RYANAIR - 21

  • 40 017
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Здравейте,един малко тъп въпрос,но досега не съм летяла със Раян.
Правят ли проблем ако раницата за ръчен багаж е малко по голяма?
Ще летим от Кипър до Франция/Beauvais.
Благодаря.

# 166
  • София
  • Мнения: 5 146
Здравейте,един малко тъп въпрос,но досега не съм летяла със Раян.
Правят ли проблем ако раницата за ръчен багаж е малко по голяма?
Ще летим от Кипър до Франция/Beauvais.
Благодаря.
Като цяло не. Ако се усъмнят, ще те накарат да я сложиш в габаритна рамка - раницата се посплексва и влиза без проблем.

# 167
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Благодаря RebelHeart 😊

# 168
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Аз лично не рискувам с подобни изпълнения, не си заслужава дори финансово. На различните летища процедират различно. Най-често според колко броя ненормалници се появяват на гейта с големи подобия на раница, видимо надвишаващи рамката. Доста е писано в темата за това де.

# 169
  • Мнения: 1 678
Раян кога пускат лятното разписание?

# 170
  • Мнения: 15
Здравейте, за първи път ще пътувам с "обикновен" билет (не приоритетен), като погледнах размерите за ръчен багаж - 40/25/20. След като се поразрових в интернет видях, че размерът на самата метална клетка е една идея по-голяма - 42/30/20. Проблемът е, че раницата с която разполагам е с размери 46/28/22, като не цялата е пълна догоре и има място за сплескване. Според вас дали това ще е проблем?

# 171
  • Мнения: 39 321
Нямаш, спокойно.

# 172
  • Мнения: 3 589
Въпрос към спецовете по тайминг на явяване на летището, за съвет. В рамките на час около полета за Малага (11:40 утре) има следните полети - 2 за Лондон, 1 Франкфурт, 1 Брюксел. That's it. За моите сетива това е нищо. Но за капацитета на Т2 знам ли...
Без чекиране на багаж.

# 173
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Достатъчно е, бях впечатлена, колко бързо работят на софийското летище въпреки някои туткави пътници.

# 174
  • Мнения: 1 829
Въпрос - парфюмче 50 мл. в ръчния багаж ще ми го вземат ли?

# 175
# 176
  • София
  • Мнения: 15 222
Много ясно, че не. Но трябва да е поставено в прозрачен плик или несесер - както и всички останали течности в опаковки до 100мл.

# 177
  • Мнения: 3 835
От 1 година някъде не съм вадила плика с течности, дори вече не ги слагам и в плик на едно място, а са ми разхвърляни из багажа. Не знам, какво се промени в директивите. Единствено се вадят електронни устройства.

# 178
  • Мнения: 19 018
Може и да отменят ограниченията за течности в скоро време, едно летище в Ирландия вече ги премахна.

# 179
  • Мнения: 2 352
Аз пак с пореден въпрос - имам си бордна карта.
Трябва ли да правя нещо друго специфично преди излитане и колко време преди полета трябва да съм на летището? Само с ръчен багаж.

Общи условия

Активация на акаунт