БРАТЯ - СЕЗОН 5 ФИНАЛ

  • 28 399
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 506
Лора се завърна.Господи помилуй!Сега съвсем ще се омаже положението.

А като добавим и бебето от промото+ предстоящата война на Черкезов и Елена+Давидов, който за мен нарочно е извикал Лора+ че е решил да основава някаква фондация и в същото време гледаше снимките на дъщеря си, става.....не е за разправане.

Добрата новина е,че Денис е отвлечен
.Ако беше тук щеше да се гръмне направо.

Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 23:09 от littlebutterfly

# 571
  • Мнения: 50
Коя ли е бременна,може да е Елена🤔

# 572
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Аз не гледах епизода, гледах филм и като видях колко е часа си викам ееех, само видях в фб страницата как Сандо и Ели са получили часовникът на Денис отдолу пише Д.Т 😂 Кой го прави това?? Видях клипчето, Еее Лоре от кога те чакаме ( аз имам същата рокля) 😂 Ама колко епик криеха и лицето и драматична мелодия и хоп Лора.

# 573
  • Мнения: 506
Коя ли е бременна,може да е Елена🤔
И аз мисля,че е тя.Но нека видим.

# 574
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Гледах епизода, тоя Кольо на смъртно легло почна съвеста да го гризе, сам си е виновен за това. И какво спечели? Само омраза. Хукна  на някъде пффф,

Промото коя ли е бремемна?  Бремноста в сериала става много бързо и след 3 -4 месеца вече се ражда 😂
Не мисля,че е Ленка. Но няма да я махам от списъкат. Може да е Светла.

# 575
  • Мнения: 141
Току що видях ,че който и да държи снимките е в апартамента на Лора. Плочките ясно се вижда ,че са същите, ако се загледате. Ноктите и също същите ,ако някой се загледа мнооого внимателно. Но е сигурно , че е Лора ама не ми се вярва да е бременна. Може снимките да са стари.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 00:23 от Cherr_

# 576
  • Мнения: 5 546
Лора се завърна, алилуя. Или Денис, или Лора са в сериала, няма как и двамата главни, чак такива екстри, моля ви се. Joy
Сега ще чакам Денко да каже на Ленчето "Наистина бях влюбен в теб, не съм те лъгал, но винаги е била само Лора, цял живот съм я обичал", дрън-дрън, нещо от този род. Grinning А снимките вероятно са стари, сигурно Лора си ги пази и ще се подсети за детето, което щяха да имат, за връзката й с Денис и всичко.
P.S. Лорчето много отпочинала, свежа и тунингована ми се видя. Wink

# 577
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Белодробните проблеми на Филип сигурно са се появили след онова "удавяне", когато Денис го застреля в блатото. Май на трети сезон беше краят това. Вероятно доста време е изкарал под вода, докато Марин го спаси.

# 578
  • Другата България
  • Мнения: 37 303
Коя ли е бременна,може да е Елена🤔
И аз мисля,че е тя.Но нека видим.
Нито една от двете. Това са снимките на загубеното бебе на Лора и Драго.
Сгреших за повода за завръщането на Лорката. Само че по-добре да не бях.
Нали Лора остана в Америка да работи във фондация, и “проблемът за разрешаване“ на Давидов, който всички смятахме, че поръча Денис, всъщност е бил основаване клон на същата фондация в България, и предтекст именно Лора да се върне да работи като представител. За да може Денис да се събере с нея, и да остави Елена. Което ме кара да мисля, че няма да има добър финал за Лора и Денис, тоест, и Драго. Ако все пак Денис се завърне скоро.
Обаче, гвоздеят на вечерта, черешката на епизода - Черко с дрона!
Няма такъв хумор, сатира и забава, просто няма. Като изключим горенето на канцерогенни отпадъци ей така, с изцяло подправени документи насред София, и абсолютното нехайство на всякакви органи, представени като подкупни, накрая баш Биг Бос-а на БОБ-а идва с дрон да види какво аджеба става в тоя завод, има ли оръжия, няма ли...ааааа, ама то имало боклук! Е, голяма работа, щом трябва да предпазим Зайка, и за това ще си затворим очите! Мъка, мъка....
Образът на Сара вече излиза извън моите критерии за поносимост на дете. Очаквам наистина да нападне Светла с молив, или с нож, защо не и с пистолета на Сандо, който редовно се размята из жилището.

