НОЕМВРИйското бебенце игриво, става все по-разговорливо! - тема 5

  • 8 775
  • 185
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 747
Аз да питам някой засичал ли в магазин или сайт потници с размер 86, без да са бодита със закопчаване.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 102
Аз да питам някой засичал ли в магазин или сайт потници с размер 86, без да са бодита със закопчаване.

Аз купих няколко такива от Лидл

# 47
  • Мнения: 225
Криси, свържи се с личен състав на фирмата, в която работиш. Попълва се заявление, те ще ти обяснят. Ако имаш проблем, пищи ми на лични, ще ти помогна. Подобно е на майчинството след трите болнични листа, не е болничен.

Много благодаря!
Днес им писах,че свързване няма🙂

Бях писала,че ще проверя за бисквитките,които се топят в устата,момичета.Бейби био са,но имат в тях тръстикова захар.

# 48
  • Мнения: 1 694
Elanlli, в George би трябвало да има потничета, много им е хубаво детското бельо и супер евтино, аз батковците изцяло от там ги обзавеждам и нямам търпение да дойде моментът най-накрая за момичешки бикини и потничета:)

# 49
  • Мнения: 747
Ами аз заради яслата търся, а и направо да мина зимата на потници, че бодитата са ми досадни. Но в George не видях за толкова малки бебета. Май масово започват от 92 размер. Но ще следя в Лидл ако пускат пак.

# 50
  • Мнения: 225
Момичета,
има ли някоя от вас със заместена закуска?
Наблюдавам,че от около 10дни(аз докато загрея какво се случва🧐)не се събужда за млякото в 8:00.А аз го будих 😵💫влоши се и апетитът му  много трудно го храня.
При вас как са нещата,много се обърках на 10 месеца е вече?
Мислих да го запиша в държавната кухня,но той не иска да яде…

# 51
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Ние, но аз давам мляко сутрин в 8-8.30 След първа дрямка към 13 давам закуската, замести я за около 2 седмици. Преди втора дрямка давам обяд, тоест 15.30-16 ч, към 19-19.30 СЗ и преди сън към 21 АМ. Днес едва я накарах да изпие АМ сутринта. И аз я будя в 8, но това с цел да не отива късно заспиването вечер. Сега заспива към 21-21:30. Мисля, когато вкарам вечеря, да дръпна с едно хранене напред и да стартираме със закуска. И АМ да остане само преди сън вечер и когато реши, да го спре. И тя намали храненето, сигурно закуската я засища. Предполагам, че дам ли вечеря, ще спре изцяло АМ. Сега и сутрин не винаги пие 200 мл, вечер оставя по малко, а тая сутрин посрещна шишето с рев. Но като че ли 5 хранения й идват вече доста с тези количества и яде по-малко.

# 52
  • Мнения: 225
Ние, но аз давам мляко сутрин в 8-8.30 След първа дрямка към 13 давам закуската, замести я за около 2 седмици. Преди втора дрямка давам обяд, тоест 15.30-16 ч, към 19-19.30 СЗ и преди сън към 21 АМ. Днес едва я накарах да изпие АМ сутринта. И аз я будя в 8, но това с цел да не отива късно заспиването вечер. Сега заспива към 21-21:30. Мисля, когато вкарам вечеря, да дръпна с едно хранене напред и да стартираме със закуска. И АМ да остане само преди сън вечер и когато реши, да го спре. И тя намали храненето, сигурно закуската я засища. Предполагам, че дам ли вечеря, ще спре изцяло АМ. Сега и сутрин не винаги пие 200 мл, вечер оставя по малко, а тая сутрин посрещна шишето с рев. Но като че ли 5 хранения й идват вече доста с тези количества и яде по-малко.
Да,и аз си мисля,че вече му идва доста храненето…Май в това е проблема ми.
Благодаря ти!

# 53
  • Мнения: 4 518
Момичета, като махнете сутрешното мляко увеличавате ли останалите порции?

# 54
  • Мнения: 225
Fairytale11,аз все още не мога да кажа,защото  отказва хранене или хапва много малко.
Само СЗ си хапва цялата.
Четох,че трябва да се увеличат,НО!
След седмица ще пиша как е положението днес бяхме до педитъра.Тя също съветва да премахна сутрешното мляко вече.

