?? за лимона

  • 1 200
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Ох,какви сте упорити! Става въпрос,че детето е приемало по 5-6 капки лимон до сега, и НЕ Е ИМАЛО ПРОБЛЕМИ!  Grinning  Това означава,че може спокойно да му се дават!  Grinning  Има един метод на лечение на алергиите - т. нар. десенсибилизация! Започва се с даването на много малки дози от съответния алерген,които постепенно се покачват, и по този начин се лекува например алергията към охапване от оси и пчели! Според вас това е невъзможно - щом има реакция,ще я има и при малки дози!....

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Няма никакъв смисъл майка ти да слага лимон във водата- витамините изчезват за норматив!

# 17
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Anonymous
Ох,какви сте упорити! Става въпрос,че детето е приемало по 5-6 капки лимон до сега, и НЕ Е ИМАЛО ПРОБЛЕМИ!  Grinning  Това означава,че може спокойно да му се дават!  Grinning  Има един метод на лечение на алергиите - т. нар. десенсибилизация! Започва се с даването на много малки дози от съответния алерген,които постепенно се покачват, и по този начин се лекува например алергията към охапване от оси и пчели! Според вас това е невъзможно - щом има реакция,ще я има и при малки дози!....


Глей ся, майчето казва "Анджи си е малко податлива на алергии (абе от време на време и` излизат пъпчици)" Това са си проблеми мен ако питаш макар и с неустановен причинител.

Този метод на лечение се прилага след като организмът е бил лишен известно време от причинителя на алергията - имунната система има свойството да "забравя" и при постепенното въвеждане на алергена тя свиква и не реагира повече.
Тъй като в случая не се знае каква е причината препоръчвам въздържане.

# 18
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Абе алергизиращо или не, пет или сто капки, защо заради невежеството на бабата, която при това ти е и майка (как не можеш да се оправиш с нея) ще си правиш експерименти с детето. А дори и само това че те дразни е причина да спреш тази практика. Ти най-добре знаеш и решаваш за твоето дете. Моята свекърва ме караше също от първия месец, "мед и ломон, мед и лимон, мед и лимон ..." без край ! Защо ?  "Така, полезно е !?! " Обясних и, алергии, ботулизъм от меда, витамин С не лекува, като порасне ... нищо не помага.
Просто забрани, нямаш време и нерви за безмислени спорове.  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 544
Вчера нещо ми изчезна нета.

А, благодаря за съветите!
Говорих с майка и обясних, че предпичитем да се изчакат още 2-3 месеца пък после ще видим ...

Еli_c, майка ми в никакъв случай не е невежа! Грижи се прекрасно за детето! Просто като всички баби е малко чувствителна, а като всяка жена гледала дете има и свое виждане по въпроса. Че дори във форума, всяка майка гледа детето си както смята за правилно тя Wink

Когато оставиш детето си при свекърва ти (дори за 1 час), сигурна ли си, че няма
Цитат
"мед и ломон, мед и лимон, мед и лимон ..."


Мисля, че резкия тон и забраните по възможност трябва да се избягват.

Общи условия

Активация на акаунт