# 579
  • Мнения: 141
И аз мисля ,че нито една от тях , а просто са старите снимки на Лора. Със сигурност Давидов я е върнал,но от къде той знае за тях. А и Лора работеше като доброволец в дом за сираци. Явно все пак и е искала дойде ,защото знае кой е там. Ако не и се идваше щеше в друга фондация да се присъедини. Може би е осъзнала какво иска.

# 580
  • Мнения: 5 546
Лора сигурно 6 месеца (или колко минаха?) е ходила на психотерапия да отработва травмите, убийствата и смъртта около тях и се завръща по-силна от всякога, решителна и борбена. Smile Обаче я очаква изненада. А може Давидов вече да й е казал. Wink

# 581
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Аз дадох това преложение преди, че Давидов е върнал Лора. 😂
Това с дрона беше смешно. На моменти този сериал е много смешен.
Тая малка вешица със снимката беше мега страховито, оставаше и водо кукла да направи.
От къде намериха това ретро издание на Пипи? Аз го имам същото.

# 582
  • София
  • Мнения: 1 193
Лора нали беше в България? Нали Денис помоли Ива да ѝ се обади на летището, че е поръчана от Карамитев?
Аз пък съм за двойката Денис-Елена. С Лора каквото е било, било е, както казваше баба минало-бешело.
Има много повече живец в Елена. Лора все една тъжна и посърнала горката, лутаща се - иска ли го, не го ли иска, пък брат му........изобщо само смърт около тях има. Имаха своя шанс в Америка.

# 583
  • Мнения: 14 418
Само Лора липсваше на пейзажа.На мен не ми трябва.Денис си е добра с Елена.

# 584
  • Мнения: 141
Значи забелязвам някои зрители каквото и да стане не са доволни. Като е с едната мрънкат да е с другата, като е с другата не им харесва искат пак с другата и така 😂😂. Сценаристите имат много работа за да задоволят. Всеки си има мнение и харесвания. Обаче то те видя през целия сериал кого обича Драго и както се казва-Старата любов ръжда не хваща. Че Лора не е перфектна не е, но за Драго тя е по-добрата. Не знам как Елена имала повече живец😂😂😂 като един път на високосна година ще се усмихне това момиче. Все сериозна и намусена, потънала в работа и стрес. Като цяло Елена ми е неприятна като човек и мисля, че Денис не е нейния човек. Просто връзката им не върви , ако за тях връзка е да лежат в леглото 😂  Както и да е аз просто и визуално не виждам химия(защото химия не е да имат сто кекс сцени). Актрисата е хубава но мисля че е прекалено млада и някак не зряла. Лора пред нея е в пъти по-зряла и силна жена. Не съм фен нито на Лора нито на Денис заради глупостите които им съгвориха сценаристите от нищото ,но любовта им си личи ,че е истинска въпреки всичко и на Йоанна и Владо им се получава прекрасно са играят влюбени. Някой хора може са харесват Давидова защото е млада нова и хубава но истинската красота не е във вида. А аз не видях вътрешна красота в Елена. Лора ми липсваше ,защото сериала зацикли ,а сега тя със сигурност ще го раздвижи. Денис цял живот си я обича и тя него. Какво повече от това? Аз съм си твърдо за двойката Лора и Денис/Драго. Сега за мен е интересното кой първи ще спаси Денис🤔? А иначе всеки с мнението си, тук сме за да го изразяваме.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 12:05 от Cherr_

Общи условия

Активация на акаунт