Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 472
Копче, ти заключи старата тема и аз сега не мога да се редактирам. Ще остана с ботушките да я крася! Joy
Обожавам кожени якета, имам 5, всякакви модели, дори зимно  ватирано!
Пратих ти ЛС.

# 31
  • Мнения: 2 399
Благодаря за темата, да е приятна и спокойна! Flowers Hibiscus

Не ми се мисли още за есен и нищичко не ми трябва, само хубаво време и добро настроение да има!

Аз съм с боси крака до последно, единствено за едни нови пантофки бих се огледала, че нещо не успявам да уцеля удобни и все ме режат отнякъде.
Не е моята обувка явно, но много ми харесват и ми подхождат на доста дрехи.
Купих си и едни ортопедични, те пък ми падат от краката. Ходя като сакат човек с тях, а ги взех от магазин и поне половин час мерих.
Традиционно големият есенен шопинг е за децата, на тях един тон неща им трябват.

# 32
  • Мнения: 11 003
Благодаря за темата.
Още съм на лятна вълна, взех няколко нови тениски.

Трябва да е страшна жега, за да ме спари естествена кожа, а при такива температури се предполага, че няма нужда от яке в ежедневието. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9 180
Благодаря за новата тема, Мими Роуз!

Аз не искам да си тръгва лятото, още съм на морето ...
мразя зимата / от дете мокри крака - вечно пропускащи ботуши..изобретението на  комунизма найлонови пликове и така пъхнати в изработеното нещо наречено ботуш на фирма в Добрич..хмм Чилингиров/😕

Карам на сандали/чехли колкото мога да издържа ...поне до края на Октомври,като стане много студ пак  съм на дънки и сандали на бос крак.
Много съм икономична от сандали директно на ботуши съм😂 не е като да  нямам н...броя гардероб с обувки /здрави от десетки Wink години/ поради по горните причини не носене .

# 34
  • Мнения: 2 566
От 1-2 години си казвам, че няма да купувам, без значение за кой сезон. Начинът ми на живот е такъв, че нямам нужда от много и нямам нужда да се глася. Почти го спазвам.
Имам много връхни дрехи -  всякакви  пухенки, парки, якенца, гъзовейки, за вятър, за дъжд, за всички случаи в живота. Около 20 дънки. Блузки, тишърти, пуловерчета, 2 жилетки Grinning
Има години, когато не обличам дори веднъж сума ти дрехи. Защо да купувам още! Стилът ми се доближава до "вечно на мода".
Та значи, минимализъм.

# 35
  • Мнения: 70
Благодаря за темата!

Иска ми се за есента да си купя шалове, не знам какви, но като ги видя ще разбера. От няколко години не нося, освен един-два през лятото и сега са ми се приносили.

# 36
  • Мнения: 7 719
Благодаря за темата! Hug
И аз не смятам да купувам нещо конкретно за есента. Имам си всичко, в доволни количества.
В събота сефте от юни насам обух затворена обувка, от неделя отново съм си с голите пръсти.
Показаните груби боти много ги харесвам, имам такива, надявам се докато стане време да ги подносвам, да съм успяла да ги намеря къде са. Grinning
Отделно, дотогава имам още едно море да отметна, после ще му мисля по- сериозно.

# 37
  • Мнения: 10 011
Блягодаря за темата, Мими Роуз! 🌹

Започна новата учебна година, и започнах инвентура на любимите аромати за циганско лято/ранна есен.
През октомври ще извадя саката, а може и по-рано. А може и да ми излезе късмета  за едно късно море. 🙂

# 38
  • Мнения: 266
Благодаря за новата тема. Рядко пиша, но това е една от темите, които редовно чета. И на мен ми е още рано да мисля за есенни дрехи. Вчера си купих поредните две летни туники ( едната лен, другата памук) и в събота заминавам за последно на море за този сезон.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
И за мен есента е далеч, още не е приключил сезона и плажа.При мен е доста топло и искам още да нахлузвам рокля и джапанки и да не мисля.

# 40
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
И при мен е топло.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 22:46 от mtz

# 41
  • Мнения: 3 456
едно пораснало момиче, направо искам да и пиша за съвети как да изглеждаме така на 64

# 42
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 281
А то на снимка… Иначе евала за тялото и тренировките!

# 43
  • Мнения: 5 674
Ужасна е Мадона. Вече не смея да й отварям снимки в клюкарската тема.

# 44
  • Мнения: 2 579
Мен Мадона напоследък ме разочарова много с инстаграм статусите си. А съм й фен от малка. Особено с разчепатените си снимки, навряна под разни легла, силно ме отблъсна. И гладкото лице не е изобщо реално.

Общи условия

Активация на акаунт