Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 126 - септември 2022)

  • 95 384
  • 1 511
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 146
За играта на Suchard - първите 39 дни ще раздават по 2 Кафе Машини на ден , а другите 22 дни по 1 Кафе Машина на ден 🙋🎁

# 46
  • Мнения: 465
Късметлийски Септември на всички. От малкото игри, в които се включих, забравих да регистрирам бележка на Персил. А специално заради играта го купих. Имам едно участие, дано ми е на късмет, че детето иска по-голямо колело. Сушард се събудиха ударно, време беше.

# 47
  • Мнения: 283
И аз имам СМС от Роден край. КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ ПРЕЗ НОВИЯ МЕСЕЦ. Чакам и слушалки от Хейнекен.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
И още един въпрос за играта, от която всички трябва да спечелим 😀. За да вземем 1 точка минималната сума трябва да е 20 лв в една касова бележка, а не може да съберем 4 касови бележки по 5 лв и така да вземем 1 точка

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
В правилата е описано!

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 988
За определени обекти ще има и игра на Своге...

# 51
  • Мнения: 294
Новите игри на Лили - Pantene, OralB, NYX, Fairy
https://shop.lillydrogerie.bg/lilly-games

Някой дали може да ме ориентира къде в сайта на Лили мога да им видя правилата на тези игри?

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 11:59 от Akroma

# 52
  • София
  • Мнения: 13 173
Виното от Верано и пудрата от ДМ и аз още не съм получила.
А какво ли разнасят Интерлогистика? Преди малко дойде съобщение.... От Хърватска го изпращат 🤔
Пудрата. За съжаление дойде в този вид:



Писах им. Да видим какво ще кажат. Sad

# 53
  • При децата ми
  • Мнения: 6 082
Виното от Верано и пудрата от ДМ и аз още не съм получила.
А какво ли разнасят Интерлогистика? Преди малко дойде съобщение.... От Хърватска го изпращат 🤔
Пудрата. За съжаление дойде в този вид:



Писах им. Да видим какво ще кажат. Sad

При мен дойде по същият начин. Бях показала снимка в темата. Писах им, извиниха се и това беше!
За съжаление е неизползваема в този си вид. Пробвах няколко пъти, но много се разпрашва.

# 54
# 55
  • Nesebar
  • Мнения: 564
Мъжа ми спечели табла от бургаско(и още чакаме хайникен)

# 56
  • софия
  • Мнения: 2 915
Още веднъж се записвам, че явно са ме изтрили.
Благодаря за темата!
Ще се включа в Савекс, Своге и някоя от игрите на Лили дрогерия.

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
Някой дали може да ме ориентира къде в сайта на Лили мога да им видя правилата на тези игри?
На страницата им във фейсбук публикуват условията.

# 58
  • Мнения: 1 909
Благодаря за темата и списъка с игрите!
Сушард ме уцелиха право в сърцето с тази игра. Кафемашината ни спря да работи онзи ден, а кухненските ни шкафове са в същия цвят като кафемашините в играта. Пожелавам си да целна една машинка.
Късметлийски септември! Flowers Four Leaf CloverFlowers Maple Leaf

# 59
  • Мнения: 676
И за мен Сушард е с много  примамлива акция , по принцип купуваме други бонбони , но вероятно ще се пробвам.

Швепс - Ин тайм са разпратили всички награди, за които са имали файл с данни. Очакват още да им изпратят от Локалс, вероятно като свърши играта.

Пудрата - може да се натроши хубаво, да се оформи в кутийката и със спирт леко да се фиксира.  Според мен така са си я изпратили.. Получавала съм много пъти козметика и винаги в добър вид. 🤞🏻

Общи условия

Активация на акаунт