Лидл 167 - септемврийски очаквания

  • 74 014
  • 1 249
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Носиш в магазина с бележката и ти попълват протокол. Изпращат го на сервиз и в рамките на 30 дни или ти връщат ремонтиран уреда или ти изпращат нов. Ако са невъзможни и двата варианта, едва тогава ти връщат платената сума.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Мултикукърът ми, купен през януари, спря да работи. Досега не съм имала проблем с купена от Лидъл техника. Има ли някакъв ред, с който трябва да се съобразя, или просто го нося в магазина с касовата бележка и искам връщане на платената сума?
Какъв ред... носиш го в магазина.

# 62
  • Мнения: 859
Подарявам купони за бира, избрани за мен. Имам и други седмични. Ако някои иска да се възползва да пише.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 920
Първата дума над 20лв беше преди 2 дни.
Вчера, 3 бележки за над 20лв с едно отиване... Сега отварям и давам подтвърждение.. но само за две участия?.
Стои 0/4 ?!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Четене на условията? Имал си 8 точки, с които си спечелил и потвърдил 2 участия за томболата. След всеки 4 точки, които са равни на едно участие и то се потвърди, те се нулират.

# 65
  • In transit
  • Мнения: 11 819
И аз да помрънкам. Втори опит за гауда - неуспешен отново. Трети няма да има. Поне си взех фует и крема сирене с купони.
Прясното мляко на Ведраре е с 10ст нагоре, а яйцата с по 50ст. М-ките са на 3.50лв, а Л-ките на 4 лв.

# 66
  • Мнения: 35 110
Мани, как може кора яйца вече да е 11 лв?
Докога ще ни извиват така ръцете???

# 67
  • Мнения: 397
При нас са зародили консерва рибка, ако някой има все още 50% купон , ще взема.

# 68
  • София
  • Мнения: 617
Мани, как може кора яйца вече да е 11 лв?
Докога ще ни извиват така ръцете???
Докато минем на фотосинтеза! Ill

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 21 633
Мани, как може кора яйца вече да е 11 лв?
Докога ще ни извиват така ръцете???
Докато си траем и им пазаруваме...

А на фотосинтеза ще минем съвсеем скоро, като всичко ще отива за газ... ако не го отсвирим де.

# 70
  • Мнения: 35 110
Аз днес не видях бойкот от хората. Писах и в другата тема, в Кауфланд нямаше ни едно място на паркинга.
Ходих за вода и памперси от Лидл. Взех и от блоковете за рисуване, които за по 3.50. пускат ги веднъж в годината, а са много хубави. Особено за деца, които още не рисуват много добре, като моите, и листите биват късани, драскани.

# 71
  • Мнения: 6 699
При нас са зародили консерва рибка, ако някой има все още 50% купон , ще взема.

Имам свободен купон за филето скумрия. Ще ти пиша на лс ако някой не ти е изпратил.

# 72
  • София
  • Мнения: 22 735
В Лидл май ми забравиха физиономията. През идващата седмица ще ги посетя. Да посателят червения килим. Simple Smile

Последна редакция: сб, 03 сеп 2022, 19:54 от Amiamo

# 73
  • София
  • Мнения: 16 036
Мани, как може кора яйца вече да е 11 лв?
Докога ще ни извиват така ръцете???
Докато минем на фотосинтеза! Ill
   
Не, докато влизаме и купуваме. То не само в Лидл, по другите места цените са същите.
Но народа пълни колички и се бута да изкупи всички прИмоции.
Я да не им влезе никой в магазина един ден - да видим как ще реагират.

# 74
  • Мнения: 7 856
Аз днес за втори път купих патладжани - сега 3.5 кг. На тази цена много трудно се намират, а в къщи зимата се ядат бърканици с печен патладжан. Взех и последните 3 пакетчета крема с купон и единствената вода от 5 литра.
Ако някой се интересува, в Кауфланд консервните домати са по левче. Май до тази вечер. И има българско олио, което с карта е 3.80

Общи условия

Активация на акаунт