Лидл 167 - септемврийски очаквания

  • 74 007
  • 1 249
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 525
най-накрая вчера взех бира и гащи Wink камембер сигурно няма да ми оставите днес

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Това Рьоте Грутце как и с какво се яде? ...
То е плодове в сос. Та където ти харесва - за поливка на всякакви десерти в чаша, на сладолед, към кисело мляко... ей такива подобни.

# 17
  • Мнения: 290
Може и да е коментирано, но да питам: Преди имаше няколко вида готово брашно смес за хляб. От доста време в нашия филиал не го виждам. Дали е отлистено?

# 18
  • Мнения: 2 355
И в нашия, в Пловдив, нямаше бейби банани.

# 19
  • Мнения: 10 162
Благодаря за новата тема!
Лидл продължават да ме изумяват с цените си- онзи ден купих трипластова тоалетна хартия Флоралис ( 8 бр.в пакет) за 4.49 лв, днес гледам цена на етикета- 4.89 🙄

# 20
  • Мнения: 1 871
Може и да е коментирано, но да питам: Преди имаше няколко вида готово брашно смес за хляб. От доста време в нашия филиал не го виждам. Дали е отлистено?
При нас има, но напоследък е само два вида, а са четири по принцип. Мислех, че са миксирани в кашон и четирите вида, но уви, всеки път има само два. Купувам редовно за хлебопекарната и го следя Simple Smile

# 21
  • Мнения: 35 110
Благодаря за новата тема!
Лидл продължават да ме изумяват с цените си- онзи ден купих трипластова тоалетна хартия Флоралис ( 8 бр.в пакет) за 4.49 лв, днес гледам цена на етикета- 4.89 🙄
Мен не ме изумяват, а вбесяват.

# 22
  • София
  • Мнения: 22 735
Благодаря за новата тема, bradata! Flowers Cherry Blossom

Лелееее, с 10лв. е по-скъп комплекта за маникюр в сравнение с есента на 2021г. Rage  Аз го ползвам за педикюр. Доволна съм!

Рьоте Грютце в къщи е много харесван продукт! Добре че го пускат, защото свършихме запасите. Аз го обичам с кисело мляко, става за палачинки. Децата го хапват със сметана, тази която е в малките кофички. ММ директно от кофичката си хапва.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Закупих си царевичка, изглеждаше чудесно. Взех и бутчета, сапун Дав /защо само този остана в асортимента??/, Камембер, като цяло беше добре зареден нашия филиал, доволна съм .
Дори и флуида за коса открих нейде забутан, та ще ходя и добре хидратирана Simple Smile

# 24
  • Мнения: 10 162
Значи не е все пак само в нашия филиал останал само Дав… все повече ме разочароват Лидл. Изчезват хубави стоки, цените постоянно скачат. И на светещия глобус забелязах, че цената е с 10-15 лева нагоре отпреди.
Е, има и нещо хубаво- наскоро попаднах на камък за пица, намален с 30% и мога да потвърдя, че наистина има разлика в изпичането на пицата и който цели хрупкав блат, с камъка се постига това успешно. Основен минус е, че се нуждае от дълго загряване във фурната и не е енергийно ефективно така да се пече.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
... онзи ден купих трипластова тоалетна хартия Флоралис ( 8 бр.в пакет) за 4.49 лв, днес гледам цена на етикета- 4.89 🙄
Аз мисля, че миналата седмица купувах на 3.89 - 3.99лв и взех 2 пакета. Промоционална някаква беше със зелени формички.

# 26
  • Мнения: 10 162
А, затова ли видях етикет 3.99, а на каса беше 4.49, но помислих, че не съм довидяла и аз съм сбъркала нещо… нямам думи просто, явно толкова е стояло като цена на рафт (бял, не беше червен етикета)!
Може ли съвет за камъка- има ли някакви особености за поддръжка (освен описаното към него в указанията), първият ми опит беше май с недостатъчно нагрят и беше позалепнало на места тестото (или малко брашно съм поръсила), после малко ме затрудни, но успях да го почистя.

# 27
  • In transit
  • Мнения: 11 817
Fenyx, поръсвай обилно пицата отдолу със семола и не слагай плънката съвсем до ръба на тестото. Остави поне 2-3 см, така ще ти се получи и хубав борд. За загряването вече си разбрала.

Днес отидох за гауда и нямаше. Sad А вчера бяха зареди доста добре.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
А, затова ли видях етикет 3.99, а на каса беше 4.49, но помислих, че не съм довидяла и аз съм сбъркала нещо… нямам думи просто!
Може ли съвет за камъка- има ми някакви особености за поддръжка (освен описаното към него в улазанията), пъряот ми опит беше май с недостатъчно нагрят и беше позалепнало на места тестото (или малко брашно съм поръсила), после малко ме затрудни, но успях да го почистя.
Феникс, загрявам го поне 30мин. И ръся царевичен грис/качамак на него, нали е зърнест - не се попива от тестото и не залепва.  Пък и тестото гледам да не е много мокро.
Поддръжката ми е според указанията.

# 29
  • Мнения: 6 713
Препарат за почистване на стъклокерамика - в брошурата от следващата седмица е, в червена бутилка  на W5.
Комплект за почистване на прах - имам от много години. Представлява къса дръжка, на която се нанизва едно пухче, с което се бърше прах. Пухчето може да се пере (аз поне го пера), имам още резервни. Както го описах изглежда малко, но не е, 10-15/17-20см, нещо такова като размер.

Общи условия

Активация на акаунт