RYANAIR - 21

  • 39 986
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Преди пандемията доста ползвах тази търсачка, но често имаше  несъотвествия в цените,  дава по-ниска цена, влизайки в сайта на компанията за същите дати цената е друга. В момента търся за Дъблин и пак същата работа, за 30октомври цената през azair е 13е, в Раян 24е. Но пък е удобна за ориентир.

# 151
  • Мнения: 19 007
Да, има грешки понякога и това се вижда като се избере съответния полет
Например, първият е ОК, вторият не.

# 152
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Днес Раян пусна намаления за ноември и до 15 декември.

# 153
  • Мнения: 10 976
Azair работи само с лоукостовете (с 2-3 изключения) и не ми върши работа за доста от дестинциите, които ме интересуват.  Няма Bulgaria air, Lufthansa, Air France, Turkish airlines, KLM, Azal, Tarom, SAS, British airlines, LOT, Qatar Airlines, Air Serbia и т.н. Имало е случаи да ми даде мн. високи цени до Португалия на Уизеър или комбинация от Уизеър и Раянеър, а в същото време аз да купя по-евтин билет на Луфхтахнза с прекачване в Мюнхен. Ако ви трябват страни на изток от България, тази търсачка е тотал щета.  А пък за Америка (Северна, Южна) - там вече ги няма. Липсват Delta, American airlines, Aeromexico, LATAM и т.н

Последна редакция: чт, 29 сеп 2022, 10:06 от diziler

# 154
  • Мнения: 3 812
Azair не работи хич добре от доста години. Чак се учудвам, че някой го гледа все още!

# 155
  • Мнения: 964
А вие какво гледате?

Azair не работи хич добре от доста години. Чак се учудвам, че някой го гледа все още!

# 156
  • Мнения: 3 812
Хамалската, нискотарифните ги гледам в календарите ден по ден  и Гугъл флайтс също, има опция по държави да гледаш.

# 157
  • Мнения: 10 976
1 октомври - стачка на италианските пилоти и екипаж на Ryanair.

Цялата статия

# 158
  • Мнения: 3 046
Здравейте, ще купувам 2 билета, но се чудя дали да ги купя Value и после да добавя Приорити или просто да купя билетите Regular? Пробвах и по двата начина и цената излиза с разлика около 5 евро. Държа да си избера местата също и да имам ръчен багаж.

# 159
  • Мнения: 4 322
regular включва място, а ако вземете value ще трябва да добавите И приорити И място, щом държите на двете

# 160
  • Мнения: 2 347
Мога ли да взема ножичка за нокти/нокторезачка/пила за нокти -метална /, като съм само с ръчен багаж? Как стои въпросът с пастата за зъби?

# 161
  • Мнения: 19 007
Може, паста за зъби опаковка до 100 мл.

# 162
  • Мнения: 737
Здравейте, извинявам се за въпроса, ако е коментирано, но нямям възможност да потърся, а ми е спешно. Възможна ли е смяна на имената на пътник и каква е цената?

# 163
  • Мнения: 4 322
Здравейте, извинявам се за въпроса, ако е коментирано, но нямям възможност да потърся, а ми е спешно. Възможна ли е смяна на имената на пътник и каква е цената?

Да, възможно е. 115 Евро на човек.

# 164
  • София
  • Мнения: 482
Здравейте, от Айндховен към България дебна и обратна посока, за края на октомври. За 2 дни се увеличиха цените със 100 евро. Дали да очаквам намаление или по-скоро увеличение?

Общи условия

Активация на акаунт