ДЕВЕТокласници 2022/2023 - Тема 1

  • 34 721
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 531
О, Yasp, имаме сходни вкусове. Снимки от моята спалня! Благодаря ти за пожеланията - аз 2016 обзавеждах, като ми предстои сега основен ремонт на долния етаж и там също ще се вихря (някой ден). Ето снимки и от моята спалня:

# 676
  • Мнения: 2 765
Ysap, Storm, много хубави снимки сте показали! Много уютни домове си имате!
Маги, честита нова инвестиция! С много кеф и вдъхновение да си обзаведете жилището!

# 677
  • София
  • Мнения: 2 677
Охо, много готини идеи. И моите тийновете искат земни тонове и светли стаи.
Много готини врати също.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 938
ysap, storm, много уютно се е получило Kissing Heart
Маги, честити ви ключета Kissing Heart Добре сте го измислили, да си имат кътче дЯцата.
Оказа се, че наборът се е издължил много, сутрин се чуват някакви кухи удари-удря краката и ръцете по ограничителите/ леглото е като автомобил, та затова/. Поръчахме ново, като за големи, изненадаха ни приятно с предсрочна доставка.
Иначе той си мечтае да се отдели, чака да се довърши едно наше местенце, но мебелистът е на друго мнение - понеже му казахме, че не е спешно, той реши май че изобщо не ни трябва Joy Тъкмо обмислям дали да  пусна синковеца там и ако да - да му искам ли някой лев за наем Joy

# 679
  • Варна
  • Мнения: 499
Magi_Sveta, честито нов дом! Супер е, че сте успели в тези години два тристайни в София да купите и да обзавеждате. Да сте живи, здрави и обичани. Приятни
емоции ви чакат.😂😍😍Storm, много е уютно у вас! Beb4o,  натискайте мебелиста да се позабърса и дерзайте.
Dive, извини ме за простотията, която в недоглеждането съм допуснала да се изпише от аутокоректа - уж написах щерката, а се е постно болката. Исках да ти пиша, че щерката ще изкара поне 10 точки на състезанието в Търново според мен. В четвъртък не успях да спя от вълнение и съм ти писала петък в дремещо състояние.Joy

Последна редакция: сб, 05 ное 2022, 22:25 от ysap

# 680
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ооооо, честити нови къщички на Ysap и Маги! Ех, че хубаво! Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 17 596

yasp, много щастие и топлина в новия дом ви желая!

# 682
  • Мнения: 13 998
Прекрасни са гнезденцата на всички мацки! С много топлина, обича и спокойствие да бъдат изпълнени!

# 683
  • Варна
  • Мнения: 499
Благодаря на всички и да ви се връща! Много е приятно да си обзавеждаш нов дом.😍😍😍😍
Пожелавам ви го от все сърце.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 938
Момичета, влизам за съвет, че съм бясна. Преди малко звъни телефона на ММ, аз обяснявам някакви задачи на малката. След броени минути ми се обяснява как 2 дъщери на някакъв негов роднина/въпросния роднина съм го виждала може би 2 пъти, дъщерите му - никога/ заминавали за Италия, сега се качвали на автобуса от Русе и идвали в нас. Побеснях! Аз си имам ангажименти, мога да ги тупна да спят в хола, но ще правим проекти с малките и аз ще отпраша докъм 1 часА. А утре като стана в 6???. Всяко от децата си има стая, но не мога да взема 2 броя от тях в нашата спалня. Розкрещях се на ММ, че не може да отказва. Те имат билети за Италия поне от 1 седмица, а ми звънят в последния момент!
ММ му било неудобно да ги настани в хотел, да съм изтърпяла 1 ден. Е, няма да търпя! Мрън....

# 685
  • София
  • Мнения: 2 677
Ах как ги мразя тези роднински изпълнение. И вие сте петима, понякога си мисля, че родата не е наясно, че жилищата в София не се разтягат, че децата растат и някак си са преминали възрастта да спят в леглото ти... Нашата баба стоя почти 40 дни... Още не мога да се оправя... Спи в леглото на малката, по цяла нощ гледа филми на телефона и не се съобразява с това, че децата са на училище. При нас наборът и малката делят обща стая и бабата понеже не може в хола при каката (много рано ставаме) се намърда при малката... А такива от сега за веднага как ги мразя... Нашата звъни на Ихтиман, че е във влака и кога да я чакаме ... Аз съм преминала в мълчалива тактика, правя каквото се очаква от мен, но мълча и се дистанцирам от всичко свързано с такъв тип гости... Ох, намрънках се и аз.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 938
Маги, наистина е много досадно. Да са някои познати, с които си имаме приказка - ОК. Да са майка, баща, брат, сестра- ОК. Често ми се е случвало, а и обичам да посрещам гости. Но някакви напълно непознати, които на 30 г. веднъж се сещат, че ние изобщо съществуваме  - не ми е ОК. Аз се изумих от тяхната наглост, а и се ядосал на ММ, че не може да казва понякога "Не!".

# 687
  • Мнения: 3 011
Честито на новодомките, много е хубаво това, което сте показали.
Ние пък сме на вълна ремонт на вилата, сложихме едно навесче над външните стълби, че сняг и лед зимата много, обаче борбата с двора е трудна, като се ходи само уикенда.
Наборите как са? Моята го дава енерго спестяващо, двата почивни дни спа до 12ч. на обяд и то си е легнала сравнително рано към 22.30ч. Опитва се да докара дванадесет часа сън, като мечките се подготвя за зимата.

Последна редакция: нд, 06 ное 2022, 17:08 от MianaNia

# 688
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз директно бих отрязала такива неканени гости. Деликатно де. Но категорично.
Не разбирам как може да не изпитват дори грам срам като изискват такива неща от други хора. За близки бих направила и невъзможното, но такива, които се сещат за мен само като им отърва - ами, не, благодаря!

Наборът взе да отлепя полека, че доскоро си мислеше, че е все още във ваканция и го даваше доста лежерно като учене. Иначе основните вълнения са колко ще вдигне във фитнеса и каква серия е направил на кросфита. Всеки ден тренира здраво. Ако и така учеше…

# 689
  • София
  • Мнения: 6 744
...
ММ му било неудобно да ги настани в хотел, да съм изтърпяла 1 ден. Е, няма да търпя! Мрън....
Ох, аз сигурно съм ужасно зла Joy, ама на мъжа ми няма и да му хрумне да приеме гости без да ме попита преди това, той пита и за баща си или за майка си дали е удобно да останат вкъщи /което е ясно, че винаги може, но въпреки това пита дали съм ок/.

Общи условия

Активация на акаунт