може и да са прави.
и да се похваля, от днес съм бенефициент на неизвестна (но предполагаемо огромна) сума, отпусната от Обединените Нации лично на мен.
фръц пък!
дай боже всеки.
Аз почнах с пишкане, после все нещо ми мокреше, все едно леко се изпусках. Изкъпах се за всеки случай и излизайки от банята тапата ми падна на пода. Продължих да прокапвам и подлизвам и пристигнах в болницата с хавлия между краката. На мацката до мен ѝ изтекоха изведнъж в леглото. На приятелката ми май ги спукаха.
Един приятел така му пращат нещо подобно и да пратил някакъв превод по Western Union или подобно. Нашият направил копие на сайта и им отговаря, вижте, пратих, ей го кода. Не знам колко време ги бъзика
и дали те не се отказаха накрая.
. Препоръчани теми