БРАТЯ - СЕЗОН 5 ФИНАЛ

  • 28 453
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Галифрей
  • Мнения: 4 176
Знам,че ви харесва Ленис, на моменти са сладки и любовните им сцени се получават. Неда не я страх да се нахвърли върху  Владо 😂
Не разбирам защо толкова дълго време продукцията заблуждава,че Ленис са endgame?  Когато той разбре,че Лора се върна,ще си я вземе обратно ( поне така е според спойлера) Аз съм отбор Лора и Драго 😘
Те ту се разделят и събират,оооффффф. Само да не я направят лоша. Едно по едно първо да спасят Драго.

# 586
  • Другата България
  • Мнения: 37 460
И аз съм за Денис-Елена, но това ми е на последно място. На първо ми е да го оставят жив.

# 587
  • Мнения: 141
Според мен Дианче толкова убеждава и ги натрапваха, защото като Йоанна си взе дълга почивка те са се чудили какво да измислят и като не може главния герой да остава без кекс ,все някой са искали да сложат. Като са решили да връщат Йоанна, и оп то беше Елена само докато я нямаше Лора😂 И на мен ми беше неприятно така да си противоречат сценаристите. Лора е голямата любов и толкова. Това е основната идея. Ей че да се чуди човек къде иначе е логиката😂

# 588
  • Галифрей
  • Мнения: 4 176
Както викаше онази мома от Ергенът “ Логика няма” 😂 Доста неприятно дам. Искам сценаристите да ни обяснят с 500 думи  какво под ягодите им се върти в главата като пишат сценарият в движение и реално време?

# 589
  • Мнения: 31 242
Ейй много се радвам, че Лорчето се върна. Искам ги заедно с Денис като двойка засега и накрая него да го застрелят или да отиде в затвора.
Елена ми е била винаги много противна, татьо и също.

# 590
  • Мнения: 899
Абе,Елена,Лора,много важно!
То дано Денис се върне,щото нещо ми се струва,че докато се борят за него,той ще е зад кадър 😀
и тогава окончателно се е** макята на сериалЪТ.
Аз втори път -“Къде е батко?” няма да гледам.

# 591
  • Другата България
  • Мнения: 37 460
То, ако ще трябва да ходят хора в затвора, и Лорчето е за там, щото уби човек.
Много удобно се забравя това, ама то си е факт.

# 592
  • Мнения: 9 096
Лора никога не ме е вълнувала наистина.Такова неориентирано същество.А Денис по-голяма химия имаше даже с Ива в кексовите сцени,та аз съм за Елена.
Мен друго ме мъчи,как моля ви се Карата ще ми умира от болест като нормалните хора?! Grinning За този трябва як гърч или да го застрелят право в челото.То е ясно,че тези усложнения са от стрелбата по него,но доста си поживя и направи пак куп мизерии.
Продължават да осмиват родната полиция.Вървят си като на разходка и умуват Черкеза и Михайлов и накрая една "велика"идея с дрон ще научат нещата.
А пък как започна епизода с кутийката-часовника на Денис или там каквото беше и онези двамата смешковци пуфтят,шептят и уж я плашат Ива.
Кажете де,ако някой знае още колко епизода мъка ще е?

# 593
  • Другата България
  • Мнения: 37 460
Лора никога не ме е вълнувала наистина.Такова неориентирано същество.А Денис по-голяма химия имаше даже с Ива в кексовите сцени,та аз съм за Елена.
Скрит текст:
Мен друго ме мъчи,как моля ви се Карата ще ми умира от болест като нормалните хора?! Grinning За този трябва як гърч или да го застрелят право в челото.То е ясно,че тези усложнения са от стрелбата по него,но доста си поживя и направи пак куп мизерии.
Продължават да осмиват родната полиция.Вървят си като на разходка и умуват Черкеза и Михайлов и накрая една "велика"идея с дрон ще научат нещата.
А пък как започна епизода с кутийката-часовника на Денис или там каквото беше и онези двамата смешковци пуфтят,шептят и уж я плашат Ива.
Кажете де,ако някой знае още колко епизода мъка ще е?
Аз това го говоря отдавна, иначе нищо лично.
Мен си ме вълнува Денис и това Ива да си получи заслуженото.
В последно време ме дразни много и ДавидоФФ, ама много ме дразни.
И ми се ще и той да си намери майстора, в затвор ли, къде ли, и именно дъщеря му да го закопчае.
Играе си със съдбите на хората, а той самия се е омазал като ваксаджия.

# 594
  • Мнения: 31 242
И Лора да отива в затвора.
Ива обаче искам с Карата да ги гърмят.

# 595
  • София
  • Мнения: 27 227
Амбър, ако не се лъжа остават още 32 епизода.

УАУ, какъв край, кой се завърна!! 😮

Предлагам анкета, кой искате да е с Денис: Лора или Елена, че и без това само за това се пише.
То такава имаше ама доста вода изтече и нагласите може да са се обърнали...

Карата тръгна да си оправя живота, сигурно ще изкупува грехове пред Денис. Твърде късно е. Боклук, заслужава да пукне сам като куче. Уби майка му!
Ива ако не бъде убита или пратена в затвора директно зашивам двойка на целия сериал, независимо от всичко останало.
Черко и дрона - СМЕХ. Тотална гавра с ГДБОП.

Според мен Лора гледаше снимката на бебето, което щяха да имат с Денис и което тя загуби заради действията на Калин Йосифов. Ходът с нея е последен отчаян опит на Давидов да отърве щерка си от Денис. Няма да свърши добре тази драма. От тази тройка някой ще умре за съжаление. Дано да е само един, че обикновено в родните сериали и филми има масова смърт на герои...

# 596
  • Мнения: 14 430
Давайте с анкетата,че да мирясаме!

# 597
  • Другата България
  • Мнения: 37 460
Давайте с анкетата,че да мирясаме!
Каква анкета?

# 598
  • Мнения: 14 430
Давайте с анкетата,че да мирясаме!
Каква анкета?
Която Дяволо по горе предложи.С коя да е Денис.

# 599
  • Другата България
  • Мнения: 37 460
Давайте с анкетата,че да мирясаме!
Каква анкета?
Която Дяволо по горе предложи.С коя да е Денис.
Излишно е според мен, вече имаше такава. А и това не е най-важното в случая, това, че две-три потребителки си пишат само за Лора поне за мен не е фактор, че масата зрители основно това ги интересува. Всъщност, все тая, както прецените.

Общи условия

Активация на акаунт