Дългото чакане след трансфер-тема 100

  • 50 405
  • 738
  •   2
Отговори
# 735
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Елислава, би ли споделила как стигнахте до успех с доктор Станулов? Нещо различно ли направихте или беше късмет ? Той е и моя лекар и ще правим първи опит.
Ами не знам.Просто реших да му се доверя.На първата ни среща отидох с една огромна папка,в която бях събрала всичко до онзи момент.И директно му казах какво и как искам да стане.Той само ми се усмихна и каза, че ще стане,но трябва да му се доверя.Тъй и направих.Аз много настоявах за свеж трансфер,той се съгласи,но не бе успешен.Но пък ЗЕТ-а ми се получи (а докторът ми каза,че със ЗЕТ ще стане от раз, обаче аз държах на свеж,т.к.при предните две стимулации не стигнах до такъв)...

# 736
  • София
  • Мнения: 11 568
Пуснах си днес отново прогестерон, но този път в Токуда, не знам дали е заради Дуфастонът толкова бързо, но показа 10.71 ng/ml, а вчера беше 9.4 ng/ml. Утре или във вторник ще пусна пак да видя дали тенденцията е нагоре или е от смяната на лабораторията.

# 737
  • Мнения: 63
При мен на 12 ден чхг беше 125, на 14 ден 323.  На 17 ден видяхме  сакче 7 ММ. Днес (25 ден) обаче ми изчезнаха абсолютно всички симптоми на бременност. До вчера ме болеше кръстът и гърдите ми бяха много напрегнати и ме боляха. Сега са меки и никаква болка. Хвана ме шубето - имам един мисед... А 26ти трябва да ходя на преглед при репродуктивния. Не знам дали да звъня на моята гинеколожка сега.

# 738
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Заповядайте https://www.bg-mamma.com/?topic=1493872.new#new

Общи условия

Активация на акаунт