Първокласници - 2022/2023 - Тема 1

  • 29 767
  • 651
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 718
Така направих. Ама не се получи. Ще пробвам пак. Благодаря ви.

# 616
  • Мнения: 2 052
А как се подписва когато влизаш с пик  и нямаш ел.подпис, сканирано или така се изпраща ?

# 617
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 412
Аз го изпратих така, без да го подписвам, ще видим какво ще ми отговорят.

stambuli, мен ме попита дали искам системата да попълни автоматично някакви данни, дадох му "запази" на десктопа и после нямах проблеми с писането във файла.

# 618
  • Мнения: 9 923
Рязко ми се изпари желанието за електронно подаване Simple Smile Ще ида на място

# 619
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Ето тук е обяснено стъпка по стъпка за електронното подаване - https://egov.bg/wps/portal/egov/dostavchitsi+na+uslugi/izpalnite … ii/uslugi-814/778

# 620
  • Мнения: 1 737
За втори клас, принципно са малки квадратчета и широки редове, но понякога учителките искат да се продължи първия срок с тесни и широки. Ако има неизписани с големи квадратчена, също, първо да свършат и после малките.

# 621
  • София
  • Мнения: 2 470
На мен са ми превели 300 лв. този месец. Документите подадох в средата на юли. Тогава в нашата община приемаха заявления само, ако има бележка от училището, че децата са записани.
Странно. Мислех, че е на два пъти. 150 сега и 150 в началото на втория срок. Поне миналата година беше така.

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 7 414
Вероятно помощта е за две деца

# 623
  • София
  • Мнения: 2 470
Да, не се сетих за този вариант.
Реших, че е някаква самоинициатива на някои общини. Simple Smile

# 624
  • Мнения: 2 710
На мен са ми превели 300 лв. този месец. Документите подадох в средата на юли. Тогава в нашата община приемаха заявления само, ако има бележка от училището, че децата са записани.
Странно. Мислех, че е на два пъти. 150 сега и 150 в началото на втория срок. Поне миналата година беше така.
Така е. Аз съм с близнаци.

# 625
  • Мнения: 9 923
Някое дете от София тук от групата, ходи ли на футбол? Къде има футбол за тази възраст, цена и в кои дни е? Благодаря ви. Ако е много неподходящо за темата, може и на съобщение да ми напишете Simple Smile

# 626
  • София
  • Мнения: 11 784
Някое дете от София тук от групата, ходи ли на футбол? Къде има футбол за тази възраст, цена и в кои дни е? Благодаря ви. Ако е много неподходящо за темата, може и на съобщение да ми напишете Simple Smile

И аз се интересувам, искам любителски да тренира, уикенда, в източните квартали. Знам че има в НСА със сигурност, ходихме на тенис преди там и съм виждала

# 627
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 412
На стадион Раковски има футбол за деца, но подробности не зная.

# 628
  • София
  • Мнения: 3 099
Вижте базите на ЦСКА, мисля, че тренираха в ПЖИ, на Академика също има детски футбол, май и на Академик съм виждала.

# 629
  • София
  • Мнения: 3 099
За който се интересуваше - в групата Гео Милев, Редута, Слатина има пост, че с набират деца 2013 и 2014 за нови групи за тренировки на Академик. Питат хората и за набор 2015 и отговарят на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт