Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 621
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 1 875
  • София
  • Мнения: 13 736
Джун, никакви подобни мисли да не ти минават.

# 1 876
  • Мнения: 7 252
Джун, тук сме, с теб сме. Прегръдка!

Поседнах да пия кафе и ми стана студено. Кой открадна лятото?
Вчеря вятърът е направил поразии близо до нас - изпопадали дървета, затиснати коли. Важното е, че няма пострадали хора.

# 1 877
  • Мнения: 10 893
Джун, сега видях, не знам какво да кажа, тук сме ако имаш нужда. Yellow Heart

# 1 878
  • Мнения: 2 260
Джун, каквото и да става, тук сме. Yellow Heart
Биопсията ли излезна?


Аз  изглежда ще си изгубя новата работа, която пробвах, не ми се получава. Ама майната му.

# 1 879
  • София
  • Мнения: 13 736
Ваичка, не се предавай. Дай и шанс. Понякога напасването отнема повече време.
Уиш, със сирене правила ли си го кекса?
Не мога да повярвам, че е неделя. И има три месеца до Коледа. МН се опна в кревата. Лошо му било. Ще трябва да го разбутам,  защото иначе цяла нощ ще ми се мотае.

# 1 880
  • Мнения: 6 302
Джун,🤗
Мързелот,от Декатлон сме взимали на баткото Адидаси с лепенки.Има принципно и големи номера,и на други марки.Само от техните не съм срещала.Кой номер ти трябва?

# 1 881
  • Мнения: X
Джун, рано ти е да си "ходиш". Няма да се даваш.

За кекса, това всъщност е нормалният солен кекс със сирене, но аз го модифицирах с кашкавал и ким.

# 1 882
  • Мнения: 10 893
Колко струват средно обувките? Аз тъкмо вчера поръчвах и се чудех моите представи ли са стари или съм загубила връзка с реалността.

# 1 883
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Джунче, що така сега...? Натъжи ме...Няма да се даваш! Kissing Heart
Не изчезвай, пиши...

Аз се уморих, много...кръста ме заболя. Айшемисеневидииолинклузивасиктир! Изпъвам се с кафе.

Последна редакция: нд, 18 сеп 2022, 15:10 от mystic woman

# 1 884
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
количествените натрупвания водят до качествени изменения!
Wink бъдете бдителни, в темата има 12 видими и 19 невидими Wink

да повторя Фил: "не хранете троловете!"

вече са 17 на 27 Sad Sad Sad

# 1 885
  • София
  • Мнения: 10 336
Джуни, борбата му е цаката. До припадък и после още. Съдбата е гадна, но без бой не става. Пореви си, ако имаш нужна, и от утре смело в боя.

# 1 886
  • Мнения: 6 302
Ули,от обувка до обувка,и от марка до марка,океан разлика.Маратонки,известни марки,стар модел,средно 100.Детски,същото-6-80.

# 1 887
  • Мнения: 497
Джун пиша ти на лични. 🍀

# 1 888
  • София
  • Мнения: 13 736
Утре ще го забъркам този кекс. Аз правих един сладък с лимон и зехтин и стана страхотен. Много нежен и не беше тежка миризмата на зехтин.

# 1 889
  • Мнения: 1 903
Благодаря за идеите и предложенията, за такива неща никога досега не бях чувала, ама то не ми се е и налагало... От тази година мина на 40 номер, а по принцип само до 39-ти са с лепенки... Както да я купих му едни с връзки 40-ти номер, ще почваме да се учим и ако не успее да се научи просто ще предупредя класната му да го гледа в краката и да го завързва... Пък току-виж ме изненада и вземе, че схване идеята за връзването, знае ли човек...
На Джун и на Вая прегръдки и подкрепа... Друго не мога да дам...

Общи условия

Активация на акаунт