Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 612
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 1 125
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 119
О, портмантото много е паснало с пода. Остава само да се почерпиш едно хубаво палтенце за зимата Hug Вазата в ъгъла може да я дигнеш върху малка масичка, има разни декоративни за тая цел, ще блесне.

За бъбреци много вода, витаминки и пак вода.

Който не носи чорапи какво да разплита? Thinking

# 1 126
  • Мнения: 2 786
Ай, как така ни трият манджите, ние гладни ли ще стоим?! На кого по ягодите му пречат рецептите?!!! Ми да не чете!
Бре и пълнолудие, да минава, че иначе лошо става.

# 1 127
  • Мнения: 12 015
Търлъци, шушони, каквото се намира.

Весе, бързо да минава.

Уинд, чудесно ти се е получило. Липсва само червено палто на закачалката 😋

# 1 128
  • Мнения: 6 299
Уинд, браво!Моите пътеки в коридора са същите,само цветовете са по-светли.
За пръв път присъствам на такова триене 🙄.Нема и смисъл,както казва някой си.Предишния път защитавахме една съфорумка,към днешна дата трол 😬

# 1 129
  • Мнения: 7 755
Не трийте постовете с манджите! Анатема!
С какво пречат и с какво нарушават правилата?
Какво сме виновни на докладвщата, че сама се изложи? Че и ни обиди.
Копирам си поста, ще го пусна колкото пъти трябва. Темата е спам, да напомня че за това сме тук.

То готварска книга си имаме, те постовете с рецепти ще трият! Ама- ха!!!

Уинд, честито и със здраве да си ползвате и порт- мантото, и пътеките се кеф да поддържаш! Hug

Всеки да се чувства назначен на каквото високопоставена длъжност поиска! Халал да му е! Hug

# 1 130
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Аз съм по темата преядох.Ама си и купих дънки за 5 евро,които ме правят слаба.Лошото е че трудно ще карам колело с тях,но ще я нагласим някак.
Джун ,с теб сме,всичко ще Моне по мед масло и голяма питка към тях!
Сис,много ми стана мъчно за Буболина.Моето бобче беше така първия ден,през цялото време яко рев.Като дойдохме беше цялото червено..Свга лека полека се нагласят нещата.Имаме и първо ако в гърнето тази вечер.Все още не казва,но гледаме да го подканяме и слагаме на гърне.

Уинд,портмантото и коридора са сууупер!Много хубаво ти се е получило всичко!
Аз нямам с какво да спортя обаче,изпихме виното вчера..

# 1 131
  • France
  • Мнения: 12 589
Аз и досега не понасям шумотевицата.

Джун HugHands Pray

# 1 132
  • Мнения: 12 131
Нали Яна се оплака днес, че ѝ липсват постове, добре, че надникнах в модераторската, та видях там поста на Сис и призивът ѝ към мен. Ами пропуснала съм го през деня, а уж бях все из форума. Лоша съм, дето съм насърчила цирка. Ама не върви сега да замазвам положението.
Сега да мятам ли в готварската книга рецептата за бульона от кокали или не? Друго още ако съм изпуснала, кажете, че явно не съм в час нещо.
Пържените картофи станаха перфектни, нищо не остана, нито от тях, нито от хапките от италианската седмица, та добре съм се справила, благодаря на всички ви за насоките. Heart

Преди да кажа Наспорт, да се оплача, че съм в голяма чуденка. От един шкаф в къщи изрових бутилка Шардоне, на Винпром Поморие, от ... 2008 година най-вероятно, бутилирано е 2009, но не пише реколтата. Чудя му се още, обърсах му праха само и си го гледам тази вечер, с интерес.

Джун, на 15 септември стискам силно палци и не ги пускам. Flowers Four Leaf Clover

А антрето на Уинд е станало веднъж. Наистина едно червено палтенце много ще му ходи. Simple Smile

# 1 133
  • Мнения: 2 260
Изпуснала съм в тарапаната Джун. Джун стискам палци на 15ти. Всичко ще е наред!

Уинд, много хубаво се е получило, едно червено палто наистина ще стои добре там Simple Smile

# 1 134
  • Мнения: 10 888
Изпуснала съм поста на Сиси за Беболина и градината. Май и други съм изпуснала.

И на Джун поста, ще се връщам да търся. Ама стискам палците.

# 1 135
  • Мнения: 6 299
Кло,сега ли е италианската седмица,или е минала?Големия иска да идем тия дни,ама какво ли каза,че ще търси 🤔.Та,ако ги има тия хапки,да се оглеждам и за тях.
Харизали са ми бутчета от домашни бройлери.И аз утре ще правя бульон 😂

# 1 136
  • France
  • Мнения: 12 589
Някой може ли на лично да ми обясни за какво става дума? Пак неразбрала

# 1 137
  • Мнения: 12 131
Най-вероятно е минала италианската, Ренко, защото пратих голямата да пазарува едно, а тя се върна и с бонус две тарелки хапки, по думите ѝ били на неустоима цена. Срок на годност до 24.09. Та се бях задръстила с мрЪви тез дни. Сега дойде и ред на хапките. Най-точно ще каже Тринки. Нали ѝ е ежедневие.

Но да ви кажа, продължава триенето. Следя един определен пост, ей така за ориентир и той рязко се премести една страница напред.

Снимката на Сирос със закуската - въпросния сладкиш със сливи я видях рано-рано сутринта, но убийте ме, този с рецептата ми се губи, а го търсих.

Мисте, какво каза доцентът, ще те бъде ли?

# 1 138
  • Мнения: 10 888
Ааа, Ренко, само бульон ли от бутчетата, недей така Simple Smile

Май е тази седмица италианската, трябва да мина да взема малко доматен сос, ама пусто ми е далече.

Кло, рецептата беше линк към тема от форума.

# 1 139
  • Мнения: 12 015
Там си е Кло, но малко се поразместиха постовете
https://www.bg-mamma.com/?topic=1478464.msg45283327#msg45283327

Общи условия

Активация на акаунт