чудя, още ли ми е приятелка... 😂

# 691
  • София
  • Мнения: 939
Живи и здрави, празнуващите! Аз онзи ден си смятах с калкулатора (!) на телефона 2022-1978 ...😂 Не ми хареса резултата.

# 692
  • София
  • Мнения: 7 088
И аз не повярвах на резултата, който тя беше сметнала на ум, та и аз го смятах с телефона. 😂
Ох, а едно време много се чудех на баба,  как не може да каже на момента годините си, а трябваше да мисли и пресмята. Много се шегувах с нея, то какво стана...

# 693
  • Мнения: 9 912
Вие от '78 не се бутайте.
Аз лично вярвам в това:


Аз пък се затруднявам като ме питат за годините на децата.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 194
Честит пълнолетен Мандарин,  пълнолетки Бибита, все по красиви и щастливи в зрелостта тити и Санака, хей все още сме, макар и в късните, 40, нали!
Да са живи и здрави децата, много успехи в новия напълно дееспособен живот, е все още не могат да стават депутати и президенти, но и това ще стане, стига да искат! А за майките здраве и време да им се радваме!
Скиорче, добра идея да впрегнем пресните от НВО сестри да помагат по БЕЛ на големите матуристи!
Аз на стари години взех котка, че даже две, да не се разделят сестрички, на децата по желание, че все искаха от 100 години, а сега тези мъници търсеха дом, намерилите ги и съм се видяла в чудо, ей не сме имали домашен любимец досега!

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 01:02 от bora

# 695
  • Мнения: 295
Честито на рожденниците.Да са живи и здрави.И аз съм 78 ама интересно че като ме питат на колко си все 42 ми се върти в главата 😀.Skiorche и мен ме очаква същия панаир с ремонта обаче все го отлагам,сякаш ще ми се размине 😂

# 696
  • Мнения: 1 696
Честито на всички рожденици, млади и не толкова млади! Да сте здрави и много щастливи!
Това с НВО и ние го практикувахме. Наборката  в 10-ти клас правеше матурите за домашно  на сестра и без проблем. Уроци по БЕЛ няма да взима. Записала се е на курса към ФМИ и към Софтуни на някакви курсове. Каза стигат ми толкова.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 092
Санака, честит отминал празник и на теб! Да си здрава и щастлива и докато можеш да ходиш (да те цитирам) на все по-екзотични места да отбелязваш събитието!

Аз миналия уикенд отчетох една (притеснителна) черта на остаряването - липсата на спонтанност.
Скрит текст:
Бяхме канени на една 50-годишнина на приятел на ММ, ама тип "малка сватба". Частно парти в ресторанта на хотел Интер Експо център, имаше наета някаква (незнайна за мен) група, фоготрафи, специални изненади - сещате се. Моят мъж решил да ме изненада и запазил стая в хотела. Пристигаме и отиваме да рецепция да се регистрираме, аз тогава научавам, че ще спим там и хора(!) първата ми реакция беше искрено негативна! Стиснах зъби все пак и в асансьора като го подхванах - може ли да без такива неприятни изненади! Виждаш ли отсреща магазина - това е метро - айде сега марш да ми купиш пижама, четка за зъби, резервно бельо! Ама като си се представих - по чорапогащник и рокля, с мини-чантичка в която няма нищо, трябва да спя както майка ме е родила и на другия ден с размазан грим и същата рокля и чорапогащник да слеза на закуска! Направо ужас ме обхвана! Пък и децата не знаят, че няма да се приберем...после, обаче, си дадох сметка, че преди има-няма 15 години първата ми мисъл нямаше да е "ооо, нямам пижама!" ... добре, че се притеснявах да не си размажа грима, та не ревнах от отчаяние, като вдна ревла. Извиних се, де, посипах си главата с пепел за тъпата реакция, но все пак натъртих, че като "жена на възраст" предпочитам да си нося пижама, резервно бельо, лосион за разгримиране, нощен крем за лице, околоочен контур, гребен, четка за зъби, пантофи, дрехи за сутринта, парфюм...такива дреболии Flushed

# 698
  • София
  • Мнения: 7 088
За четката за зъби те разбирам. 😉😅

# 699
  • София
  • Мнения: 12 383
като "жена на възраст" предпочитам да си нося пижама, резервно бельо, лосион за разгримиране, нощен крем за лице, околоочен контур, гребен, четка за зъби, пантофи, дрехи за сутринта, парфюм...такива дреболии Flushed
Абе един ръчен багаж размер 55х40х23 си трябва. Joy

# 700
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Моята дъщеря вече може да се похвали с вдигната кола от паяк и скоба. Иначе оправно детето , само ходи да си взима от паркинга, който се намира след Аспаруховия мост във Варна. Сама си плати глобите.
Като си освобождавала колата ,си изтървала малкия талон, та ми звъня полицай ,който докато изреди всички формалности по представянето си , номер на колата и от кого била управлявана,  щеше да ме гътне. Аз и шофирах в този момент.

# 701
  • София
  • Мнения: 9 903
Честито на пълнолетните набори и почти пълнолетните им майки!

Слънчевата, дали наобяд те видях на станция Люлин?
Много лош физиономист съм и редовно поздравявам непознати, последно - вчера.
Затова реших да си замълча, не бях сигурна.
Наборката се стяга за Румъния, много се вълнува. И постоянно се оплаква, че не ѝ стига времето за нищо. Ееех, младост, ако сега не и стига, след 15 г живот и здраве ще я видя.

# 702
  • София
  • Мнения: 7 088
Вале, за съжаление не съм била аз.
Цял ден ми се иска да изскуба от офиса, ама ТЦ! Grinning

# 703
  • София
  • Мнения: 12 383
Сега гледах "Стани богат" с ученик от НПМГ. Страшно интелигентно момче - много знаещо и много мислещо. Мина 10 000 лева и утре продължава. НПМГ може да се гордее с такива деца.

# 704
  • Мнения: 1 696
И аз се възхитих. Викам си дали не е някой от наборите

Общи условия

Активация на акаунт