Лидл 167 - септемврийски очаквания

  • 73 686
  • 1 249
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 596
Звънях да питам за деото Сиен...нищо не казаха. Уж не е отлистен, ама и инфо къде в града ми има не можела да каже Thinking

# 46
  • Мнения: 6 606
Само сапун Дав има при нас (от твърдите).
Няма от италианския оцет.
Няма паста "макарони".
Исках да купя течен сапун, който преди беше 0.99 лв (аз го харесвам), не можаха да го маркират на касата, че нямал баркод.
Имаше един пасатор, но отворен и не го взех.
Все по-малко неща купувам от Лидл. Sad

# 47
  • Русе
  • Мнения: 5 339
Включеам се в септемврийската тема и аз.
При нас нямаше патладжан от офертата 0.99 лв./кг вчера. Гащи обаче имаше Simple Smile - всички на розовите налитаха.
Сладоледа във фунийка Пистачио и шоколад ми хареса. Ям си го.
Праскови и кайсии купих уикенда - абсолютно безвкусни.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 426
Някой с отзиви за мултифункционалния чопър от другата седмица? 260 W ми изглеждат малко...

# 49
  • Мнения: 2 184
И аз страдам за дезодотантите Сиен.Сигурно са прибрани и ще се появят с нова цена.При нас имаше много, а на следващия ден бяха изчезнали, не са изкупени определено.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Някой с отзиви за мултифункционалния чопър от другата седмица? 260 W ми изглеждат малко...
Не са малко, достатъчни са. Ползвам блендер и пасатор Браун 250W, взимам им здравето вече над 15 години и съм супер доволна.

# 51
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 2 931
Преди около месец и половина си купих този чопър.
Много сполучлива покупка са оказа, доволна съм много.
Досега проблеми не ми е създавал, всичко си мели повече от
добре. Има и турбо режим и става буквално за секунди.
Бързо и лесно се мие, заема малко място, винаги върши работа.
Лично аз не съжалявам и секунда, че си го взех.

# 52
  • Мнения: 27 259
Днес си използвах купона за 10% намаление при покупка до 50 лв.
Взех си сутиени за кърмене (не че кърмя😆, но ми се видяха много удобни, банелите са гъвкави), намерих изненадващо няколко пакетчета от кърито (все така задраскан е баркодът им), един продукт за 1 ст. и още малко хранителни. От набелязаните промоции нямаше НИЩО- консерви скумрия, йогурт 10%, гауда, камембер и т.н., само празни кашончета...И патладжани нямаше...🤪
Втрещих се от поредните увеличения на цени...🤐🤐



Потвърждавам за чопъра, супер е.

# 53
  • Мнения: 12 288
Свинската мас поне от месец и нещо е с такава цена, поне аз тогава я видях. Не знам от кое ми хвръкна по-високо веждата - дали от това че я имаше (сезонна е уж и обикновено пролетта изчезва) или от новата цена.
С кофата извара наистина се оливат, то на това нещо имам чувството че в сряда и в петък му се качва цената...

# 54
  • Мнения: 27 259
Свинската мас за последно я помня на 6,99 лв...Първите две седмици от август изобщо не бях влизала в Лидъл иначе, за мен 8 лв за мас е новост.🤪

# 55
  • Мнения: 35 069
А аз последно май съм я виждала на 4.99. ама не ме питайте коя година е било Wink
Що тъй ходите да си разваляте настроението в Лидл? Аз цяла седмица не съм ходила ни там , ни в Кауфланд..събирам смелост да ида , че още се чудя какво толкова купих миналата седмица за 80 лв от Лидл.

# 56
  • Мнения: 27 259
Пийкок, защото имах купон за -10% и продукт за 1ст. и изтичаха днес.😁 А и как щях да си купя сутиени за кърмене?😅 А уж за бикини бях тръгнала, но сутиените повече харесах.

# 57
  • Мнения: 2 081
Вчера при нас нямаше яйца, дори етикети нямаше...
Но вече са с нови цени от последното ми пазаруване - 11 лв. за 30 бр. и 4 лв. за 10 бр.
Изчезнаха шунката , шпека и кренвиршите клиин лейбъл. Дано да е временно.

# 58
  • Мнения: 1 577
Подарявам купони:
Скрит текст:






Последна редакция: сб, 03 сеп 2022, 09:07 от Viara T

# 59
  • Мнения: 356
Мултикукърът ми, купен през януари, спря да работи. Досега не съм имала проблем с купена от Лидъл техника. Има ли някакъв ред, с който трябва да се съобразя, или просто го нося в магазина с касовата бележка и искам връщане на платената сума?

Общи условия

Активация на акаунт