Баланс и оптимизиране на митохондриите в НЕМСКАТА тема (236)

  • 18 663
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Бела,на този етап от живота съм.Ти специално ,веднъж даде съвет и да ти кажа,беше много добър

# 76
  • Мнения: 7 048
Боти аз не го помня, но ако ми го припомниш ще се радвам, че спешно имам нужда от съвет!
Това нещо млад и авантюристичен дух във трудноподвижно тяло е комбинация тежка като бетон.
За Egal-Wohin-Ticket не разбрах какво става с прекачванията.

# 77
  • Мнения: 9 432
Какво е Egal-Wochin-Ticket?

# 78
  • Мнения: X
Бела,  майка не може ,вече да живее сама.Ще ходя тези дни да питам в здравната каса какво е нужно.

# 79
  • Мнения: 7 201
Трудни пубери има, но публичното изтъкване на техни тийн грехове на всеослушание по родителски срещи в България не го проумявам. Както и хвалбите по адрес на добрите ученици пред всички родители.
Все още съществува тази практика.

Борти идва един момент в който майките започват да ни търсят и тогава идва истинското нанагорнище.
Мда, добре казано!

Не знам сега как стоят нещата в нашите училища, но някога беше брутално - говори се пред всички родители, с имена и подробности. Не че децата ни са вършили престъпления, става дума за обикновени тийнейджърски дивотии, но все пак, не е редно.

Белла, сви ми се сърцето като прочетох какво си написала.
Скрит текст:
Една година след идването ни тук, се простих с мама. Неочаквано стана, макар и след операция. Просто лекарите и бяха спестили инжекциите, които се слагат след това и получи белодробна емболия.
Татко го изпратих две години след нея. Случи се по време на коледната ни отпуска.
С брат ми се сбогувах през януари. В последните 6 години изгубих и тримата. И все още не мога да се отърва от чувството на вина...

# 80
  • Мнения: 7 048
Пипи не разбрах , че за теб пишеш и понеже не съм го писала аз отговорих. Съжалявам за тези загуби.

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 22:04 от bella-ciao

# 81
  • Мнения: 7 201
Ох, бе Бела! Това в скрития текст е мое.
Става дума за това, което написа на Борти.

# 82
  • Мнения: X
Пипи много съжалявам. Истината е, че времето си минава и в един момент всички ще изчезнем. Само вина недей да изпитваш.
Борти дано има решение.

# 83
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Рейна, какво да ти кажа, вярна е приказката - малки деца, малки ядове, големи деца - големи ядове Simple Smile Хубавото е, че с децата в тази възраст може вече да се говори повече и че разбират. Колко ще поемат от това, което разбират обаче, е друга тема. Да са ми живи и здрави, и това ще мине. Ей сега днес големия има имен ден - да е хубав деня, да е здрав, другото ще го преглътнем Simple Smile
Пипи, всички го носим този товар в себе си. Не винаги можем да се простим, но и нали уж в името на нещо сме го направили. Животът има някакъв естествен кръговрат, колкото и да ни е трудно и мъчно, и ние вървим по него Sad

# 84
  • Мнения: 5 543
Ама че тежка тема се отвори. И аз често изпитвам вина, че каквото и да се случи не мога да помогна, защото не съм там. Знам, че не е рационално това мислене, и за никого не е полезно, но не мога да се спра Confused Гледам да не задълбавам много, каквото има да става, ще стане така или иначе.
Борти, ако се сетиш после, кажи какво е положението със здравната каса.

# 85
  • Мнения: 1 264
Чшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшт. Ко пийти?

# 86
  • Мнения: 7 201
Розе с газирана водица, скромно.

# 87
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Аз съм на куба либре Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 264
Аз, по повод, ще правя водка с боровинков сироп. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 89
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Аз това не мога да го пия, ама въпреки това наздраве Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт