Препоръчайте интериорни врати- тема 3

  • 36 548
  • 255
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
Предстои ни поставяне ще се радвам, ако някои си е взел полски врати (по точно Porta Doors) да сподели мнение.😊 Като втори вариант имаме Gradde новата серия, но видях че тук са коментирани негативно, освен, че най-вероятно не са немски, имат ли други минуси?

# 241
  • Мнения: 3 495
Предстои ни поставяне ще се радвам, ако някои си е взел полски врати (по точно Porta Doors) да сподели мнение.😊 Като втори вариант имаме Gradde новата серия, но видях че тук са коментирани негативно, освен, че най-вероятно не са немски, имат ли други минуси?
Съветвам да ги видиш на живо (Gradde) - наистина са отчайващи на качество. Аз не съм се ръководила от това чие производство са, даже когато ги видях, не съм се интересувала от този въпрос, но видимо не изглеждат добре (и естетически, и като качество). Моите са на Адриели и съм доволна и от изработката, и от монтажа.

# 242
  • Мнения: 491
Вратите на Porta doors не са лоши, но нямат собствени монтажници и работат с външни фирми, което не е добре и не носят отговорност.Важно е вратата да е хубава, но не по малко важно е как се монтира.

Предстои ни поставяне ще се радвам, ако някои си е взел полски врати (по точно Porta Doors) да сподели мнение.😊 Като втори вариант имаме Gradde новата серия, но видях че тук са коментирани негативно, освен, че най-вероятно не са немски, имат ли други минуси?

# 243
  • Мнения: 2
И аз клоня към Porta doors, в такъв случай някой може ли да ми препоръча добри монтажници 😊

# 244
  • Мнения: 6 378
Определено не бих клонила към порта доорс.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 15:54 от second

# 245
  • Мнения: 2 031
Четете коментарите в Гугъл, като си харесате някоя фирма. За Порта доорс има много лоши мнения.
То за повечето положението е потресаващо, а аз си мислех, че са просто едни врати и няма какво да се обърка Simple Smile

Извадих си 4-5, за които все пак преобладаващите коментари са положителни, отидох в 2 и си избрах откъде да поръчам, надявам се всичко да е ок.

# 246
  • София
  • Мнения: 4 777
А какво мислите за Ercado? Полски са, все ми излизат в интернет. Аз търся най-изчистените бели врати и видях че цените са им много примамливи.

# 247
  • Мнения: 3 495
А какво мислите за Ercado? Полски са, все ми излизат в интернет. Аз търся най-изчистените бели врати и видях че цените са им много примамливи.
Аз бих се замислила върху болдвания текст - примамливите цени (съпоставени със средните на пазара) обикновено са признак на недобро качество. Крайният продукт е качествен, когато в него са вложени качествени материали и елементи и е изработен също така качествено. А тези два компонента си имат и съответно изражение в цената.

# 248
  • Мнения: 6 378
Цените са примамливи, а вратите никак не са лоши. Просто като сметнете - крило, каса, первази, обков, дръжки, праг и пак си става сума. Просто не е обявена цялата.

# 249
  • Мнения: 2 031
Еркадо хич не са от най-евтините. Ние дефакто точно на тях се спряхме от Флор Декор. Дават един каталог с много модели и след няколко смятания, се оказа, че може да си позволим само едни, най-евтините базови, казват се Алтамура. Хубавото е, че ги има в много цветове, тоест могат да са и напълно бели. Като качество изглеждат ок в магазина на мостра.

# 250
  • Мнения: 3 495
Цените са примамливи, а вратите никак не са лоши. Просто като сметнете - крило, каса, первази, обков, дръжки, праг и пак си става сума. Просто не е обявена цялата.
В един сайт намерих такива врати, отворих напосоки един от моделите и ми направи впечатление, че цената е обявена с включени панти, брава без дръжка (с опция за различна с доплащане), каси и т.н. Не знам дали за всички модели е така, бяха много.
Ако за тези врати става въпрос:
https://vrati-erkado.bg/produkt/interiorni-vrati-erkado-forsycja-8/

# 251
  • Мнения: 6 378
Да тия са. “ОТ” толкова- за 60 см врата.
По-широките, и по-високите, и по-дълбоката каса се прекалкулират Simple Smile
Но да, флор декор ги продават доста успешно

# 252
  • София
  • Мнения: 4 777
И аз ги гледах онлайн във Флор Декор и заради добрите отзиви за монтажа.

tiriti, точно този модел сега отворих да видя и много ми хареса. Каква крайна цена получи за тази врата? Ще ми се да е с черна дръжка и черен обков и виждам че има такава опция.

# 253
  • Мнения: 2 031
Нашите са точно с черен обков, цвят дъб натюр с черна каса, но имаме и един декор, който може да се добави, казва се Интарсия, 2-3 вертикални линии надолу, та те малко вдигат цената и зависи и от покритието, най-евтиното е Греко, ние поръчахме CPL. Освен това офертата е обща и за двулицевите врати за баня, та не знам колко точно излиза на обикновена врата, само знам, че Алтамура са най-евтините им и започват от около 600 лв. Най-добре направи консултация в магазина, в люлинския бяха много подробни и учтиви и дават оферта на момента.

# 254
  • Мнения: 6 992
Понеже не намерих актуална тема за блиндирана врата за апартамент, питам тук.
Поръчахме дограма от Ролпласт и загледахме техните врати-изчистени, семпли, усеща се по-доброто качество в сравнение с Картал и т.н., но и цената е по-висока и се колебаем. Някой поръчвал ли е врата при тях?

Общи условия

Активация на акаунт