# 55
  • Мнения: 1 694
Мила суче към 5 ч сутринта, става в 7 и после в 8 вече ме гони из стаите и крещи ам-ам-ам Simple Smile закуската й е любимото ядене за деня и си го изяжда цялото, дори сега като е болна (малкият батко й лепна херпангина).

# 56
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Не знам какво става вече. Сутринта рев и драми да изпие млякото, изпи го с 300 зора. Тази вечер същият сценарий. Рев, сълзи, сополи. Половин час я мъчихме как ли не, с шише, с лъжица. Още като види шишето, го бута. Буташе и лъжицата. От 10тина дни заместихме закуската, до сега си пиеше млякото и сутрин, и вечер. Нямаше търпение да й го дам. А сега не го иска и реве. В крайна сметка го изпи и сутринта, и вечерта, но го направих доста топло, почти горещо. До сега го е пила всякак.

# 57
  • Мнения: 747
Мила суче към 5 ч сутринта, става в 7 и после в 8 вече ме гони из стаите и крещи ам-ам-ам Simple Smile закуската й е любимото ядене за деня и си го изяжда цялото, дори сега като е болна (малкият батко й лепна херпангина).

И адашката е така... Суче цяла нощ до към 5-6 последно й давам и в 8-9 повтаря ам-ам-ам. И също тази нощ беше с температура и хрема от брат й. Да им минава бързо Ill

# 58
  • Мнения: 8 765
Здравейте! Всички болни мъничета,и по-малки  и по-големи, да оздравяват!
   При нас храненето е по следния начин - 8.00 мляко
към 10-10.15 плод  и кремче или йогурт/бебешки на плазмон или едни други,но забравих името/, редуват с плод, или комбинират с такъв
 13.15 обяд - на кухня е записана и изяжда едното ядене - супата или манджата.Ако е супата е със сухар и сиренце.
  Заспива към 14.00 до към 16.50
  17.00 СЗ- другото ядене от кухнята - кремчета не иска, а и дъщеря ми избягва да ги дава,защото имат захар.Први някакви от време на време домашни, но явно момата не е по сладкото, предпочита манджички.
   По някое време даваме или бисквитка, или оризовка бебешка, или бебешки снакс.Това ,когато сме навън и има деца около нас, които непрекъснато ядат снаксове и други такива боклучет. Или ако сме в парка и искаме да седнем на пейка, защото иначе надава вой и не иска да стоим на ден омясто.А когато е с мен,бабата, аз имам нужда да поспра.
   20.30ч мляко и следва вечеря на мама и тати.Тогава седи с тях на масата и ако прояви интерес към храната й дават нещо,което е подходящо за нея.
   Слагат я за сън към 21.20-30ч и заспива.Не се буди нощем да яде.
   Сама си махна следобедната дрямка, просто не искаше да спи.Ние я слагаме в леглото,с всичките там ритуали,тя си лежи и си бърбри , или седне в леглото и си играе, и няма признаци за сън.
   Вчера купихме обувки за прохождане,защото все повече иска да върви - или я държим или сама се държи за мебелите , или пейка,ако сме навън.
   Днес е особено кисела,но май са тръгнали още две долни зъбчета.Засега е хубаво,че вървят заедно по две,избиват през два дни.
   Започна да казва някакви думички съзнателно - тати, бау бау,като чуе или види кучето, /те имат куче вкъщи/ , айде и ръкомаха, ам-ам, мама, баба иначе не млъква на някакъв глинконски нейн си език.

# 59
  • Мнения: 3 208
Аз я двам закуската час преди първото спане, ма не мога да нацеля какво да хапваме, яде мъничко освен ако не е кисело мляко, него го хапва с удоволствие ей така чисто, има ли с какво да се комбинира дето не е сладко?
Блу, ако не иска мляко, да не пие. Просто не спирай да предлагаш, защото може да е период някакъв.

Общи условия

Активация на акаунт