Добре дошли в Люлин! Тема 33

  • 26 092
  • 384
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 756
Коя лаборатория е по- надеждна София мед или Цибалаб?

# 76
  • Мнения: 3 290
Зависи за какво, за секрети бих пуснала в цибалаб, но централа. Иначе за кръвни съм доволна от София мед и няма големи опашки, за разлика от цибалаб.

# 77
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 129
Под лаборатория "София Мед" имате предвид лабораторията на болницата ли?

# 78
  • Мнения: 4 064
Предполагам имат предвид зелената сграда в Люлин, ДКЦ София мед Люлин

Трембъл, защо не отидете до Щерев, все пак работят основно с бременни и правещи опити, може да са внимателни по презумпция

# 79
  • Мнения: 3 958
Видях, че са направили лаборатория Рамус в Силвър центъра (отстрани, до Спиди). Може и отдавна да я има, не съм обръщала внимание. Не съм я ползвала, случайно минавах и нямаше голяма опашка.

Последна редакция: ср, 09 ное 2022, 21:08 от tooclose

# 80
  • Мнения: 4 064
Рамус са сложили рекламни табели и в сградата на бивш мебелен магазин Арон. Но само табели

# 81
  • София
  • Мнения: 5 247
Доволна съм от Бодимед, но не гарантирам за вените нищо. Наистина има хора, на които винаги им се пукат или нещо друго и посинява голяма зона около мястото на пробождане.

# 82
  • Мнения: 1 893
В Бодимед лаборантката е много добра.

# 83
  • София
  • Мнения: 463
В Бодимед лаборантката е много добра.
Те са 2. Едната такъв проблем ми направи, че месец и половина ходих синя Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 1 371
Видях, че са направили лаборатория Рамус в Силвър центъра (отстрани, до Спиди). Може и отдавна да я има, не съм обръщала внимание. Не съм я ползвала, случайно минавах и нямаше голяма опашка.
Имайте предвид, че събота и неделя не работи.

# 85
  • 1st floor
  • Мнения: 9 146
Добро утро! Влизам с два спешни въпроса - къде в Люлин минавате ГТП на автомобилите си  - знам няколко места, не знам кое да си избера? Laughing Трябва да работи поне до 18,30-19,00ч.
И още един въпрос - има ли в квартала стъклар? Имам едно огледало, което искам да ми отреше по четирите страни, защото е с грозен цветен ръб...

# 86
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 129
Добро утро! Влизам с два спешни въпроса - къде в Люлин минавате ГТП на автомобилите си  - знам няколко места, не знам кое да си избера? Laughing Трябва да работи поне до 18,30-19,00ч.
И още един въпрос - има ли в квартала стъклар? Имам едно огледало, което искам да ми отреше по четирите страни, защото е с грозен цветен ръб...
  За ГТП, Ауто Тест, в 5-та част, те са верига от ГТП-та, работят само до 18 часа, но пък работят и в събота.

За стъклар, гледах някъде около Кооперативния, но като мина пак тия дни, ще пиша, не съм сигурна,  и не искам да те подвеждам.

# 87
  • София
  • Мнения: 5 756
Добро утро! Влизам с два спешни въпроса - къде в Люлин минавате ГТП на автомобилите си  - знам няколко места, не знам кое да си избера? Laughing Трябва да работи поне до 18,30-19,00ч.
И още един въпрос - има ли в квартала стъклар? Имам едно огледало, което искам да ми отреше по четирите страни, защото е с грозен цветен ръб...
https://www.gtplulin.com/
Работят до 22.00 и са много точни!

# 88
  • 1st floor
  • Мнения: 9 146
Благодаря! ГТП е отметнат, ММ е успял вчера, че аз доста късно се прибрах.
Остава ми стъкларя и сега и шивач търся. Flushed Нещо елементарно - перделък на пердета да зашие. Та търся по-ниска цена, ако въобще има такава. Тоя ремонт ми изпразни портфейла баш предколедно...Confounded

# 89
  • София
  • Мнения: 5 756
Непокорна, използвам услугите  на шивачка в Люлин 4 бл.432 до вход А. Доволна  съм и според мен работи на нормални цени.Ако имаш някакви въпроси мога да ти изпратя номера и за да и се обадиш.

Общи условия

Активация на акаунт