RYANAIR - 21

  • 40 015
  • 755
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 678
Раян с пари на борда не боравят. Само карти.
Откога?

# 136
  • Мнения: 11 025
От пандемията насам

# 137
  • Мнения: 917
Къде следите за промоции и евтини билети ?
Как разбирате кога ще пускат , намалени билети?

# 138
  • Мнения: 11 025
Идват имейли с промоционални новини, също и на телефона, ако сте си инсталирали приложението на Ryanair. Все пак, ако ползвате електронна бордна карта, трябва да имате апликацията на телефона/таблета. И пак там идват нотификации като има разни промоции

# 139
  • Мнения: 917
Не съм получавала нито имейли ,нито от приложението имам известия.
Може би трябва да активирам нещо.

# 140
  • Мнения: 1 829
Diziler винаги качва тук промоциите на Раянеър:) следете темата:)

# 141
  • Мнения: 11 025
Хах, мерси. Wink Аз ги взимам от имейла ми. Ако влизате всяка сутрин в сайта на Раянеър, също ще ги виждате тези промоции. Ще се засилят покрай Черния петък, от 15 ноември до края на годината винаги има оферти, почти всеки ден.

# 142
  • Мнения: 19 018
Аз много рядко купувам на обявена промоция (да не кажа никога). Избирам си маршрут и приблизителни дати и проверявам редовно...почти винаги намирам на цена, която ми е достатъчно изгодна.

# 143
  • Мнения: 1 829
Аз пък влизам на сайта, чудя се къде да отида и си избирам дестинацията с най-добра цена, за моите дати:)

# 144
  • София
  • Мнения: 5 146
Аз пък влизам на сайта, чудя се къде да отида и си избирам дестинацията с най-добра цена, за моите дати:)
Много полезно би било да имат опции " Заведи ме някъде за 19 евро ..... за 29 евро" и т.н. Да подреди всички маршрути за деня по базови цени.

# 145
  • Мнения: 1 652
Аз пък влизам на сайта, чудя се къде да отида и си избирам дестинацията с най-добра цена, за моите дати:)
Много полезно би било да имат опции " Заведи ме някъде за 19 евро ..... за 29 евро" и т.н. Да подреди всички маршрути за деня по базови цени.

Има подобни търсачки, не по точна дата, но пак става. Задавате си града и излизат цени от най-ниска към висока.

Или подробна по дати, но без цени от ниска към висока. Горе с „редактиране на търсене“, ако натиснете върху датата, се появяват опции за редактиране на параметрите за търсене. Отварям това през декстоп версия.

Скрит текст:
Да не говорим, че при покупка от посредник, специално за райън от opodo.uk за prime members, цените могат да се намалят. Prime membership е безплатно за месец, но аз си купих годишен абонамент и само от лятото го избих.

# 146
  • София
  • Мнения: 5 146
Да, със зададен град е ясно.
Идеята ми беше да има елементи на изненада 🙂

# 147
  • Мнения: 19 018
https://www.azair.eu/
Търсиш от София до Anywhere....

# 148
  • София
  • Мнения: 5 146
Благодарско! 👍
Познавам сайта, но опцията anywhere не бях виждал.

# 149
  • Мнения: 4 335
само да предупредя да не вярвате много на azair
последния път като го пробвах, излизаха маршрути, вече отказани от Уиз (София - Билунд), отделно датите на резултатите нямаха нищо общо с каквото съм задал. Може и да са го оправили после де.

Общи условия

Активация на акаунт